Kovaja

Martin Kovařík

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 13.12.2018  04:38

Ještě několik dní po shlédnutí tohoto skoro dokumentu se mnou cloumal vztek z mnichovské zrady. Tohle byl hnus nejtěžšího kalibru a proto bysme si měli hlídat a vážit si své historie a tradic a nenechat si nic diktovat od velmocí jako je Francie, V.Británie a spol. Protože v konečném důsledku každý bude zachraňovat svůj kejhák. K.rvy jedny!!!!!:-(((

• 13.12.2018  04:34

Při tomhle kousku jsem vrátil do lednice rozpitého lahváče a nalil si raději čaj. Není víc co dodávat. Ovládl mě strach....:-)))

• 13.12.2018  04:33

Totální masakr. V celém kousku jen pár vět ale kdyby jich bylo nedejbože víc bylo by to na škodu. Tohle bylo pohlazení na duši. Stařík se svojí vnučkou si na ostrově uprostřed řeky vybudují boudu a pěstují kukuřici pro svoji obživu. Tohle byla romantika pro chlapy. Uplně jsem se zasnil, opustil každodenní život ve městě a převtělil jsem se do staříka na ostrově. Achjoo to by byl klid a pohoda :-))

• 8.11.2018  16:38

K tomuhle doslova syrovému kousku není co dodávat. Nejednu rodinu zasáhl a určitě ještě zasáhne tenhle ksindl jménem drogy. Je to hnus a každý rodič se modlí aby jednou nezjistil že jeho dítko se do tohoto svinstva namočí. Cesta zpět totiž nevede a pokud ano, možná, snad tak pěkně trnitá. Je to hrůza ale bohužel takový byl, je a bude svět. :-((

• 31.10.2018  17:57

Jirka Schmitzer je Pan herec. Má být taky po kom. Miliju ho. Kolikrát nemusí ani moc mluvit ale jeho řeč těla a mimika je neskutečná!!!

• 31.10.2018  17:55

Moje první setkání s Bergmanem v 34 letech a jsem přesvědčen že ne poslední. Hezký kousek který nenudí :-))

• 31.10.2018  17:53

Hezký film na motivy knižní předlohy pana Poláčka akorát s obráceným gardem. V knize je hlavním tyranem domovník a strážník v jedné podobě pan Faktor. Ve filmu naopak paní Faktorová v podání úžasné pí. Nedošínské.

• 31.10.2018  17:46
    Tunel (2001)

Dlouhé stopáže jsem se trošku bál ale film mě spolkl jako malinu a nepustil. Závěrečná scéna je napínavá jak malé gatě. Bravo smekám. :-))

• 31.10.2018  17:45
    Mafiáni (TV seriál) (2015)

No uff co napsat??? spousta lidí kteří tuhle dobu nezažili sedí ještě teď s otevřenou hubou!!! Žádná Sicílie, žádné Palermo ale iba naši susedia v dobe pred rozpadom republiky a eště aj chvilku jako samostatné Slovensko. Holt bratia majů horůců krvu. Do riti, tý sa stým nepárali:-)))

• 31.10.2018  17:41
    Návštěva staré dámy (TV film) (1999)

Skvostné herecké obsazení jako pocta knižní předloze F. Durrenmatta. Bohdalka mě sice pila krev svým protivným a povýšeným obličejem ale Švehlík, Vlach, Zindulka, Skopal a spol byli moc fajn. Pěkná práce:-)))

• 21.9.2018  13:24
    Výlet do mladosti (TV film) (1983)

Musím zmínit scénu na ,,moravním,, mostě v mém rodném Uherském Ostrohu. Holt zamáčkl jsem slzu protože Povodí Moravy v rámci regulace totálně oholili břehy řeky Moravy která protéká pod zmiňovaným mostem a jsou v záběrech vidět ještě pěkně zarostlé. ach jo:-((

• 21.9.2018  13:21

Krásná příroda, jednoduchý děj, úžasná příroda a super kamera. Co víc napsat? Snad jen musím vyzvednout finského válečníka který se sakra boje nebál a uměl. Holt hrdinů jsou a budou plné hřbitovy. Super kousek

• 12.9.2018  16:14

Tenhle kousek jsem shlédl v kině. Na Česko-Slovenský biják dost dobrý. Scénář hezky propracovaný. Hezká příroda v okolí ,,Domu hrůzy,, a hoodně sexy slovenská hvězdička Gabča Marcinková která jde ted z role do role.

• 29.8.2018  23:52

Wau Pepu Kemra vidět táákhle odvázaného se jen tak často nepoštěstí. V tomhle kousku měl energie na rozdávání. Ještě více než obvykle.

• 29.8.2018  23:50
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

Tahle parta prostě baví. Jsou to nesmírní sympaťáci a o tom jsem se přesvědčil na vlastní oči po jejich příjezdu do Zlína a následné diskuzi 8/2018. S trabošema, maluchem, jawou projet svět křížem krážem a nepřijít o život a hlavně teda v jejich případě o nervy je na klobouček. Víc o téhle bandě nemá cenu psát. Jen tak dál a hooodně šťastných kiláků!!!!:-)))

• 29.8.2018  23:45

Povedený válečný kousek zasazený do malebné zasněžené krajiny v Norsku. Kirk s Richardem jsou tahouny filmu. A atmoška filmu je fakt super.

• 19.5.2018  04:36
    Atletiko Cvernofka (TV seriál) (2016)

Do českého Okresního přeboru má tenhle kousek daleko ale i tak jsem si v něm našel své a rozhodně mě nenudil. Super úvodní písnička byla hodně chytlavá a slovenské nářečí kopaček bylo super. Nejvíc opět exceloval M. Ondrík. To je pánko jako sviňa. To jeho ,,No ňi a si kompletný je famózní. Ovšem dámské osazení v podobě hostinské a sekretářky bylo trefou do černého. Boha jeho ty Sloveny :-)))

• 23.3.2018  05:22
    Požehnaný věk (TV film) (1979)

Že dokáže O.Navrátil zahrát milého chlapíka sem moc rád. Mám toho klučinu mooc rád ale Z.Řehoř je dědula jak má být. Člověku až přijde líto jeho projev. Tenhle Pan herec snad nemohl v životě ublížit ani mouše. Moc milý kousek. Holt takové už nebudou :-((

• 1.3.2018  10:07
    Archimédův bod (TV film) (1982)

Tyhle kousky z dob normalizace jsou nádhera. V té době se filmy točily krásnou kamerou, takový obraz je prostě nádhera. Výtečný výkon pana Herce Racka je úžasný. Za zmínku a pochvalu stojí mladé ucha jako Navrátil a Donutil. Nádherný kousek.

• 20.2.2018  02:37
    Vojtěch (2015)

Neskutečná hlína. Ale naprosto nečekaná. Slováci natočili úžasný kousek. Hlavní tahouni filmu jsou dva sousedi. Jeden je starý chudák který potřebuje sehnat nějakou spřízněnou duši když mu dá manželka sbohem a druhý je taxikář který má doma semetriku a na truc shání dnes a denně řezivo. Jeho hlášky a styl mluvy je bombastický. Ten borec mě neskutečně bavil. Vypleštěné oči a jeho hláška ,,Si kompletná,, je zničujííícííí:-))))!!!!! Palec hore chalani:-)

• 31.1.2018  10:20
    1890 (TV seriál) (2017)

V úvodu jsem měl celkem rozpaky. Dlouhá stopáž a pomalý děj mě trošku nudil. Ale postupem času se seriál rozjel a vtáhnul mě. Hlavním obrovským plusem a kořením seriálu byli dva žandáři. Z dvojice sem byl hotový z Ondríka. Ten borec mě ničil. Jeho grimasy a slovenská maďarština mě trhala břicho. Já se chlámal bože. Upištěný histerik byl úžasný:-)))

• 31.1.2018  10:11

Hodně povedený remake z roku 1972!!! Kousek ani na chvilku nenudí. Plusem je nádherná krajina ale co je klenotem tohoto filmu je charisma Staršiny Vaska. Borec kterého nic neodradí a ani necekne když mu je přidělena parta holek k boji. Holky jsou jako lusk ale k boji s výsadkáři od nácků se moc nehodí. S vyjímkou asi 2. Ta černovláska na mikádo:-)) Boha to bola bosorka. Ajajaj té bolo škoda. Nádherný kousek!!!!!

• 1.12.2017  04:06
    Sněhulák (2017)

Moooc jsem se těšil na 1.Harryho v kině, málem jsem nestihl dočíst knížku dokud film hráli v kině. Vše klaplo tzv. last minute. Trochu jsem byl zklamán hlavně ze závěru ve filmu, který neměl s knižním koncem vůbec nic společného. I přes všechno tohle jsem za film moc rád. Atmoška byla přesně jakou si představuju v knize. Takže dík za to všechno:-)))

• 12.11.2017  17:05

Erik po předchozím vyřešení případu do kterého byl zapleten i jeho bratr a vše v jeho domovině tzv. lehlo popelem se musí na příkaz nadřízených opět vrátit tam kde vyrůstal. Odporuje ale nic jiného mu nezbývá. Případ je ještě brutálnější než minule a Erik se opět pouští do případu se svou zarputilostí a neskutečným charismem. Jediné na čem mu ještě záleží je syn po svém mizerném bratrovi. Bohužel v cestě stojí jeho zasraný otčím. Závěr je sice trochu přepísklý ale napětí je úúúžasnééé:-)))A opět musím vyzdvihnout tu krajinu!!! Atmoška jak ze slavných Holeho krimošek:-)))

• 20.10.2017  06:59
    Lovci (1996)

Erik se po letech ve městě vrací do rodné vesnice ale policejní styl nemění. Na to nejsou domorodci zvyklí a roztáčí se kolotoč problémů ve kterých jede jeho bratr. Holt i v rodině jsou problémy. Krásná odlehlá příroda, sexy státní zástupkyně a hlavně charisma Erika který se na vlastní pěst pouští do nerovného boje s pytláky.

• 20.10.2017  06:51

Totální oddechovka v alpském ráji. A kočičky nadržený na tu dobu měli taky šmrnc.:-)))Dobrý hlášky, příroda a hlavně ty holky. Palec hore:-))

• 11.10.2017  16:13

Menšík v roli rádce jak na holky se trošku přepočítá se svým favoritem.:-))

• 11.8.2017  04:12

Jakpak se to říká?? ,,Královna je mrtvá, nechť žije královna,,!!!!! Angelina a její Lara se může jít zahrabat. Děj filmu zasazen do doby pádu berlínské zdi, souboj agentů jasně vše moooc super ale KURVA Charlize ty vado ta ženská mě totálně odbourala. Film viděn v bijáku a ještě týden po, ji mám před očima. Ta holka ač skoupá na slova má tzv. koule!!! Její sexapeall je nadpozemský. Tu holku prostě chci. Za celý film sem se jí nemohl nabažit. Atmosféra doby a hlavně oldies hity dodávají filmu pověstnou třešinku. Bojové scény kdy si Charlize dává 100kilové chlapy sou super. Musím vidět znovu! Palec hore:-)))

• 30.4.2017  04:11
    Viktor Veliký (TV film) (1987)

Příběh mě až tak moc nezaujal jako výtečné obsazení a vrchol ledovce v podání Miloše Kopeckého. Tomuhle se říka ,,One man show,,Klobouček !!!!

• 29.4.2017  23:04
    Legendy kriminalistiky (TV seriál) (2017)

Neskutečná podívaná. Mirek Vaňura má po 112 čich na další počin který má koule. Tenhle kousek je syrový víc než tatarský biftek. Autentické záběry až mrazí. Jen je smutné jak bestiálně se lidé dokážou chovat. Palec hore. Kolikrát sem ani nedýchal !!!

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29