JK-Stinger

geodet

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 25.3.2017  00:12
    Odpojit (2012)

Když se zamyslím, že všechno co v tomto snímků probíhá vůbec není žádná fikce, ale dost pravděpodobně může být inspirováno skutečností, mám z budoucnosti trochu strach. Doufám že já už to tu doklepu bez nějakého úniku osobních informací a kyberšikaně se nejspíš taky vyhnu, ale jaké nástrahy čekají na dnešní mládež mě asi při výchově dětí v klidu nenechá. Hodně slušná filmařina, skoro až dokumentární.

• 25.2.2017  23:14
    Lucy (2014)

Jako vždy šílenej Besson, některý věci naprosto dokonalý (klasika megalomanská jízda autem po Paříži) a něco tak brutálně ustřelenýho, že člověk kroutí hlavou. Vesměs to ale nebylo tak špatný, člověk se na chvilku i zamyslí a nakonec přemýšlí, co se v tom jeho (Bessonově) šíleným mozku vůbec odehrává.

• 25.2.2017  12:04
    Drive Angry (2011)

Bože to byla ale chujovina. Jelikož jsem to ale tak trochu čekal, tak se i světlá místa našla. Když pominu stupidnost příběhu a do oka bijící efekty pro 3D, které na plocho vypadají jak z omalovánek, tak musím vyzdvihnout perfektní soundtrack a Williama Fichtnera, díky kterému to bylo místy i docela zábava. Na některé scény s ním asi opravdu nezapomenu.

• 5.11.2016  23:40

Jsem rád, že i po všech těch letech co film znám můžu říct, že se pokaždé bavím, když ho vidím. Pro mě naprostá klasika komediálně pojatého kontrastu kultur, kde se opravdu vyplatí znalost anglických slangů, protože ty nejkomičtější situace se prostě sebelíp do dabingu přeložit nedají.

• 25.10.2016  20:30

I když Motorhead nepatří k mým top kapelám, mám je rád a respektuju to, že ve své době udali směr a inspirovali nepřeberné množství dalších muzikantů. Lemmy je svým způsobem opravdu rokenrolový bůh, ale tenhle dokument bych si určitě dovedl představit trochu lépe natočený.

• 22.10.2016  00:43

Kdyby to celé putování nebylo tak zbytečně natahované, určitě bych o hvězdu přidal. Nemůžu si pomoct, ale co u Tarantinových filmů s dlouhými a zdánlivě zbytečnými dialogy funguje, tady prostě to kouzlo nemá. Mít to tak hodinku a půl, určitě by to filmu prospělo.

• 8.8.2016  22:56

Kdybych se na Suicide Squad tolik netěšil, možná bych přihmouřil oči a dal o stupínek výš, takhle ale říkám "fuj, co ste to proboha spatlali dohromady?!". Postavy skoro bez kouzla (samozřejmě až na Harley), Joker sice ne úplně špatně ztvárněnej, ale naprosto zbytečnej a největší kámen úrazu příběh.... Takovej paskvil snad Ayer nemohl myslet vážně? Celý je to úplně beztvarý, plný nějakých pochybných prostřihů a tam, kde by to mohla zachránit alespoň nějaká dobrá hláška je prostě sucho jak na sahaře:/ Za mě osobně jde filmový DC komiks od té doby, co Batmany netočí Nolan, jednoduše do kopru a popravdě už ani nevím, jestli se vůbec budu vzrušovat s příchodem Flashe, Aquamana, Wonder Woman, nebo celou Justice League. Je mi líto, ale Marvel si zatím svůj filmový vesmír staví o dost lépe. Díky Harley, že jsem si v kině neukousal nudou nehty a hodnocení putuje jen a jen za ní.

• 3.7.2016  11:36

Trochu vylepšené využití námětu s přesunem do zuřících ulic a parádní parodií na Americké vlastenectví. Pořád tomu ale chybí šmrnc, tak uvidíme, kam se vyšplhá třetí díl, trailer vypadá slibně.

• 3.7.2016  11:34
    Očista (2013)

Dost ujetej námět, ale má to budoucnost. Z pohledu jedné rodiny v jednom domě není úplně využitý potenciál a některá rozhodnutí jistých členů mě fakt vytáčela, ale jinak to bylo vcelku koukatelné.

• 10.5.2016  15:43

Kdybych celkem dobře neznal originální předlohu Civil War, možná by to bylo za plný počet. Chápu, že prioritou bylo navázat na předešlé filmové kousky a ne na na celý rozsáhlý komiksový svět (už třeba jen kvůli právům na jednotlivé postavy), ale jsou prostě některé nesrovnalosti, které mi vadí dost (např. přítomnost Wandy, nadsazený význam Winter Soldiera a defakto úplně jiné pojetí podepisované smlouvy). Nicméně pokud se oprostím od znalosti předloh a budu se soustředit pouze na filmové prequely, bude na místě spokojenost. Celý díl je pojatý vážněji, což se k tématu sice hodí, ale osobně mám na Marvelu nejradši hláškování a tak jsem maximální spokojenosti dosáhl pouze v prostřední části filmu, která rozhodně stála za to. Jinak vizuál tradičně parádní a herecké obsazení šité na míru (jak u původních postav, tak těch nových).

• 15.2.2016  09:45
    Gympl (2007)

Film o nevybouřených mladých lidech kteří nerespektují žádné autority... Pro mě věc kterou už od malička naprosto nesnáším, stejně jako sprejery, kteří sviní kde můžou. A že je někdo vybere jako hlavní hrdiny filmu je pro mě opravdu nepochopitelné. Lehce koukatelný to je, ale víckrát prosím ne...

• 12.2.2016  09:30
    Deadpool (2016)

Pro mě jeden z nejočekávanějších filmů za poslední roky. Po přečtení spousty komiksů a dohrání bezkonkurenčně vtipné videohry jsem se konečně dočkal dlouho odkládaného snímku a nutno říci, že jsem nebyl zklamaný. Předem musím říct, že žánr rozhodně není pro každého, ale kdo někdy na některé z Deadpoolovy tvorby uletěl, určitě docení stejně laděný humor. Místy sice film ztrácí šťávu a méně romantické zápletky by neškodilo (koneckonců nejvtipnější na komiksech je Deadpoolova snaha ženské balit), takže na plný počet to nevidím, ale rozhodně doufám, že pokračování se někdy dočkáme. Určitě by byla škoda nechat takhle nadupanou postavu ležet ladem.

• 19.1.2016  18:04

Tak se nám to nakonec s JJem pod tou Disneyovskou taktovkou docela povedlo. Vcelku sympatické nové postavy, parádní role starých postav a snad jedné co bych trochu vytkl je tak trochu málo drsný záporák. Neviděl bych v tom ale takový problém, určitě na sobě ještě zapracuje, takže myslím, že se máme na co těšit.

• 19.1.2016  17:57

Po Djangovi jsem sice čekal trochu víc akce, ale nakonec jsem nebyl vůbec zklamaný. Opět bravurní Tarantinovské dialogy rozvíjející každou z postav do parádních detailů, kdy v půlce příběhu zjistíte, že se vlastně skoro nic nestalo, ale všechny znáte jako svoje boty a následné rozřešení v klasickém Tarantinovo stylu (nechci spoilovat, ale zase to stojí za to:). Nemůžu prostě jinak, tyhle filmy bych mohl sledovat donekonečna a až u takovýchto snímků se opravdu ukáží páni herci. Ono to není jen tak, zahrát přes dvě hodiny dialogů, aby se divák nezačal nudit a proto patří můj obdiv všem hlavním představitelům, třeba i jen za ten parádně zvládnutý dialekt.

• 13.8.2015  09:13

Dalo by se to pouštět jako dokument, protože takhle nějak si představuju, že to kolem Mexických hranic opravdu chodí. Fakt silný zážitek z několika perspektiv.

• 2.6.2015  18:55

Plno akce a minimum zbytečných keců. Parádně ztvárněné prostředí a hlavní záporáci, to je přesně to, co jsem od nového Maxe očekával. Doufám, že pokračování nás nemine, Hardy opět na výbornou.

• 25.5.2015  11:31

Hmm, úplně jsem si nikdy Zelenkův humor neoblíbil, tak se omlouvám, že kazím průměr:)

• 25.5.2015  11:26
    Robocop (2014)

Špatný pokus o remake to tentokrát úplně není, ale stejně mám víc chutí pustit si původní Verhoevenův kousek, protože ten prostě nemá chybu. Tady se vsází víc na vizuál a kvalita tak zůstává trochu pozadu.

• 25.5.2015  11:24
    Riddick (2013)

Překvapivě celkem povedený návrat ke kořenům Pitch Black, ačkoliv to místy zavání recyklací. Pokud to ale funguje, nemám nic proti, rozhodně je tohle pokračování lepší než Chronicles.

• 14.4.2015  23:20
    Babovřesky (2013)

Ne, opravdu mi zážitek nezkazily místní komentáře. O to se postaral sám pan režisér. Mistr Troška totiž zjistil, že nejvíc vyrejžoval na drbárnách z Hoštic a tak znovu recykluje svoje vlastní filmy a kde peníze nestačí, tam narve do očí bijící reklamu na Impuls, Citroen a další spoustu spokojených platičů. Fakt ne, díky, chtěl jsem napsat dlouhej comment, jak mě celej film vytočil, ale když jsem si po deseti řádcích omylem smazal všechen text a zjistil, že mě to asi fakt vygumovalo mozek, tak už další čas vzpomínáním na ten odpad ztrácet nehodlám. Ušetřete si prosím dvě hodiny života a radši si pusťte něco jiného.

• 17.3.2015  20:30

Jako horor dělá předchozím dílům ostudu (ono ostatně i druhej díl byl spíš o akci) a jako komedie slabší průměr. Kolem a kolem celkem zbytečný díl, ale pár světlých momentů se našlo.

• 17.3.2015  20:28

Nevim jestli mám brečet, nebo se smát. Rodriguez byl vždycky blázen, ale tady už chvilkama balancuje trochu moc. Po uležení dojmů ale dávám za průměr a asi i zkouknu finále ve vesmíru, protože ten předfilmovej trailer vypadal fakt nadupaně ujetě:)

• 25.1.2015  19:12

Nestárnoucí veledílo Gibsonova života, které nikdy neomrzí. Konečně se mi podařilo i shlédnout v originálním znění a ten skotský a irský přízvuk je prostě k nezaplacení.

• 15.1.2015  09:49
    Želvy Ninja (2014)

Trochu zklamání, na každý restart Želváků jsem se vždycky těšil a někdy to třeba vyšlo, jindy holt ne. Tohle je ten druhý případ. Vizuálně paráda, počítám, že v 3D by se místama dalo i slintat, ale příběhově a vlastně i docela herecky je to dost mizerně pojato. Tak bohužel, snad zase příště s jiným štábem o něco lépe.

• 15.1.2015  09:40

Pro mě osobně dost průměrná překroucená adaptace Šípkové Růženky, ale věřím tomu, že děti z toho budou skákat radostí.

• 15.1.2015  09:39

Povinně pouštět na středních školách! Neskutečná síla a ukázka toho, kam až dokáže šikana zajít a zahnat její oběť až na samé dno.

• 15.1.2015  09:36

Matně si snažím vzpomenout o čem byl první díl, který se mi podle hodnocení asi docela líbil. Tohle pokračování je ale ukázkou toho, jak to vypadat nemělo. Spousta scén je až trapných a neustálé Hillovo okecávání mě v určitých pasážích vytáčí až k nepříčetnosti. Nebýt závěrečných titulků, tak by hodnocení dopadlo ještě hůř.

• 22.12.2014  10:15

Dost dobrá a zábavná parta, asi se kouknu po komiksu. Jestli bude jen z poloviny tak zábavný, určitě se mám na co těšit.

• 22.12.2014  10:12

Řízné sci-fi, jak má být. Parádní zápletka a hodně kvalitní zpracování. Vizuálně nářezová podívaná.

• 11.12.2014  09:19
    Šéf (2014)

Favreau je můj oblíbenec, ať už jako herec, nebo režisér, a tohle se mu opravdu povedlo. I to, že si s ním rádi zahráli hlavní postavy z jeho Iron Mana o něčem svědčí a osobně pořád nechápu, proč ho z Železňáka vůbec odvolali. Každopádně Chef je výborná komedie a rozhodně ji plánuju ještě několikrát vidět.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19