fruitbueno

fruitbueno

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 29.10.2014  07:53

Boží! Nápad, příběh, forma geniální.

• 23.10.2014  10:11
    Philomena (2013)

Kdeže slzy! Ten střet nezdolného optimismu, životního nadhledu a "normálnosti" s cynismem a radikálně odlišným způsobem žití mě dostal!

• 20.10.2014  07:34

Průměrný film žádá průměrné hodnocení. Je mi líto, protože potenciál byl víc než větší, nápad a celková myšlenka se mi líbila až moc. Ale to provedení spíš nic než moc. Ale Tom Cruise příjemně překvapil.

• 13.10.2014  10:12

Řemeslo se potkalo s námětem jak sviň a já se střídavě bála a zvracela jak kráva!

• 3.10.2014  09:36
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Jůů, jsem u pátého dílu první série a jsem lapená jak pavúk :)

• 6.8.2014  15:22

Film bez jediného náznaku děje, sympaticky a velmi kvalitně obsazen s poměrně pozoruhodnými lokacemi a slovníkem, za který by se nehanbil ani prvotřídní dlaždič. Jak se vám líbí?

• 21.6.2014  18:29

Role, ve které svět J. Lawa neviděl :D

• 21.6.2014  15:26

Vronský sice vypadal jako prvotřídní sliz (kam se hrabe bývalé hercovo charisma), ale přesto dávám za 4. Fandila jsem totiž celou dobu tomu netradičnímu foremnému pojetí, které mě bavilo a ani vteřinu nenudilo. Paráda!

• 16.6.2014  14:59

Nebýt těch hyper giga mega tera otravných dětí, dávám plný počet :)

• 12.6.2014  08:58

Jeden z nejlepších filmů Wese Andersona! Jiný, méně trhlý, sentimentální (ale tak velmi příjemně, jak jen to lidská duše a mozek potřebuje) a protkaný skvělými hereckými personami! Velice mě překvapil Ralph Fiennes a netradičně negativně obsazené postavy (Brody, Norton). Anderson prostě umí a jeho filmy se nikdy neokoukají. Vestoje ovšem tleskám rovněž Desplatově hudbě, protože ta mě dostávala od první do sté minuty a soundtrack u mě doma a v práci jede od rána do večera.

• 3.6.2014  06:55

Standardní romkom o věku, v němž se lidi hledají. Ale něčím mi byla sympatická - asi tou dvojkou neokoukaných a nekonvenčních tváří...

• 21.5.2014  15:53

Tak takhle sranica je daleko nejhorší ze všech dílů této srágy! Nikdy, nikdy, nikdy více!!! (nejsnesitelnější byly úvodní titulky - nápadité)

• 21.5.2014  15:53

Někdy si říkám, proč se dobrovolně trestám?

• 14.5.2014  14:42
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Koncentrace hlášek je smrtelná. Smála jsem se 90 % času. Vtipy, co nestárnou, herci, kteří uměli (umějí) hrát. Bravo!

• 14.5.2014  14:41

Jízda jak peklo samo. Tuhle sérii budu (podobně jako tu knižní) opouštět nerada :)

• 14.5.2014  14:40

Mi se dvojka líbila jak knižně, tak filmově. Místní hodnocení (nízké) mě zaráží!

• 14.5.2014  14:39

Když ty severské filmy jsou tak jiné (a tak dobré)!

• 14.5.2014  14:38
    Benny a Joon (1993)

But I would walk 500 miles And I would walk 500 more Just to be the man who walked 1000 miles To fall down at your door!

• 16.4.2014  13:32

Vy jste se kochal, že? :D

• 16.4.2014  13:31

200 hlášek na 100 minut. Který jiný český film to má? :o)

• 8.4.2014  09:57

Krásné!

• 17.3.2014  08:18
    Moneyball (2011)

Nebylo to vůbec špatné, Bradu Pittovi jsem věřila a uvěřila jeho strasti a strádání, jen nade vším vlál ten proslulý americký (vz)duch, z něhož mě bere na blití. Navíc baseballu nerozumím (a ani nechci) a stopáž se mi zdála krapet přitažená.

• 5.3.2014  08:00

Já jsem Waltera Mittyho chtěla mít hrozně moc ráda, ale nešlo to. Prostě jsem se nudila a občasné záblesky (scény se Seanem, odkaz na Benjamina B., "daydreaming" pasáže obecně a vůbec celý humbuk kolem fotografií) to nevytrhlo. Vznikl tak průměrný film, ve kterém excelovala krásná citlivá a chytře zasazená hudba a Ben Stiller, jehož kukuč se mi nikdy neokouká. Jako celek ale spíše zklamání, průměr si tahle látka nezasloužila.

• 26.2.2014  15:21

Krásná příroda, boží hudba, dojemný a chytlavý příběh o přátelství jak trám - idylka na nedělní odpoledne! :)

• 11.2.2014  08:18
    Hořící keř (TV film) (2013)

Viděla jsem všechny tři díly naráz a musím říct, že obdobná "deka" na mém chrbátě nespočinula již hodně dlouho. Nejtíživější na tom filmu je to, jak nepodbízivě referuje o běžné praxi let minulých, na kterou se v současné době tak rádo, nahlas a on-line zapomíná. Musím vyzdvihnout herecké výkony, mezi nimiž nebylo jediného hluchého místa. Pauhofová sice mohla mluvit slovensky (ano, česko-slovenská manželství byla a nebyla nic trestného, podobně ne-trestné by bylo i nechat Táňu mluvit slovensky), ale i tak jsem jí zobala z ruky a fandila. Atmosféra dusnější než v létě před bouřkou, charaktery rovnější i pokřivenější než dnes - film, na který se nezapomíná. Chvála bohu, že něco takového vzniklo a třikrát sláva polské režisérce, která do (nejen) české minulosti přišla poukázat na to, že česká společnost se v prdel převrací. Zastaví to někdo/něco?

• 27.1.2014  19:05
    Shrek 2 (2004)

Po téměř deseti letech jsem udělala revizi a zvyšuju o hvězdu nahoru :) Nejlepší díl celé zlobří série a toho Osla chci jednoznačně dom!

• 21.1.2014  08:14

Ze všeho nejlepší bylo, že tam bylo všeho tak akorát! Akce akorát, srandy akorát, pohádkovosti akorát, písniček akorát! Poněvadž jsem akorátní člověk, tetelila jsem se blahem a neváhala bych kouknout se znovu. Pohádka, která je tak umně a šumně namíchaná, že nezbývá než smeknout kloubouček k zemi a jít do koutka tiše vzpomínat na to, jak chutná sníh, mráz a vánice.

• 17.1.2014  08:32

Ve sladké nevědomosti, že je to natočeno podle skutečných událostí (ano, vážně jsem to nevěděla), jsem si užila tříhodinovou jízdu, bavila se naplno a kroutila hlavou, co Scorsese na stará kolena zvládne a s jakým přehledem. Též jsem se rochnila pohledem na film od filmu lepšího DiCapria, který mě prostě už dávno přesvědčil o tom, že kdo umí, ten umí, a kdo neumí, čumí. Já čuměla. Plus dávám za parádní hudební podmaz, u některých vypalovaček jsem se tlemila moc. Filmařina je to poctivá, parádní, téma a vůbec morál celé zápletky je ovšem odporné, otřesné a nevímještějaké. Proto hvězda dolů. Naštěstí jsem fakt netušila, že to vychází z reálu, a do kina jsem šla. A užila si to.

• 4.1.2014  16:19

Škoda toho pomalejšího a ospalejšího a uzívanějšího konce, začátek byl slibný, vtipný, extravtipný! Nejlepší scény? Šeptací hádka + cokoli, kde se mihl Ed Helms :D

• 4.1.2014  16:18
    Lásky čas (2013)

Z filmu čiší radost, láska a dobro na tisíc kilometrů! Hrozí přiblblý "rohlík" na ústech, který nepustí dlouhodobě :) Dospělejší, klidnější a upovídanější Láska nebeská? Jo, tak nějak.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14