Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Fantasy
  • Dobrodružný
  • Akční
  • Sci-Fi

Poslední recenze (273)

plakát

Odkaz - This Is What It Takes (2021) (epizoda) 

5.díl. Hope si nehodlá přiznat opětovnou ztrátu Landona, tentokrát možná navždy. Ukáže se všem, jenž na ni zapomněli, a žádá o pomoc s jeho hledáním. Alaric se jí snaží pomoci a hledá mocný artefakt. Aby ho získal, musí přesvědčit překupníka mystických předmětů, jenž se hned tak oklamat nenechá. Než Hope ukáže předmět, vyšle ji do světa magické skříňky, kde na ni čeká těžký úkol. V paralelním světě přihlíží Hope smrti všech, jež má ráda, a za toto všechno může sám Landon. Je nucena si přiznat jeho ztrátu, což ji přivede na hranu zoufalství. Jediný Alaric ji ještě může kontrolovat. Lizzie a MG hledají Landona ve vězeňském světě. Mise sice není úspěšná, alespoň si ale můžou popovídat o něm a Alysse a o Josie, jež si přeje přejít na Mystic Fallské gymnázium. Právě ona požádá o prohlídku školy, kde se seznámí s půvabnou dívkou. Lizzie se smíří s odchodem Josie. 90 procent.

plakát

Odkaz - Hold on Tight (2021) (epizoda) 

4.díl. S pomocí Alyssy dokázal Necromancer otevřít bránu novým stvůrám. Čím více krve prolije, tím větší množství příšer pronikne branou. Na všem nyní spočívá MG, jehož život souvisí s kouzlem. Hope s Landonem plánují první společnou noc. Josie varuje otce před nebezpečím ve škole. Alaric s policistkou a týmem svých žáků likvidují nestvůry. Landon se postaví svému otci Malivorovi a Necromancerovi a spolu s Hope skončí ve vězeňském světě. Tam se dostane i sám Pán smrti, jenž dokázal ovládat všechny stvůry. Zatímco si Hope a Landon po návratu užívají sami sebe, Necromancer čelí Malivorovi a dozvídáme se o vzniku nového vězeňského světa, kde právě předtím skončil Necromancer, Landon, Hope. Právě na tento pár se zapomíná po jejich návratu. I přes uposlechnutí Lizzie a převzetí své magie ji Josie po použití zase vrací. Lizzie je vystavena kruté realitě mezi MG - ím a Alyssou. Alaric se rozhodne šerifce zachovat paměť. Landon je nečekaně přímo před Hope opět pohlcen. 95 procent.

plakát

Den co den (2018) 

Velmi krásný film s ponurým koncem. Příběh o mladé dívce rhiannon, jež se setkává prostřednictvím svého přítele Justina, jenž se o nii moc nezajímá, s pozoruhodným klukem Nathanem. Ten sice nezůstává ani jeden den ve stejném těle, její láska však přeroste v touhu po něm, a tak se vydává za své stanovené hranice. I když se ale zdá, že vše je konečně tak, jak má být, problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Rhiannon musí předstírat a lhát všem ostatním, a ani okupování těl za cenu blízkosti své dívce nepřesvědčí Nathana o dobrých činech. Jednoho dne se dokonce objeví i ve své dívce. Po dlouhých dnech plných lásky je nucen učinit vážné rozhodnutí. Již jí dále nebude plést hlavu a po hádce, jež sám vyvolá, a dojemných chvílích se odlučují. Na doporučení nachází Rhiannon útěchu u jiného kluka, s nímž začne budovat nový vztah. Na nathana však nikdy nezapomene (...). Půvabná Angourie Rice mi velmi přirostla k srdci a celý děj byl velice příjemný. Jen ten konec to trochu kazí. 85 procent, 4 hvězdy. Rozhodně doporučuji, jen se nedivte zmiňovanému závěru, přirovnávám ke "King Kongovi", u něhož ukápla i slza.

Poslední hodnocení (417)

Odkaz - This Is What It Takes (2021) (epizoda) (S03E05)

14.06.2021

Den co den (2018)

12.06.2021

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

12.06.2021

Odkaz - Salvatore: The Musical! (2021) (epizoda) (S03E03)

11.06.2021

Odkaz - Goodbyes Sure Do Suck (2021) (epizoda) (S03E02)

10.06.2021

Odkaz - We're Not Worthy (2021) (epizoda) (S03E01)

09.06.2021

Odkaz - Facing Darkness is Kinda My Thing (2020) (epizoda) (S02E16)

08.06.2021

Odkaz - Life Was So Much Easier When I Only Cared About Myself (2020) (epizoda) (S02E15)

07.06.2021

Odkaz - There's a Place Where the Lost Things Go (2020) (epizoda) (S02E14)

06.06.2021

Reklama

Poslední deníček (1)

Odkaz a jeho snaha napodobit Upíří deníky

Tak jsem se konečně dohrabal k dosledování Upířích deníků před dvěma dny. Pochopil jsem mnoho scén a řekl si "ten konec nemusel býti tak zdlouhavý". Začal jsem sledovat seriál Legacies/Odkaz a první tři díly byly ve znamení "Opičení se" po stmívání a Upířích denících. Ovšem pátý díl mne velice zaujal a dodal naději. Lizzie Satzmanová se snaží bojovat s vnitřní temnotou a touhou po moci, a používá k tomu čím dál tím krutějších způsobů, včetně svádění Rafaela. Taková Katherine (Upíří deníky) či Sibyl (stejný seriál) v Legacies. Landon je jako Matt. Chudák  k politování, jež má stále smůlu a ani jeho roztoucí vztah s Hope, dívkou, jež je rovněž velmi pohledná a někdy připomíná svého otce Klause (viz. The Originals či Upíří deníky), mu, prozatím, nedává naději na větší prostor v seriálu. Vše se však uvidí. Jede se dál, třeba mě něco mimořádného ještě donutí změnit pohled na tyto postavy, ale snad ne, mé hodnocení postav je nyní velmi dobré, vyjma Landona, toho by chtělo zapojit více do kolektivu. Přidat mu pár schopností, třeba upíra, rozšířit vztah s Hope i někam dál a zaplést ho s Lizzie, trocha dramatičnosti neuškodí?

Odkaz a jeho snaha napodobit Upíří deníky

Ovládací panel

Reklama

Reklama