Crazy Joe (2013)

Kvalitní Stathamovka.

Rendezvous with Rama (2003) (studentský film) odpad!

Co dělá tento diletantismus na ČSFD - kdejaké intro ke sci-fi PC hře toto studentské dílko strčí do kapsy. Nedostatek prostředků ani techniky u studenstského filmu není omluvou naprosté absence jakékoli imaginace.

Mlčící hvězda (1959)

Filmové zpracování mnou v dětství oblíbených Astronautů se vážně nevzdařilo, za což dávám vinu faktu, že ho natočili filmaři z komunistického bloku. Viděl jsem sestříhanou verzi pro Ameriku, takže nejhoršího jsem byl internacionální agitace ušetřen. Po efektové stránce film může směle konkurovat svým žánrovým bratřím ze Západu, ale herecké výkony a dialogy jsou opravdu utrpením. Plus nechápu, proč filmaři změnili jména postav.

Dům u hřbitova (1981)

Doktor Freudstein je vskutku milý chlapík, ale bohužel nás svou plnou přítomností poctí až v úplném závěru tohoto plytce nudného horroru.

Příliš vzdálený most (1977)

Tento film dopadl stejně jako vojenská operace, která mu je předlohou. Mnoho scén působí nechutně amatérským dojmem a někdy až nechtěně komicky. Celé je to přehlídka známých hereckých "ksichtů" své doby navlečených do maskáčů.

Angel-A (2005)

Senilní Beson vyblil pěknou sračku. Našel si přerostlou anorektickou dvojnici Milly Jovovich a natočil rádoby artovou fatalistickou spatlaninu.

Magická hlubina (1988)

Nebýt Rosanna Arquette tak je to za šest hvězdiček.

Bůh masakru (2011)

Kéž by to zfilmoval Lars von Triers. Polanski je v satiře moralizujích měšťáků příliš konformní.

Hranice života (2005)

Nechápu nemálo místních hodnotitelů, kteří adorují tuto nehoráznou slátaninu (která vznikla snad jako školní cvičení budoucího kameramana a postprodukčního grafika) a jedním dechem zatracují Kellyho mnohem promyšlenějsí a propracovanější Southland Tales. Tento film je jen slepencem obrazů a rádoby "psycho" scén, které jsou v závěru filmu ješte navíc sami sebou popřeny. PS: Srovnávání s Lynchem je naprosto nepatřičné.