Vybíjená (2004)

Solidní komedie, ale místy až příliš bláznivá. Nicméně herecké obsazení skvělé a cameo role Chucka nezapomenutelná. 70%

Blackjack (1998) (TV film)

Blackjack je asi nejlepší film s Dolphem Lundgrenem v hlavní roli. Příběh není špatný, akce taky ne a i když to působí celkem béčkově, režie Johna Woo film udržuje na solidní úrovni. Je to tak na 65%, ale já dám 4, abych taky jednou zvýšil Dolphovi hodnocení, protože to, aby měl nějaký solidní film, není moc časté.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Velmi pěkná komedie,která po úvodním vtipném úseku přechází skvěle do své dramatičtější části a pak končí zase vtipně. Hlavní představitelé skvělí, řemeslně taky dobrá práce. 80%

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Neskutečně špatné, nedá se to vydržet víc než minutu.

16 bloků (2006)

Velmi slušný thrllier s Brucem Willisem, Film,který má sice pár slabších míst, ale celkově si zaslouží alespoň 70%.

Než si pro nás přijde (2007)

Dojemné a smutné, avšak po vizuální a herecké stránce velmi povedené dílko. 70%

Úhel pohledu (2008)

Úžásné. Opravdu excelentní snímek s naprosto originálním pojetím velmi atraktivního příběhu. Skvělí herci, ale zejména také hudba, režie a kamera. 90%

Zemský ráj to napohled (2009)

Na české poměry celkem dobré, pro mě tak 45%. Byli tam dobří herci a nepřišlo mi to tak deprimující jako jiné české filmy současné doby.