Kovaja

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 29.4.2020  04:58
    Germinal (1993)

Knižní předlohu jsme slupl jako malinu a moc se těšil na filmové zpracování. Film je povedený a jsem moc rád že jsem si tu knižní představu a zasnění do života v dolech mohl prohlédnout podle filmu. Jsem trošku zklamaný že do filmu se nedostalo víc zápletek z knihy. Hodně povedená je scénka kdy dav lynčuje obchodníka a jedna zběsilá divoženka mu uřízne přirození:-(( Brrr

• 2.3.2020  17:03

Vega po Kobietách napráskal na diváka další obrovskou nálož. Hlavní vyšetřovatel je pořádný Mačo a trošku jsem si na něj musel zvykat ale mooc se povedl jeho obézní kolega který je hodně uvěřitelný polda ze staré školy. V porovnán s Kobiety je to trošku slabší ale pořád mooc hezká podívaná která se s divákem nemazlí:-))

• 2.3.2020  16:55

O chloupek slabší pokračování ale neméně dobré. Mistr Vega si mě získal. Jen jsem zklamán že zde již nehraje sexy Olga Boladz. Ta holka měla koule.

• 2.3.2020  16:52

Uáááá další objevený skvost. Smekám před polákama. Jejich řeč je někdy velice malebná a někdy zase k smíchu. Film shlédnut jedním dechem. Ženské obsazení se rejžovi hoodně povedlo. Kurevsky našlapaný a zamotaný mafiánský kousek za který by se nemuseli stydět ani Taloši.:-)))

• 15.2.2020  16:12
    Veterán (TV film) (2020)

Na tenhle kousek jsem netrpělivě čekal a byl moc zvědavý jak zvládne drsnou roli pošuk M. Ondrík kterého mám moc rád. V ůvodní scéně když se jde na pumpě na wc opláchnout jsem si sedl na zadek z jeho vyrýsované postavy. To klobouk dole. Film měl spád ale jsem trošku v rozpacích, myslím že se z toho dalo vytřískat trošku víc. Ale dobrý :-))

• 13.1.2020  20:35

Jirka Brůder pěkně tahá Sváťu za uši a pekně si jej vychutnáva. Bohužel pro něj platí přísloví - Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho.... Mooc povedený díl ))

• 22.11.2019  22:20
    Za sklem - Série 3 (série) (2019)

Totalny masaker. Prve 2 serie boly také, že som si povedal do frasa to je dielo ktoré my Česi holt nevieme natočit. Možno je to tým že, nemame v Čechách takového Nora a Maxe. Nutno povedat ze som klasicky heterak ale Maxo bol totálna pecka. Jeho drsny fejs a absolutna neschopnost sa alespon jeden raz usmat su jeho hlavne trumfy. Šéfka Magálová je pekne od rany a herecké obsadenie všetkých zmrdou je famozné. Ty kokos klobuk dole🤝☝️👍💪

• 20.11.2019  11:14
    Chlapec a pes (TV seriál) (1989)

Krásné prostředí Vysokých Tater. Drsné prostředí a velké přátelství chlapce a psa které bohužel končí moc smutně. Holt přiznám se. I slza ukápla(((

• 29.10.2019  02:09
    Komtesa Mary (TV film) (1983)

Olda Navrátil v roli Pečorina podle knižní předlohy MJ Lermontova. Chvilku jsem si zvykal že tenhle samorost ztvárnil ruského bohéma a rozervance ale po shlédnutí filmu jsem si řekl,, proč néé. Film jsem si pustil hned po odložení knížky a bylo krásné si spojovat text knihy s filmem. Za mě palec hore. Kniha o fous lepší ale na to jsem už zvyklý. Hezký počin.:-))

• 29.10.2019  02:04
    Silnice (TV film) (1972)

Naprosto super oddechovka s naprosto úžasným Růžkem a jeho šibalským úsměvem pokaždé když dostane rádoby zlodějíčka Štěpánka do úzkých.

• 7.10.2019  17:53

Film o moc nezaostává za malebnou knižní předlohou. Knížka je sice o krapet milejší ale výkony hereckých legend nám srovnání s knihou staví do rovného souboje. Nádherný kousek :-)))

• 11.9.2019  00:15

Skvělé herecké obsazení s výbornou Brejchovou která byla chladná jako kámen. Mladé ucha jsou pro zasmání. Potměšil, Langmajer, Vašut, Pomeje. Jen ta Brodská byla tak šíleně protivná až hanba!!

• 11.9.2019  00:04

Do prdele co na tohle napsat? Během šesti dílů jsem měl mnohokrát chuť tohle šílenství vypnout. Nakonec jsem to musel dokoukat. Je vůbec možné aby tyto bestiální věci lidé dokázali? Vždyť chování nácků nejde srovnat s ničím. Tohle nedokážou ani zvířata. Ve 20. století se tohle mohlo stát? Ano Hitler chtěl ovládnout svět a potřeboval si ho zařídit podle sebe a všechny nepohodlné odstranit z cesty. To je jedna věc ale střílet, plynovat lidi. Dělat zvěrstva na starých bezmocných lidech a dětech je věc druhá. Tohle mi hlava nebere. Nejhorší bylo že i po letech SS-áci zastávali názor že židi byli špatní a oni jen plnili rozkazy a že vlastně nedělali nic špatného. Hrůza. Asi je na čase aby tahle planeta zažila opět velký třesk a pokud by bylo nějaké podruhé tak aby se začlo zase od začátku a o moc líp pěkně v jeskyni u ohně. Je mi z toho všeho smutno. :-((

• 10.9.2019  23:54
    Cizinec (1967)

Film který se naprosto bez debat vyrovná knižní předloze. A že se tak stává zřídka kdy. Bomba kousek :-)

• 10.9.2019  23:53
    Veteráni (2009)

Další objevený skvost který byl hodně povedený. Žádné překvápko že opět ze severu.

• 10.9.2019  23:51

Všechno to šílenství kolem tohoto životopisu mně přišlo k smíchu. Posledních 20min. můj názor totálně změnilo a měl jsem husinu.

• 12.6.2019  16:31
    V pasti (2018)

Hoodně povedený kousek. Nebo spíš pohádka:-))).Děj mě neskutečně vtáhnul a nepustil.

• 6.6.2019  04:46
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Touhle sérií si mě Melíšková nadobro získává na svoji stranu a před její rolí zapálené vyšetřovatelky smekám a dodávám že byla opravdově věrohodná:-))

• 6.6.2019  04:44
    Hitlerovi muži (TV seriál) (1996)

Těhle 12 bastardů své doby se nemělo nikdy narodit!!! Pardon 12, jeden a to ten hlavní nám samozřejmě chybí, všichni víme koho myslím. Chtěli moc nezbylo jim nic a po nich jen potopa. Doufám že se tam dole pěkně smaží a snima všichni jejich oddaní sluhové a sympatizanti. Super seriál ze kterého se mi chtělo mimo jiné zvracet!

• 6.6.2019  04:40
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Mrazivě vylíčená moderní katastrofa u které se přesně neví a nikdy ani nezjistí kolik ji odskákalo nebo ještě vlastně odskáče lidí. Protože tohle ozáření se nese po generace a všechny ty rakoviny které s námi zametají pocházejí...?:-(( Bravůrně zvládnutý seroš který mě pohltil a nepustil. Kolikrát jsem měl husinu a slzy na krajíčku. A po zjištění, že za vše může jeden zmrd který byl oddaný režimu a nedokázal potlačit své ego mě doslova sere.

• 14.5.2019  04:13

Tyhle kluky to prostě baví a je to strašně mooc znát. A to je dobře:-)) Super atmoška krásné záběry a skvělá parta lidí. Stopáž mi v kině přišla jak slabá půl hoďka. Tak snad bude taky seriál. Krom stopáže mě ještě mrzel pozdní příjezd poláka Radka. Protože toho bodrého poláka jsem viděl na živo a to je samorost jak má být. Jen tak dál chlapi. Holub, Hanzelka, Zikmund z Vás musejí mít velkou radost!!!!

• 1.4.2019  17:39
    Kutyil s.r.o. (TV seriál) (2008)

Neskutečná nálož!!! Maďarská rodinka Děneréovcou na Slovensku ve Velkém Bieli to umí pěkně roztočit a sousedi Kečkeméty a Farkašová se musí mít pěkně na pozoru. A nejen oni. I soused farář jich má někdy plné brýle. Největším tahounem a perlou je Andy Kraus. Jazyk manželů Tunde a Lajoša který je směsicí maďarské slovenštiny je úžasný!!! Jejich názvy Sivečkin, Nem, Igen a další sedí jako prdel na hrnci. Nesnížil bych hodnocení ani jednomu dílu ze všech. Ach joo být tak další epizody. Jo a nesmím zapomenout na ozdobu 1. série Iboju která dodala pověstnou korunu a stejně jako Lajoš i já jsem její odstavení oplakal. Prostě toto Nem dopadne dobře!!!:-)) prestala som:))

• 20.1.2019  22:40
    Zákony pohybu (TV seriál) (1978)

Naprosto famózní kousek opět z pera soudruha pod taktovkou p. Sokolovského. Každý ať si říká kdo chce, je mi to fuk. V téhle době se točily top seriály. Výčet hereckých es je zde super. Počínaje pro mě milým překvapením v podání V. Vrabcem kterému jsem nevěřil jakožto nástupce M.Růžka ale opravdu mile překvapil přes výborného Valu, Štěpničku, Ráže, Munzara, Somra a konče milým Filipovským :-)). Nemohl sem se prostě odtrhnout od tv. Pecka!!!

• 13.1.2019  02:41

Milerád jsem objevil další tzv. trezorový kousek. a jáký? Pane joo:-)) Výborné herecké obsazení o tom netřeba mlátit hubou ale sledovat ostré hádky mezi Besserem, Valou a Prachařem byly famózní. Besser má hlas jako zvon, toho se až člověk lekne.

• 13.1.2019  02:35

Lahodné exteriéry zasněženého valašska a příběh který je pohlazením na duši. Tyhle kousky dnes už bohužel nikdo nenatočí. Sběr semen ze šišek v korunách stromů musela být jen pro odvážné:-))

• 13.12.2018  04:38

Ještě několik dní po shlédnutí tohoto skoro dokumentu se mnou cloumal vztek z mnichovské zrady. Tohle byl hnus nejtěžšího kalibru a proto bysme si měli hlídat a vážit si své historie a tradic a nenechat si nic diktovat od velmocí jako je Francie, V.Británie a spol. Protože v konečném důsledku každý bude zachraňovat svůj kejhák. K.rvy jedny!!!!!:-(((

• 13.12.2018  04:34

Při tomhle kousku jsem vrátil do lednice rozpitého lahváče a nalil si raději čaj. Není víc co dodávat. Ovládl mě strach....:-)))

• 13.12.2018  04:33

Totální masakr. V celém kousku jen pár vět ale kdyby jich bylo nedejbože víc bylo by to na škodu. Tohle bylo pohlazení na duši. Stařík se svojí vnučkou si na ostrově uprostřed řeky vybudují boudu a pěstují kukuřici pro svoji obživu. Tohle byla romantika pro chlapy. Uplně jsem se zasnil, opustil každodenní život ve městě a převtělil jsem se do staříka na ostrově. Achjoo to by byl klid a pohoda :-))

• 8.11.2018  16:38

K tomuhle doslova syrovému kousku není co dodávat. Nejednu rodinu zasáhl a určitě ještě zasáhne tenhle ksindl jménem drogy. Je to hnus a každý rodič se modlí aby jednou nezjistil že jeho dítko se do tohoto svinstva namočí. Cesta zpět totiž nevede a pokud ano, možná, snad tak pěkně trnitá. Je to hrůza ale bohužel takový byl, je a bude svět. :-((

• 31.10.2018  17:57

Jirka Schmitzer je Pan herec. Má být taky po kom. Miliju ho. Kolikrát nemusí ani moc mluvit ale jeho řeč těla a mimika je neskutečná!!!

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30