Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Sci-Fi

plakát

Tajemství kruhu - Return (2012) (epizoda)

15.díl. Cassie se poprvé setkává s otcem. Ten ji žádá o medailon, jenž zničila. Spolu s Adamem si všimne nebezpečí, jež jí hrozí od lovců čarodějů. Jimi je i zajata a ovládnuta. Výměnou za Jacka dostane pan Blackwell svoji dceru, ta se ho ale bez vlastní vůle pokusí zabít. Jen s celým kruhem se dokáže kouzlu vzepřít. Nový vůdce lovců je sice napíchnut na větev, ale uteče. Melissa spolu s Kalemem okusí moc woodoo, sám mág ale pozná její skutečnou moc. Faye se dozví zradu od Leeho. Ten pro ni ale nakonec kouzlo, jež jí odčerpává magii, zlomí. Faye opět podlehne jeho kouzlu. Ethan, Adamův otec, je při setkání s otcem Cassie vyděšen. Adam se po všem opět setkává s Cassie v Boathousu. 90 - 95 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Valentine (2012) (epizoda)

(Viděno 09.07.2021): 13. díl. Cassiese uchvátilo poslední spojení síly se svým otcem a chce pocítit více moci. Medailon ji však přestává poslouchat a sám se přesouvá z místa na místo. Kvůli němu i havaruje. Duchové mrtvých čarodějů touží po moci, jež jim byla sebrána a uschována ve šperku, proto ji přivedou až ke kostelu. Adam pro ni chystal rande, nyní se s Jakeem vydává na její záchranu. Samotného Adama posednou duchové a zdělí skrze něj své žádosti. Dej nám medailon, jinak Adama zabijeme. Cassie však volí třetí možnost a medailon zlomí. Po těchto událostech si Cassie s Adamem vyjádří svoji intenzivní lásku. Diana podlehne pokušení Ďáblova ducha. Melissa to s ním přežene a jen o vlásek, díky pomoci Diany a Fayi, přežije.  Faya se seznamuje s novou možností získání své magie, Lee ji ale používá k něčemu zcela jinému. 95 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Medallion (2012) (epizoda)

(Viděno 09.07.2021): 13. díl. Cassie se snaží najít způsob, jakým použije otcův medailon, jenž našla na lodi, kde se odehrála tragédie, k ochraně proti lovcům čarodějů. Melissa s Fayou dostávají odvahu k použití takzvaného Ďáblova ducha, povzbuzujících bylinek, sama Faya je však vychytralá a nechá okusit pouze svoji kamarádku. Adam se přímo staví mezi Cassie a Jakea jak při jejích společných chvílích, tak i z hlediska používání medilonu. Sama Cassie však nezná zábran a s pomocí Lucy, kterou viděla na místě katastrofy před šestnácti lety, provádí rituál. Velmi brzo se ale o Lucy dozví víc. S pomocí nově nalezeného kouzla k otevření moci medailonu ji zahání. S jeho pomocí se propojí s mocí otce. Charles krade Ethanovi krystal, potřebuje však oživit Dawn, jež byla zabita. 95 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Witness (2012) (epizoda)

(Viděno 08.07.2021): 12.díl. Novinky od Jakea dokáží v Cassie rozproudit novou vlnu naděje. Díky černé magii, s jejíž pomocí dokázala dříve zničit Dianě šaty, nyní opět velmi riskuje a vydává se spolu s Jakeem do temných koutů jeho paměti. V ranném dětství viděl pohromu, jež před šestnácti lety usmrtila mnohé z okolí členů Kruhu. Ne vše ale bylo tak, jak se tvrdí dnes. Cassiin otec dokázal utéct lovcům čarodějů. Po Amalii, Cassiině matce, ani stopy. Zato Adamovi rodiče, mezi něž patří Ethan, se zde skutečně nacházely. Cassie je ještě více zmatená než kdy dříve. Právě Ethan se nyní zmocnil Charklesova krystalu. Moc je velmi opojná, i on to cítí. 95 - 100 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Fire/Ice (2012) (epizoda)

(Viděno 08.07.2021): 11.díl. Faye se konečně podaří dostat ke zdroji moci s pomocí woodoo čaroděje Leeho. Neuvědomuje si ale, zpočátku, následky svých činů. I když se jí daří čerpat moc z Cassiiny černé magie, ostatním členům Kruhu tím velmi ubližuje. Nakonec se zbavuje náhrdelníku, převaděčem moci, jenž ukradla od Cassie a očarovala, a zpřetrhá s ní pouto. Ona sama s Adamem hledá informace o svém otci. Jejich vzájemná přitažlivost vyútí až v políbení. Vše vidí Jake, jenž se k nim nečekaně přikrade. Nikdo ho neočekával. 95 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Darkness (2012) (epizoda)

(Viděno 06.07.2021). 10.díl. Faya se s neochotnou pomocí melissy snaží získat přístup ke své vlastní magii. Cassie se zdá o vraždě Jakea, jíž sama způsobila. Do města přijíždí Dianina babička. Ta je nespokojená s Charlesem, jejím synem, jenž údajně chodí s mámou Fayi. Ta se po neúspěchu s woodoo magií rozněvá, ale s mágem, jenž jí tuto magii chtěl poskytnout, se domluví. Babička Diany má v plánu zabít Cassie, jejíž temná magie málem s její pomocí zabila Adama. Ačkoliv se navenek tváří jako milá paní, Cassie přivede na pokraj smrti, s pomocí rituálu, jenž ji měl údajně od nenáviděné magie osvobodit. Jen ona však Cassie pomůže z hrobu, do něhož byla zaživa zahrabána, s pomocí vzteku a zuřivosti se jí podvolí. Dianě se následně svěřuje se svými zážitky. Popisuje své náhlé zalíbení v používání černé magie, její touhu po větší moci . Za oknem se jen pro nás zjeví Jake. 95 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Balcoin (2011) (epizoda)

9.díl. Pořádá se slavnost. Jake se musí rozhodnout, na jakou stranu se přidá. Cassina láska k němu nabyde nebývalých rozměrů. Když se s ní chce rozejít, zlomí jí to srdce. Nakonec se k ní ale vrátí. Adam o něm zjistí pravdu - je lovec čarodějnic. Po váhání je Jake opustí, ačkoliv se je snažil bránit. Záchrání jak Cassie, tak i Adama při pokusu Cassie odnést. Babička Cassie je očarovaná, kouzlo se však Charlesovi nepovedlo zcela dobře. její vzpomínky na minulost se překrývají se současností. Cassie je nešťastná. Diana se seznamuje s Melissiným bratrancem. 95 - 100 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Beneath (2011) (epizoda)

8.díl. Všichni se snaží najít Fayina dědu. Díky temné magii dokáže Cassie způsobit mnohé, dokonce i vypátrat Henryho. Při jedné z her Cassie políbí Jakea a jejich láska k sobě velmi vzroste. Adam a Diana si to spolu rozdají, naposledy. Faya vidí své minulé já, jež dokáže pomoci i Cassie. Charles začaruje Cassiinu babičku. 95 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Masked (2011) (epizoda)

7.díl. Cassie koná halloweenskou oslavu, zatímco její babička odjíždí na chatu u jezera. Před jejím započetím najde kus nože, jenž zde ponechala záhadná žena ve snaze ji zabít. Po prozkoumání se dozví znepokojivé novinky - pronásledovala je lovkyně čarodějnic. Když na vše přijde Jake, s pomocí triku znemožní u starožitníka pomoci skrz něj Cassie. Na oslavu přichází mimo Adama, jenž se potýká s přízní Diany, a Jakea, o něhož se pokouší Faya, i příslušníci lovců. Ti postupně všechny až na Jakea - logicky - uvění. Cassie se ale předem dozví mnohé o Nickovi a Jakeovi. Starožitník umírá, stihne ale předat Cassie jakýsi pergamen. Díky Temným silám, jež kolují v Cassie, dokáže zabránit smrti sebe i ostatních. Diana nedá Adamovi moc velké naděje na pokračování vztahu. Babička Cassie nachází Henryho mrtvého, a při oživování tohoto muže ji kdosi napadne a udeří do hlavy, díky čemuž omdlí. 90 - 95 procent.

plakát

Tajemství kruhu - Wake (2011) (epizoda)

6.díl. Do města přijíždí Jake, Nickův bratr. Pro Nicka je pořádána smuteční slavnost. Faya je z přítomnosti Jakea celá nejistá a zoufalá. Má s ním nepěknou a zároveň přitažlivou minulost. Město ohrožuje lovkyně čarosějnic. Tu Jake zabijí, ačkoliv rozkazy dostal jiné. Spřátelí se s Cassie, i přes Adamův odpor. Od jeho otce se Diana dozví novinky, jíž ji přivedou až k nepěknému rozhodnutí - rozejde se s Adamem. U Cassie hledá podporu. Sama Cassie dostane od babičky krystal, s jehož pomocí e jí podaří zachránit Jakea. Charles se od Nickovi smrti, jíž způsobil, zcela změnil. 90 procent.

Ovládací panel
1 bod