Sejmi prezidenta (2014)

Trailer zaujímavý, ale film nahovno, iba Jackson tam dava jedine plus, efekty, vizual.. Pribeh**, Akcia **, Strach*, Efekty ***, Humor*.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Režisér si asi niečo šľahol a povedal si natočí film ktorý nebude mať ani hlavu ani pätu, hlavne že tam budú kanibalovia.. Nic moc.. Sračka

Vivárium (2019)

Myšlienka dobrá, ale len na scenári..

Poslední bohatýr (2017)

Nečakala som že rozprávka nie od Disney, v modernom spracovaní, vie so mnou spraviť čary mary fuck, a viem sa pri nej zasmiať. Zaujímavé ***, dej ****, napätie ***, humor****, akcia***, násilie **, fantasy ***** 8.5/10h

Grizzly zabiják (2015)

Tak tohle je podle meho gusta :3..trochu otrepané ale inak fajn, pozerátelné.

Aladin (2019)

Film má jednoducho mrte bavil! Zaujímavá, fascinujúcá pohádka která zabaví jak i malé diváky tak i dospelé, kočky i psy. 4.5*. Bravo!

Z pekla (2001)

Povedený film z Johnny Deppem, absolútne sem nečakala ten konec. Inak fajne, fajne

NON-STOP (2014)

Non-Stop je viac inteligentným trilerom ako akčným filmom, veľa treskúcich scén však nečakajte, skôr sa musíte naladiť na uvažovanie v tesnom časovom limite a riešiť s Neesonom možné scenáre. Jeho výkon pretaví zdanlivo bežný triler s ľahkou zápletkou na pamätný kúsok. I keď scenár začne vrstviť po prvej hodine čoraz viac slepých uličiek, divných motivácií a ťažšie uveriteľných bodov. A je na vás, ako budete akceptovať jeho mierne prepísknutý záver..

Ovládací panel
2 body