Ignus.cz

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.3.2019  21:27
    Robin Hood (2018)

Snuška nesmyslů v čele s batmanovským Robinem Hoodem.

• 10.2.2019  21:43
    Dogman (2018)

Strašně mě dokáže nasrat když hlavní postava celý film jedná bezmyšlenkovitě. Každý má právo na to udělat hloupou chybu, ale skoro dvouhodinová šaráda tuposti je už moc. Divák si nedokáže vyvinout sympatie k hlavní postavě. Nikdo se tak prostě nemůže chovat. To nejde. Vnímám to tak, že tvůrci filmu prostě nedokázali vymyslet pořádnou zápletku, která by vedla k podobnému rozuzlení. Místo toho vymysleli postavu bez mozku. To vše bohužel shodí to co je zde kvalitní: atmosféra, prostředí, herecké výkony a kamera. Chápu záměr psa/člověka slepě věrného svému pánovi, ale akorát mě to nasralo.

• 5.1.2019  10:44
    The Titan Games (TV pořad) (2019)

Hodnocení po pilotním díle. Zatím to vypadá jako další průměrná varianta na podobné hry. Co se jim podařilo dobře zobrazit je mohutnost jednotlivých disciplín.

• 2.1.2019  14:36

Tarantinovka bez dlouhého kecání v kombinaci s postavami Agáty Christie.

• 6.10.2018  22:06
    La La Land (2016)

Bla bla Land

• 11.3.2018  19:57
    Pustina (TV seriál) (2016)

Zpracování, herecké výkony a atmosféra na české poměry skoro nevídaná. Silně jde cítit autorská ruka HBO. Pochválit musím i kameru, která měla pěknou fotografickou kompozici. SPOILER ALERT: Co mně ale trochu zklamalo byl konec. Divák se snaži v průběhu seriálu přijít na to, kdo je vrahem a nakonec to je někdo, kdo se tam předtím ukázal všeho všudy 3 minuty. Žádné stopy, které bych se mohl chytit.

• 5.3.2018  07:27
    Tvář vody (2017)

Shodou náhodou jsem se na tento snímek díval v předvečer oskarů, kde tento film proměnil 4 sošky, včetně nejlepšího filmu a režie. Film si to určitě nezaslouží a je mi jasné, že LGBT+ struna se zrovna filmové akademii hodí do krámu. Příběh je na míle předvidatelný a stopaž je těžce přepálená. Není to špatné, zahrane je to moc dobře a zvuk je vynikající, ale oskara bych tomu nedal.

• 23.12.2017  11:51

Místy zábavné, ale ve výsledku zbytečný díl, který příběh vůbec nikam neposunul. Od poloviny filmu zvrat střídá zvrat až je to přehnané.

• 31.3.2016  21:06

Zhlédnuto v rámci festivalu "Expediční kamera Mikulov".

• 31.3.2016  21:06
    Suri (2015)

Zhlédnuto v rámci festivalu "Expediční kamera".

• 31.3.2016  20:58
    Sněhy Nilu (2013)

Zhlédnuto v rámci festivalu "Expediční kamera".

• 6.9.2014  23:00
    Šéf (2014)

yummy yummy yum

• 11.8.2014  20:47

Jediná věc co se mi na filmu líbila, byl ten český Budvar co tam pili.

• 11.3.2014  00:22
    Temný případ (TV seriál) (2014)

HBO je továrna na zázraky.

• 5.1.2014  17:26

Hlavně o hereckých výkonech Fassbendera a Cumberbatche. Silně ovlivněný a inspirovaný jinými snímky na podobné téma a prostředí, ale přesto solidně zpracovaný.

• 29.12.2013  21:11
    Pot a krev (2013)

chaotický střižený (až hudební videoklip připomínající) nízko-nákladový počin Michaela Baye, který neumí nic jiného snad než Transformery

• 20.8.2013  22:29
    Očista (2013)

Nápad originální a provedení tuctové.

• 1.7.2013  20:41
    42 (2013)

Neskutečná podoba herců na svoje předlohy.

• 27.6.2013  08:09

pussy riot v americkém nudném provedení

• 12.6.2013  18:03

nebýt te poslední čtvrtiny kde byl ten pravý Jackie Chan, tak nevím nevím

• 18.5.2013  22:43

Totalne tomu chybi ten sarkasticky humor predchozich dilu, podstata McClanea je fuc.

• 13.5.2013  07:57
    Nevědomí (2013)

Od všeho trošku, originálního méně. Prvky toho co jsme už viděli i slyšeli v jiných sci-fi.

• 23.3.2013  10:30

Shlédnuto na festivalu JEDEN SVĚT. I kdyby Roman Smetana nebyl žádný hrdina, tak je to aspoň chlapík se smyslem pro humor, odvahou a nadhledem!

• 23.3.2013  10:29

Shlédnuto na festivalu JEDEN SVĚT. Požadovaný efekt film v lidech navodí, ale nějak to těm klukům norským nevěřím. Celé měsíce byli sami dva v "divočině" a naučili kameru pobíhat s nimi po pláži.

• 15.2.2013  13:00

Hudba je dobrá, hlavní song též i technicky je to dobře zvládnuté, ale 2 hodiny čumet na takhle zmatenou nánu, která je pro mně symbolem toho nejhoršího a nejnižšího typu ženské není vůbec žádná sranda. Jsem znechucený.

• 2.2.2013  16:54

Jestli můžu říct o nějakém filmu co na mně za poslední měsíce udělal takový hluboký dojem tak to je bez nejmenších pochybnosti tento film. Oslava malých nádherných chvil, který naplňují naše životy a díky kterým se cítíme opravdu šťastní. Film nastavuje obraz dokola se opakujících cyklů v životě lidí, kde vlastně učitel angličtiny je Charlieho starší verze, kde Charlieho teta je vlastně zelenooká Sam. Věci, které si uvědomíme až je vlastně už příliš pozdě a nejde to vzít zpět. Obklíčené v amerických mýtech o středních školách, avšak s velmi výjimečným jádrem, dobrými hereckými výkony a sympatiemi k hlavním postavám.

• 23.1.2013  07:46
    Hitchcock (2012)

Kdo četl životopis či se blíže zajímal o velikána, ví o čem píseň pěje pro ostatní to bude nuda.

• 21.1.2013  22:29

Masakr. Dokonce zabavnejsi nez Nolanova trilogie.

• 19.1.2013  22:52

Warrior ve vtipném plášti? Má to své hluché místa, ale i ty vtipné a poměrně cool soundtrack. Vic film nenabídne.

• 16.1.2013  18:27
    Zabít tiše (2012)

Tentokrat asi pujdu proti proudu. FIlmy, ktere jsou prumerne hodnocene u mne dopadaji vetsinou hur. Killing Them Softly pro mne reprezentuje snahu o destrukci gangsterskeho zanru a idealu. Pekna kamera, dobre efekty a velice jednoduchy a nijak extra zajimavy dej, ale vzkaz, ktery se snazi sdelit je dost zajimavy. Zajimavy monolog Brada Pitta na konci. America's not a country. It's just a business.

<< předchozí 1 2 3 4 5