Scytale

okres Praha
skladnik v datovem skladu

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 12.11.2017  15:34

Tak po zprznění Sherlocka Holmesa a legendy o Artušovi bychom se mohli vrhnout na nějakýho toho Shakespeara, co Guyi?

• 22.4.2015  07:02
    Hacker (2015)

Čeští důchodci by neměli už raději sedat za volant a ti v Americe točit filmy - no nemám pravdu Michaele a Ridley?

• 25.8.2014  08:25

Příjemná rodinná komedie se skvělě sehranými herci. Je vidět, že Sandler a Barrymorová spolu nehrají poprvé.

• 6.5.2014  08:26
    Infekce (2004)

Takovová "Nemocnice na kraji pekla". Škoda nepochopitelného matoucího závěru.

• 8.4.2014  19:12

Výborné postapo. Představte si Weissův "Dům o tisíci petrech" na kolejích.

• 19.12.2013  21:33
    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Excelentní český dabing.

• 11.12.2013  21:14
    Insidious (2010)

Pusťte si raději Poltergeista. insidious je jen jeho slabounká vykrádačka.

• 7.11.2013  12:00

Názorný příklad toho, jak kameraman může pohřbít celý film.

• 14.10.2013  19:55
    Shaggy a Scooby-Doo na stopě (TV seriál) (2006)

Scooby Doo goes cyberpunk!

• 18.9.2013  15:25

Aneb jak zrecyklovat nevyužité potvůrky z Faunova labyrintu.

• 23.7.2013  08:34
    Crazy Joe (2013)

Kvalitní Stathamovka.

• 10.5.2013  18:52
    Rendezvous with Rama (studentský film) (2003)

Co dělá tento diletantismus na ČSFD - kdejaké intro ke sci-fi PC hře toto studentské dílko strčí do kapsy. Nedostatek prostředků ani techniky u studenstského filmu není omluvou naprosté absence jakékoli imaginace.

• 9.5.2013  09:32

Filmové zpracování mnou v dětství oblíbených Astronautů se vážně nevzdařilo, za což dávám vinu faktu, že ho natočili filmaři z komunistického bloku. Viděl jsem sestříhanou verzi pro Ameriku, takže nejhoršího jsem byl internacionální agitace ušetřen. Po efektové stránce film může směle konkurovat svým žánrovým bratřím ze Západu, ale herecké výkony a dialogy jsou opravdu utrpením. Plus nechápu, proč filmaři změnili jména postav.

• 8.1.2013  07:54
    Cizinec (2010)

Francouzskému "originálu" Anthony Zimmer nesahá ani po kotníky.

• 27.12.2012  10:05

Doktor Freudstein je vskutku milý chlapík, ale bohužel nás svou plnou přítomností poctí až v úplném závěru tohoto plytce nudného horroru.

• 27.11.2012  09:02

Tento film dopadl stejně jako vojenská operace, která mu je předlohou. Mnoho scén působí nechutně amatérským dojmem a někdy až nechtěně komicky. Celé je to přehlídka známých hereckých "ksichtů" své doby navlečených do maskáčů.

• 22.11.2012  00:26
    Angel-A (2005)

Senilní Beson vyblil pěknou sračku. Našel si přerostlou anorektickou dvojnici Milly Jovovich a natočil rádoby artovou fatalistickou spatlaninu.

• 3.10.2012  23:28

Nebýt Rosanna Arquette tak je to za šest hvězdiček.

• 14.8.2012  08:57
    Bůh masakru (2011)

Kéž by to zfilmoval Lars von Triers. Polanski je v satiře moralizujích měšťáků příliš konformní.

• 22.7.2012  20:19

Nechápu nemálo místních hodnotitelů, kteří adorují tuto nehoráznou slátaninu (která vznikla snad jako školní cvičení budoucího kameramana a postprodukčního grafika) a jedním dechem zatracují Kellyho mnohem promyšlenějsí a propracovanější Southland Tales. Tento film je jen slepencem obrazů a rádoby "psycho" scén, které jsou v závěru filmu ješte navíc sami sebou popřeny. PS: Srovnávání s Lynchem je naprosto nepatřičné.

• 2.1.2012  11:58

Celý příběh je sice pateticky klišovitý, ale ten robot - sakra, ten robot ....

• 13.12.2011  08:09

Velmi zábavná kung-fu fantasmagorie úspěšně balancující mezi brakem a nevšedním akčním filmem. Akční scény, kde gravitace není hodna mistrů kung-fu, jsou stejně zábavné jako infantilní dialogy nebo totální chaos v tom, kdo je s kým spojenec (nepřítel) a proč.

• 5.12.2011  08:35
    Astronaut (2006)

A sakra... proč by ne ?!

• 17.7.2011  06:44

Slušný splatter, který bohužel táhnout ke dnu někdy až fantasmagorické scény a příšerné herecké "výkony" zúčastněných. To se netýká hlavní hrdinky, ta je v pořádku ;-)

• 28.6.2011  20:56

Nehorázná, nekoukatelná amatérská sračka.

• 21.6.2011  20:01
    Vinni-Puch (1969)

Ruský medvídek Púú je sakra hustej týpek.

• 18.6.2011  20:38
    Masakr v Texasu (1994)

Zhovadilost! Leatherface transvestita.

• 18.4.2011  11:42
    Mistři hrůzy (TV seriál) (2005)

Druhá série poslala seriál do průměru tří hvězdiček: Incident On and Off A Mountain Road (***), Dreams in The Witch House (****), Dance of The Dead (***), Jenifer (***), Chocolate (**), Homecomming (***), Deer Woman (**), Cigarette Burns (****) The Fair-haired Child (****), Sick Girl (***), Pick Me Up (***), Haeckel's Tail (*), Imprint (**) Serie 2: The Damned Thing (***), Family (**), Sounds Like (***), The V Word (**), Pelts (****), The Screwfly Solution (**), Valerie On The Stairs (***), Right To Die (****), We All Scream For Ice Cream (***), The Black Cat (**), The Washingtonians (*), Dream Cruise (**)

• 26.3.2011  03:05

Black Hawk Down zkombinovaný s Blízským setkání rozklepaného druhu. Takhle tedy kamera reportážního stylu rozhodně vypadat nemá a zbytečně otravuje zážitek z filmu.

• 5.1.2011  08:00

Harry Potter konečně vypadl z prostředí čarodějnické školy a vida, najednou nevíme kam ho vrtnout. Velmi nudné potloukání Pottera po stále nudnějších a nudnějších lokacích za účelem hladání předmětů Valdemorta ubije snad každého. Jedinými světlými okamžiky byla úvodní honička na sajtkáře a "loutková" projekce příběhu Tří bratrů. Konec byl nijaký a upřímně se obávam velkého finále v pokračování Relikvií smrti.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13