Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor

Recenze (1 008)

plakát

Zánik Československa v parlamentu (1993)

Spíš než dokument to je záznam dění během významné historické události s textovým komentářem v obrazu. Kdo nezná kontext, tak se v tom bude dost ztrácet. A je to dost depresivní materiál plný osobního prospěchářství a debility. V atmosféře strachu že rozad dopadne podobně nemile jako u bývalé Jugoslávie. | ► Zánik Československa v parlamentu

plakát

Sergej Vojcechovský, generál bez vlasti (2019) (TV film)

Obsahově zajímavý dokument o velkém člověku a o významu československých legií, se kterými byl velkou část svého života spjat. To, že jednu dobu naprosto ovládaly Transsibiřskou magistrálu jsem tu slyšel prvně. O historii Československa se v dokumentu také dost dozvíte. Ale proboha, to filmařský zpracování... Viděno na webu ČT

plakát

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

„Krásná novověsta, novoueuhhh...“ „Starověsta. Johanka z Arku, která se nestačila ani namalovat.“ Boha jeho... Tak dobrou hudbu na svatbě už nikdo mít nebude. Nikdy. „Ty jo, já si potřebuju zahajlovat.“

plakát

One Punch Man (2015) (TV seriál)

První sezóna ***** je naprosto epic a ta druhá *** totálně o ničem, tak snad třetí dopadne líp.

plakát

Kimecu no jaiba (2019) (TV seriál)

Ach jo, začátek vypadal slibně, ale pak do děje vstoupily podivný přepálený charaktery, děj se stal totálně neoriginálním, přímočarým, předvídatelným, plným trapnýho humoru a vaty. Měl jsem problém dokoukat první sezónu do konce. Až v úplném závěru se objevily nějaký zajímavější momenty, ale nemám chuť ve sledování pokračovat, pokud druhá sezóna vůbec bude. A proč proboha ten hlavní záporák vypadá jako Michael Jackson?

Ženy v pokušení (2010)

Tvl... Hned na začátku krásnej nestartující starej Mustang v kabriu, kterej manželka po zatroubení roztlačí a málem upadne. Pak nějaká ženská při sexu říká chlapovi ať tolik nevzdychá a pak sem to vypnul.

plakát

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007)

Hlavně že ji otrávenej s haluškami a na útěku před ještěrkou stihl pomilovat A pojmout za ženu :). Tohle bylo epicky vtipný dobrodružství!

plakát

Ohnivé peklo (2016) (TV film) odpad!

Vyprostí ženu z výtahu a ten hned na to spadne a exploduje. Týpek otevře dveře od schodiště, zahlásí šéfovi, že je vše OK, hned po tom ho odnikud smete výbuch s digitálními plameny a na šéfa odněkud spadnou trosky. A už jsem vám říkal, že požární systém ve stropě nemůže kapat a že ty trubky jsou pod pořádným tlakem? Vážně tu vodu v celém baráku vypínat nemuseli. Jo a nikdo si toho nevšiml? Tohle je geniální film! :D

Fukušima (2020)

Jak se píše na Wikipedii, příčinami havárie byla nedostatečná připravenost personálu na havarijní stavy, zanedbávání připomínek regulačních úřadů, chyby v japonské legislativě, týkající se regulačních úřadů, i kulturní předpoklady, zejména japonská hierarchie. Takže tu většinu času sledujeme jak bezmocní lidé sledují jak se děje něco čemu nemohou zabránit, jak vedení vydává nesmyslné rozkazy, nebo jak naprosto nesmyslně přilétá premiér. Někdo někomu volá a ten to telefonicky sděluje někomu jinému a ten to sděluje někomu jinému. Což je úmorná nuda. Tvůrci měli zásadní problém s budováním napětí a prací s emocemi.