Území strachu (1986) (TV film)

Jedna z top detektivek z pera soudruha. Molčíkův hlas jako zvon je nádhera poslouchat. Přeučil v roli Bonvivána taky supr.

Deset malých černoušků (1965)

Super herecké obsazení, herci z Ostrovů chladní jako psí čumáky. Napětí se dalo krájet, příběh z pera A.Christie jak má být. Dům na skále a 10 černých duší,,pojdme se bát :-)))

Rozsudek (1970) (seriál)

Co musím vyzdvihnout je famozní hudba která měla koule!Ta dotváří napětí seriálu.

Plyšový medvídek (1994)

Musím ocenit žhavé scény s prostopášnicí F.Dellera, hezké kozičky :-))

Sejít z cesty (2012) (TV film)

Nečekaně výborná roadmovie. S dějem sem spokojen.Nebyla to žádná patlanina. Herecké obsazení víc než dobré. No a Za Čvančarku musí být rád každý chlap :-)

Přejděte na druhou stranu (1988) (seriál)

Jednu pecku dávám za P.Čepka za jeho scénku když odmítne na Silvestra panáka. ,,Hlava ví že nesmí ale ruka automaticky bere,,Masakr,dlouho sem se smál:-)

Revival (2013)

Musím uznat že tohle je krásná oddychovka jako prase. Výkony chlapů z kapely jsou krásné, takové bezprostřední. Nikdo si na nic nehraje. O krapet výš je výkon zpěváka kapely SMOKE M.Geišberga. Ten si comeback kapely uměl užít ze všech nejvíce, pro ostré slovo nejde daleko a člověk byl napnut co za hlášku z něj vypadne :-).Pochvala patří M.Krobotovi zato jak vymetl tu kundu Z.Bydžovskou a ukázal kdo ve vztahu nosí kalhoty.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Atmosféra této krimi série je úžasná. Ponurý Děčín a navíc výborné letecké záběry jsou opravdovým plusem. Příběh je strhující a ani na chvilku Vás nenechá vychladnout. Herecké obsazení je moc příjemné. Tady musím vyzdvihnout výkony Nestora Bukowského ( P.Řezníček ) a policejním životem zhýralého kriminalistu Kuneše ( H.Čermák ). Moc sympatická a sexy je dcera majitele cirkusu M.Šoposká. Druhá řada se rozjíždí trošku pomaleji ale závěrečný díl je hezky svižný:-)).První serii táhne Bukowsky a trošičku za ním je polda Kuneš.Ve druhé sérii je naprosto jasně v popředí holá palice Kuneš. Nebojím se říct že zahrál českého Schimanskiho. Tomu chlápkovi sem věřil každé slovo a grimasu. Tenhle počin se u nás ještě nenatočil, smekám pánové. :-)

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Série krimi případů inspirovaných skutečnými případy rozhodně nenudí. Jedná se o nejlepší český krimi seriál. Moc se mi líbila mluva detektivů jak v kanclu, tak na poradách.Pro ostré slova se nechodilo daleko a šéf Korejs se s žádným z podřízených rozhodně nesral. Jejich práce je neskutečně náročná jak na čas tak hlavně na psychiku. Tým mord party je složen dle gusta,každý z detektivů je tak trochu z jiného těsta.mjr Kozák (Vetchý) je po Korejsovi nepsaným šéfem mord party a pomalu se chystá na šéfovo místo. Je zodpvědný a v kolektivu má respekt. Navíc má bednu:-)). mjr Plíšek (Polívka) je nejstarším členem a má také nejvíc zkušeností,případy řeší s potřebným nadhledem a klidem.V těžkých chvílích dokáže mladším kolegům trefně poradit. Má charisma jako prase. Nejeden obviněný se přizná právě jemu, protože ho bere jako svého taťku .kpt.Pražák (Blažek) je nejtvrdším členem mord party.Pro ránu nejde nikdy daleko a jeho nadřízení ho kolikrát musí hodně brzdit. Sem tam se nechá strhnout a chce případ vyřešit stůj co stůj a hned a to je kolikrát na škodu.Ale pokud se zakousne, tak nepustí. kpt..Anděl (Stach) je tak trochu holkař.Kolikrát se nechá strhnout a pak podcení důležitou maličkost.pro mě v seriálu asi nejméně sympatický člen mord party, tím ho ovšem nechci zatracovat. Uznávám že nějaké svoje kouzlo má ale já mám svoje oblíbence jisté. por. Sršeň (Vladyka) je otloukánkem oddělení a ostatní kolegové si do něj čas od času pěkně rýpnou.Do terénu a na výslechy se moc nehodí ale v kanclu je špička.I když v posledním díle se mu výslech podaří na jedničku,zahraje prostě na city.V každém kolektivu se najde takový človíček, není to na škodu.A musím říct že Vladyka mě zde svou rolí příjemně překvapil. mjr.Korejs (Hanuš) je vedoucím oddělení a poldou který má něco za sebou.Své podřízené dokáže pěkně sjet a nebojí se jít pro ostrá slova daleko. je trochu připosranej z policejního ředitele a to mu jeho podřízení vyčítaji. Tahle role byla obsazena na 100 %.Celkově vzato se jedná o seriál který nemá v našich luzích a hájích obdoby.Klobouk dolů