Kovaja

Martin Kovařík

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 21.9.2018  13:24
    Výlet do mladosti (TV film) (1983)

Musím zmínit scénu na ,,moravním,, mostě v mém rodném Uherském Ostrohu. Holt zamáčkl jsem slzu protože Povodí Moravy v rámci regulace totálně oholili břehy řeky Moravy která protéká pod zmiňovaným mostem a jsou v záběrech vidět ještě pěkně zarostlé. ach jo:-((

• 21.9.2018  13:21

Krásná příroda, jednoduchý děj, úžasná příroda a super kamera. Co víc napsat? Snad jen musím vyzvednout finského válečníka který se sakra boje nebál a uměl. Holt hrdinů jsou a budou plné hřbitovy. Super kousek

• 12.9.2018  16:14

Tenhle kousek jsem shlédl v kině. Na Česko-Slovenský biják dost dobrý. Scénář hezky propracovaný. Hezká příroda v okolí ,,Domu hrůzy,, a hoodně sexy slovenská hvězdička Gabča Marcinková která jde ted z role do role.

• 29.8.2018  23:52

Wau Pepu Kemra vidět táákhle odvázaného se jen tak často nepoštěstí. V tomhle kousku měl energie na rozdávání. Ještě více než obvykle.

• 29.8.2018  23:50
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

Tahle parta prostě baví. Jsou to nesmírní sympaťáci a o tom jsem se přesvědčil na vlastní oči po jejich příjezdu do Zlína a následné diskuzi 8/2018. S trabošema, maluchem, jawou projet svět křížem krážem a nepřijít o život a hlavně teda v jejich případě o nervy je na klobouček. Víc o téhle bandě nemá cenu psát. Jen tak dál a hooodně šťastných kiláků!!!!:-)))

• 29.8.2018  23:45

Povedený válečný kousek zasazený do malebné zasněžené krajiny v Norsku. Kirk s Richardem jsou tahouny filmu. A atmoška filmu je fakt super.

• 19.5.2018  04:36
    Atletiko Cvernofka (TV seriál) (2016)

Do českého Okresního přeboru má tenhle kousek daleko ale i tak jsem si v něm našel své a rozhodně mě nenudil. Super úvodní písnička byla hodně chytlavá a slovenské nářečí kopaček bylo super. Nejvíc opět exceloval M. Ondrík. To je pánko jako sviňa. To jeho ,,No ňi a si kompletný je famózní. Ovšem dámské osazení v podobě hostinské a sekretářky bylo trefou do černého. Boha jeho ty Sloveny :-)))

• 23.3.2018  05:22
    Požehnaný věk (TV film) (1979)

Že dokáže O.Navrátil zahrát milého chlapíka sem moc rád. Mám toho klučinu mooc rád ale Z.Řehoř je dědula jak má být. Člověku až přijde líto jeho projev. Tenhle Pan herec snad nemohl v životě ublížit ani mouše. Moc milý kousek. Holt takové už nebudou :-((

• 1.3.2018  10:07
    Archimédův bod (TV film) (1982)

Tyhle kousky z dob normalizace jsou nádhera. V té době se filmy točily krásnou kamerou, takový obraz je prostě nádhera. Výtečný výkon pana Herce Racka je úžasný. Za zmínku a pochvalu stojí mladé ucha jako Navrátil a Donutil. Nádherný kousek.

• 20.2.2018  02:37
    Vojtěch (2015)

Neskutečná hlína. Ale naprosto nečekaná. Slováci natočili úžasný kousek. Hlavní tahouni filmu jsou dva sousedi. Jeden je starý chudák který potřebuje sehnat nějakou spřízněnou duši když mu dá manželka sbohem a druhý je taxikář který má doma semetriku a na truc shání dnes a denně řezivo. Jeho hlášky a styl mluvy je bombastický. Ten borec mě neskutečně bavil. Vypleštěné oči a jeho hláška ,,Si kompletná,, je zničujííícííí:-))))!!!!! Palec hore chalani:-)

• 31.1.2018  10:20
    1890 (TV seriál) (2017)

V úvodu jsem měl celkem rozpaky. Dlouhá stopáž a pomalý děj mě trošku nudil. Ale postupem času se seriál rozjel a vtáhnul mě. Hlavním obrovským plusem a kořením seriálu byli dva žandáři. Z dvojice sem byl hotový z Ondríka. Ten borec mě ničil. Jeho grimasy a slovenská maďarština mě trhala břicho. Já se chlámal bože. Upištěný histerik byl úžasný:-)))

• 31.1.2018  10:11

Hodně povedený remake z roku 1972!!! Kousek ani na chvilku nenudí. Plusem je nádherná krajina ale co je klenotem tohoto filmu je charisma Staršiny Vaska. Borec kterého nic neodradí a ani necekne když mu je přidělena parta holek k boji. Holky jsou jako lusk ale k boji s výsadkáři od nácků se moc nehodí. S vyjímkou asi 2. Ta černovláska na mikádo:-)) Boha to bola bosorka. Ajajaj té bolo škoda. Nádherný kousek!!!!!

• 1.12.2017  04:06
    Sněhulák (2017)

Moooc jsem se těšil na 1.Harryho v kině, málem jsem nestihl dočíst knížku dokud film hráli v kině. Vše klaplo tzv. last minute. Trochu jsem byl zklamán hlavně ze závěru ve filmu, který neměl s knižním koncem vůbec nic společného. I přes všechno tohle jsem za film moc rád. Atmoška byla přesně jakou si představuju v knize. Takže dík za to všechno:-)))

• 12.11.2017  17:05

Erik po předchozím vyřešení případu do kterého byl zapleten i jeho bratr a vše v jeho domovině tzv. lehlo popelem se musí na příkaz nadřízených opět vrátit tam kde vyrůstal. Odporuje ale nic jiného mu nezbývá. Případ je ještě brutálnější než minule a Erik se opět pouští do případu se svou zarputilostí a neskutečným charismem. Jediné na čem mu ještě záleží je syn po svém mizerném bratrovi. Bohužel v cestě stojí jeho zasraný otčím. Závěr je sice trochu přepísklý ale napětí je úúúžasnééé:-)))A opět musím vyzdvihnout tu krajinu!!! Atmoška jak ze slavných Holeho krimošek:-)))

• 20.10.2017  06:59
    Lovci (1996)

Erik se po letech ve městě vrací do rodné vesnice ale policejní styl nemění. Na to nejsou domorodci zvyklí a roztáčí se kolotoč problémů ve kterých jede jeho bratr. Holt i v rodině jsou problémy. Krásná odlehlá příroda, sexy státní zástupkyně a hlavně charisma Erika který se na vlastní pěst pouští do nerovného boje s pytláky.

• 20.10.2017  06:51

Totální oddechovka v alpském ráji. A kočičky nadržený na tu dobu měli taky šmrnc.:-)))Dobrý hlášky, příroda a hlavně ty holky. Palec hore:-))

• 11.10.2017  16:13

Menšík v roli rádce jak na holky se trošku přepočítá se svým favoritem.:-))

• 11.8.2017  04:12

Jakpak se to říká?? ,,Královna je mrtvá, nechť žije královna,,!!!!! Angelina a její Lara se může jít zahrabat. Děj filmu zasazen do doby pádu berlínské zdi, souboj agentů jasně vše moooc super ale KURVA Charlize ty vado ta ženská mě totálně odbourala. Film viděn v bijáku a ještě týden po, ji mám před očima. Ta holka ač skoupá na slova má tzv. koule!!! Její sexapeall je nadpozemský. Tu holku prostě chci. Za celý film sem se jí nemohl nabažit. Atmosféra doby a hlavně oldies hity dodávají filmu pověstnou třešinku. Bojové scény kdy si Charlize dává 100kilové chlapy sou super. Musím vidět znovu! Palec hore:-)))

• 30.4.2017  04:11
    Viktor Veliký (TV film) (1987)

Příběh mě až tak moc nezaujal jako výtečné obsazení a vrchol ledovce v podání Miloše Kopeckého. Tomuhle se říka ,,One man show,,Klobouček !!!!

• 29.4.2017  23:04
    Legendy kriminalistiky (TV seriál) (2017)

Neskutečná podívaná. Mirek Vaňura má po 112 čich na další počin který má koule. Tenhle kousek je syrový víc než tatarský biftek. Autentické záběry až mrazí. Jen je smutné jak bestiálně se lidé dokážou chovat. Palec hore. Kolikrát sem ani nedýchal !!!

• 20.4.2017  23:14
    Masaryk (2016)

Tenhle kousek jsem si nemohl nechat ujít a vyrazil do bijáku. A musím uznat že se jedná o dechberoucí podívanou která nás přivádí do minulosti naší vlasti. Skvělá kamera a dialogy jsou bez debat. Husinu jsem měl při záběrech z podpisu mnichovské dohody ale co stojí na pověstném stupínku je výkon Karla Rodena. Smekám před jeho charismem a angličtinou. Dialogy dával lehce od pasu a Masaryka sem v něm viděl od prvních minut. Klobouk dole. Máme herce světové kvality.

• 21.3.2017  04:05
    Pustina (TV seriál) (2016)

Neskutečně mrazivá, chladná, studená a nevlídná atmosféra krajiny.

• 15.2.2017  13:03
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Škoda že rejža udělal jen 6 dílů. Chvilku jsem si k seriálu hledal cestičku ale po posledním díle kde řádí oživlá Stáňa sem nad míru spokojený:-)). Stáňa byla udělána mooc parádně i já jsem se trošku bál :-)). Největším kaprem byl na tuty Hofmann jehož hlášky byly trefné a pěkně berevné:-))

• 15.2.2017  12:51

Hodnocení je asi ovlivněno shlédnutím v kině ale musím uznat že jsem se fakt nasmál a nenudil. Pauhofová prokoukla za sexy kočku která měla šmrnc. Issovku jsem po dlouhé době zaregistroval a už není jen potrhlou holkou ale roky jí přidali na kráse. Pochvalu zaslouží i buzničky Vaněk s Kostelným kteří fakt uměli tzv. zajebat.:-)) Budu se opakovat že nejsem romantik ale jednou za čas se překonám a shlédnu slaďák. Takže palec hore :-))

• 1.2.2017  04:46
    Rapl (TV seriál) (2016)

Uf co napsat? Chtěl jsem dát o hvězdu navíc ale nakonec néé. Seriál mě bavil o tom žádná. Kuneš si z Cirkuse Bukowsky přinesl vše co ho zdobilo, prostě polda od rány co má koule ale taky srdíčko. Opět super exteriéry, letecké záběry a surovost přírody ,,na konci,, světa. Malinko mě zklamaly některé příběhy, policejní taktika a postup kriminalistů. Škoda taky přehnaného konce kde to vypadalo jako v americkém akčňáku. Palec hore za sympaťáka Pyška. Třešinkou na dortu byla nestárnoucí J.Ježková a moje sexy bohyně J.Kolesárová:-)) Těším se na pokračování :-)

• 28.1.2017  16:25

Kouzelně vygradovaný příběh se skvělým obsazením a mrazivou hudbou od mistra svého řemesla Morriconeho. Už od úvodu jsem tušil že v horské chatě bude něco jinak než se zdá a i přes dlouhou stopáž jsem byl filmem naprosto pohlcen. Kousek který má ,,kurva koule,, :-)))

• 23.1.2017  18:37
    Outsider (1987)

A zííítra Vám uteču naposledy. Neutečeš,,,ale uteču. Schmitzer v roli ambiciozního vychovatele na intru zemědělského učňáku. Jožka se narodil pro koně a taky jim vše obětuje. Musí zkousnout ostudu kdy mu otce (O.Vlach) zavřou za rozkrádání socialistického majetku. Povedený kousek pro mládež. :-))

• 16.1.2017  06:02
    Já, Mattoni (TV seriál) (2016)

Velko výpravný seriál měl našlápnuto podobně jako První republika. Ovšem rozdíl jedné pecky byl znát. Výkony obou Švehlíku tady ční nad ostatními. Čekal jsem slabší počin ale byl jsem mile překvapen :-))

• 14.1.2017  18:40
    Pozdní léto (TV film) (1974)

Pohlazením po duši je tenhle kousek. Kdo má srdce nemůže jinak než chválit. Duo Moskalyk a Hubač je zárukou kvality a když si do postav obsadíte herce jako Pešek,Vala,Medřická a Galatíková nemůže to dopadnout špatně. Silný film a moc hezký!!!

• 6.1.2017  20:17
    Starožitníkův krám (TV film) (1980)

První díl byl trošku lepší, víc se mi dostal pod nehty. Výkony herců jsou na klobouček. Racek, Kostka pěkní všiváci. Vlach s Rosnerem vychcánci a podvodníčci. Nechápal jsme jen Řandu když vykládal kudy chodil jak miluje nade vše mladičkou neteř a přitom se nechal stahovat karbanem.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29