Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Akční
  • Dobrodružný

plakát

Srdce mužů... a jedna opravdová láska (2011)

Nepobavil, nezaujal, Velkou část filmu jsem měla pocit, že je to film, který dělá z mužů blbce. Po třiceti minutách jsem bojovala schutí to přepnout.

plakát

Univerzita pro příšerky (2013)

Slušné, ale ničím nevýjimečné. V podstatě takový klasický film ze studentského prostřední, jen animovaný a odpustili si sem plést vztahy. Každopádně Příšerky s.r.o. je úplně jiná liga.

plakát

Dobrodružství s robotem (2013)

Jak už zde bylo několirát zmíno, jedná se o film, tedy spíše pohádku, která je určená vyloženě malým dětem. Jsem milovnice pohádek a aimovaných filmů, ale tohle bylo i na mě příliš infantilní. Nicméně, nepatřím do cílové skupiny pro tento film. Nicméně já tohle svým dětem určitě pouštět nebudu. Jedno velké klišé.

plakát

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

První český krimi seriál, který mě zaujal natolik, že si hlídám každý díl.

plakát

Obr lidožrout (2008) (TV film) odpad!

Příběh zajímavý tak zpola. Co mě po většinu času nejvíce iritovalo bylo neprofesionální zpracování Ogra samotného. Nejvtipnější je scénka, kde zaútočí na dva vesničany v lese.

plakát

Cyberbully (2011) (TV film)

Film je sicedělán ve stylu pro mládež, nicméně myslím si, že toto je jeden z mála filmů, který by měli vidět i rodiče náctiletých a své ratolesti připoutat k sedačce aby si to chtě nechtě odseděli také, protože s Kyber šikanou se dnes setkává většina z nich. Zpracování sice trošku vázne, ale jsem přesvědčená, že pořát to stojí za to.

Úplné zatmění (1995)

Surové a hrubé podání surového pohledu na svět básníka Paula Verlaina. Skutečný klenot.

plakát

Popelka (1997) (TV film) odpad!

Hrůza, děs a běs. Jedno velké klišé, nenápadité, obyčejné, nudné.

Díry (2003)

Moc pěkná rodinná komedie, ráda se kouknu znova. Žádná slaďárna, žádný přihlouplý humor, prostě super od začátku do konce.

plakát

Nenávidím Den Sv. Valentýna (2009)

Přeslazené až za hrob. Same old, same old. Snaha, kterou Nia Vardalos vynaložila byla zbytečná. Jedinné co jsem měla celý film v hlavě byla Moje tlustá řecká svatba.

Ovládací panel
3 body