Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Akční
  • Dobrodružný

Prokletý ostrov (2010)

K tomu není co dodat. Výborná hudba, skvělá pointa i zvrat filmu.

plakát

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Rozverný, chaotický a dokonale nespoutaný film o nespoutaném světě, kde je vše možné. Film pro lidi s velkou fantazií a otevřenou duší. Velmi se mi líbl stejně jako ostatní Gilliamovy filmy. Věřím, že spousta lidí mu nepříjde na chuť, ale jak se říká, někdo vdolky, jiný holky. :)

plakát

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Divák by od pořadu tohoto typu opravdu něco očekával. Když už nic jiného, tak fundované názory stran a diskuzi na úrovni. Když by se zadařilo tak možná také nějaké společné východisko. Ve všech směrech ovšem tento pořad zklamal. Je to směsice subjektivních dojmů, neefektivních a irelevantních argumentů a přehršle arogance jak ze všech tří stran, tak i ze strany paní Jílkové. Na to, abych se dívala, jak skupinky lidí se k sobě chovají neuctivě, neposlouchají se a hádají, se nemusím dívat na televizi, ale stačí se rozhlédnout třeba ve škole, práci či obchodě. Strany často spoléhají v rámci souhlasu diváků na jejich zapomětlivost, nedostatečné vzdělání, či polopravdy.

Druhý muž (2008)

Film jsem si vybrala jen tak na blind a i přes to mě velice oslovil. Tématika nebyla příliš jednoduchá a bylo nutné se pokusit vcítit do obou hlavních rolí jak do Neesena, tak do Banderase abych byla opravdu schopna pochopit nejet to co je evidentně zřejmé z filmu, ale také to co je mezi řádky. Konec byl velmi rozdílný s tím co by člověk předpokládal - ovlivněn většinou filmů podobné tématiky v dnešní době.

Za plotem (2006)

Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných pohádek. Charaktery postaviček i celý příběh mě nadchl, nejvíce však postavičak malého veveřáka Hemmyho, po kterém jsem pojmenovala i svého pejska. Je to film, který stojí za to skouknot klidně několikrát ročně, protože vždycky je to zábava.

Chceš mě, chci tě (2009)

Romantická komedie ve stylu který je se opakuje znovu a znovu dokola, pouze se mění prostředí a herci. I přes to byl film zábavný, protkán vtipnými scénami (byť fádními). Stojí za skouknutí ve dvou, je to jednoduché a odpočinkové. Ještě že Gerard Butler je tak šarmantní a Katherine Heigl tak okouzlující. Jinak bych u toho pravděpodobně do happyendu nevydržela. Průměr

Ovládací panel
3 body