Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Horor
  • Drama
  • Komedie

Recenze (919)

plakát

Perníkový táta - Série 2 (2009) (série) 

10/10. Lepší než první série. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatycké, hudba je velmi dobrá, lokace jsou zajímavé a kamera seriálu je výborná. Ani slovy nedokážu popsat jak je tato druhá série perfektní a jak mi rychle utekla. Těším se na třetí sérii.

plakát

FUBAR - Season 1 (2023) (série) 

8/10. Za mě je tato první série dost nedoceněná a 58% si fakt nezaslouží. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zájímavé a seriálu je fakt super. Tato první série si zaslouží 75% minimálně. Už teď se na druhou sérii fakt hodně těším. Doporučuji.

plakát

Flash (2023) 

5/10. Trailery byly výborný a čekal jsem od toho minimálně výborný film a když sem si koupil lístek do kina a seděl sem tam a za 10 minut to začínalo tak sem se nemohl dočkat, no a to co sem viděl mě šokovalo. DC sem nikdy nemusel ale poslední půl rok sem se do něj zažral a miloval sem temnější superhrdinský filmy, i když třeba ve Wonder woman byly vtipy tak ale nebyly trapný a smál sem se jim ale tady bylo 80% vtipů trapný a měl sem pocit že sleduji nějakou Marvelovku ze čtvrté fáze (nějaké filmy že čtvrté fáze mám rád jako třeba Spider-Man No way home, Doctor Strange 2). Ale nejdříve bych šel na pozitiva kterejch tu ale moc není. Ezra Miller jako Flash a Michael Keaton jako Batman sou skvělý, efekty jsou výborné, Ben Affleck a Gal Gadot na to Jak málo ve filmu byly tak byly skvělý a akce byla taky docela výborná. Ale teď negativa. Jako první humor který byl z 80% trapný, záporák z Man of Steel nebyl moc dobrej (i v Man of Steel se ho nemusel), od Super Girl sem čekal něco více a když se na konci vrátil do té dimenze tak sem si myslel že se vrátil zpátky a já byl nadšený ale když se objevil Bruce a byl záběr Jak vylézá z auta tak sem si řekl to není jeho dimenze a měl sem pravdu. Kdyby se do té své dimenze vrátil tak bych dal hodnocení vyšší něco mezi 6-7/10 ale bohužel se tak nestalo. No já sem zklamán. První 15-20 minut bylo perfektní ale potom to šlo dolů. No nic až bude v kině druhý díl z hercem jménem Jason Momoa tak to bude poslední film na který půjdu do Kina. Nový DC mě nezajímá a nejsem rád že DC bude restartováno. Potom jediné filmy které mě budou zajímat tak to Aquaman 2, Joker 2 a The Batman Part two.

plakát

Perníkový táta - Série 1 (2008) (série) 

9,5/10. První série tohoto seriálu je za mnou a já řekne jenom wauuuuuuu. Tohle je prostě perfektní seriál který nechápu proč jsem na něj nezačal koukat už dříve. Příběh první série je skvělý, postavy jsou sympatycké, hudba je skvělá, akce je výborná , lokace jsou zajímavé a kamera filmu je velmi dobrá. Doporučuji.

plakát

Transformers: Probuzení monster (2023) 

7,5/10. Na to že jsem od filmu nic nečekal tak se mi docela líbí líbil. Samozřejmě to nemá na prvních pět filmů Michaela ale není to vůbec špatný film. Příběh je docela fajn, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, akce tu je výborná, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Doporučuji.

plakát

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023) 

10/10. Tohle je jednoznačně film tohoto roku. Tohle tenhle rok už nic nepřekoná. Když jsem byl na tomto filmu v kině tak jsem byl po konci nadšený a tak jsem druhý den na to vyrazil znovu a je to stále skvělý. Už chci další díl. To čekání na druhou část bude utrpení. Příběh je úžasný, postavy jsou neuvěřitelně sympatycké, hudba je perfektní, akce je fenomenální, animace je úžasná, lokace jsou zajímavé. Doporučuji.

plakát

Rychle a zběsile 10 (2023) 

9/10. Od tohoto filmu jsem něco očekával a jednoduše sklamán jsem nebyl. Taky to je zlepšení protože od osmého dílu to šlo dolů ale Fast X to zvednul zpátky na hladinu. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je velmi dobrá, akce je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji.

plakát

Díra (2019) 

7/10. Říkal sem si jestli nemám dát 6/10 ale nakonec sem se rozhodl že Budu hodnej. Takže tenhle horor je sice fajn ale mám hromadu otázek. Jak ta deska která jim dává jídlo funguje, co se stalo s tím děckem, co se stalo hlavní postavě, no prostě a jednoduše tenhle film sem docela nepochopil ale neříkám že to je špatný horor, je to jen fajn horor. Příběh je ok, postavy ušly, hudba je docela ok, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji.

plakát

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021) 

8,5/10. Asi jsme divnej ale mě tato dvojka přišla lepší než jednička. Příběh je za mě o kousek lepší, postavy mi taky přišli více sympatycké, hudba je stejně dobrá, lokace jsou zajímavé, kamera filmu je super a pasti jsou taky skvělé. Musím ještě dodat že se mi hodně líbil ten konec že ten otec nezabil svoji manželku ale ta dcera zabila svoji mámu, to sem fakt nečekal. Doporučuji.

plakát

Úniková hra (2019) 

7,5/10. Tento film velmi potěšil. Je vidět že se tvůrci inspirovali sérii Saw kterou já naprosto miluju a tak sem si tento film velmi užil. Příběh je výborný, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé, hry či výzvy tu jsou nápadité, kreativné a hodně dobré a kamera filmu je výborná. Doporučuji.