MM_Ramone

Slovensko
Grave Digger from Pet Sematary

<< předchozí 1 2 3 4 40 79 118 157
    • 21.9.2018  08:19
    Booze & Glory - London Skinhead Crew (hudební videoklip) (2012)

Booze and Glory je progresívna Oi! kapela, ktorá sa sformovala v roku 2009 v hlavnom meste Veľkej Británie, v Londýne. Často o sebe tvrdia, že sú sto percentná working class skupina verná tradičnej skinheadskej kultúre. Tieto slová plne potvrdzujú perfektným videoklipom ku ich songu "London Skinheads Crew", ktorý natočili v roku 2012. Je to absolútna anglická old schoolová skins klasika. Štýlové značkové oblečenie, výrazné tetovania, vyholené hlavy a poriadne nadupaná muzika. Dokonalý british Oi! *****

• 20.9.2018  14:12
    Totální nasazení: Recept na podzim (hudební videoklip) (2008)

Pieseň "Recept na podzim" je v poradí štvrtá skladba zo siedmeho štúdiového albumu českej ska punk rockovej hudobnej skupiny Totálni nasazení. Album vyšiel v decembri roku 2007 pod hlavičkou vydavateľstva Popron Music, pod názvom "Krokodýl Ghandee". V roku 2008 bol ku songu "Recept na podzim" natočený oficiálny videoklip, ktorý mal byť zrejme zábavný, ale mňa teda veru nepobavil ani trocha. Totální sračky. Autorom hudby a textu ku tejto piesni je gitarista a spevák Pavel Pešata. *

• 19.9.2018  08:48
    Totální nasazení: Nezapomeneme (hudební videoklip) (2013)

Pieseň "Nezapomeneme" je v poradí druhá skladba zo deviateho štúdiového albumu českej hudobnej skupiny Totálni nasazení. Album vyšiel v roku 2013 pod hlavičkou vydavateľstva Popron Music. Nesie názov "Oceloví ptáci". Ku songu "Nezapomeneme" bol natočený oficiálny videoklip, ktorý je venovaný obetiam komunistickej zlovôle. Vysoko oceňujem borcov z punkovej kapely Totálni nasazení, za to že pripomínajú svojim fanúšikom túto temnú kapitolu našich dejín. Nezabudneme! ****

• 18.9.2018  08:38
    Totální nasazení: Rozčarovaní (hudební videoklip) (2008)

Pieseň "Rozčarovaní" je v poradí ôsma skladba zo siedmeho štúdiového albumu českej ska punk rockovej hudobnej skupiny Totálni nasazení. Album vyšiel v decembri roku 2007 pod hlavičkou vydavateľstva Popron Music, pod názvom "Krokodýl Ghandee". V roku 2008 bol ku songu "Rozčarovaní" v produkcii TV Deprima natočený oficiálny poloamatérsky videoklip, v ktorom sa členovia kapely Totální nasazení zahrali na neúspešných lovcov upírov. ***

• 17.9.2018  08:23

V roku 2009 kapela Totální nasazení dospela. Papierovo dosiahla osemnásť rokov od svojho vzniku. Pri tejto príležitosti odohrali jubilejný koncert a natočili jeho oficiálny DVD záznam "Totální nasazení - Chárone, ty si nás převez...". Hudobná produkcia tejto českej hudobnej skupiny je celkom fajn. Keď mám vypitých zopár pív, tak sa vždy dokážem pobaviť pri tom ich naivnom, melodickom, veselom, kinder ska punk rocku. Basgitarista Svatopluk Sváťa Šváb a gitarista Pavel P.P.Cvok Pešata sú charizmatickí frontmani. Šlape im to. ***

• 16.9.2018  08:40
    Iggy Pop - Sunday (hudební videoklip) (2016)

Iggy Pop bol voľakedy dávno titulovaný ako krstný otec punk rocku. I ja som sa o ňom často krát takto vyjadril. Teraz už je z neho vyschnutá, šľachatá múmia. Ale i napriek tomu má stále môj rešpekt. V roku 2016, vo veku šesťdesiat deväť rokov, natočil videoklip ku songu "Sunday", ktorý je v poradí piatou skladbou z jeho sedemnásteho sólového albumu. Ten vyšiel osemnásteho marca 2016 vo vydavateľstve Loma Vista Recordings. Nesie názov "Post Pop Depression". Starec Iggy Pop ešte stále dokáže na mňa urobiť dojem. ****

• 15.9.2018  20:40
    Marie z Nazaretu (TV film) (2012)

Ave, Maria, gratia plena, Dominus tecum. Benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui Jesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus nunc et in hora mortis nostrae. Amen. / Ave Maria, piena di grazia, il Signore e con te. Tu sei benedetta fra le donne e benedetto e il frutto del tuo seno, Gesú. Santa Maria, Madre di Dio, prega per noi peccatori, adesso e nell'ora della nostra morte. Amen. / Zdrávas, Mária, milosti plná, Pán s tebou. Požehnaná si medzi ženami a požehnaný je plod života tvojho Ježiš. Svätá Mária, Matka Božia, pros za nás hriešných teraz i v hodinu smrti našej. Amen. ***

• 15.9.2018  07:54
    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)

Na obrazovkách českej verejnoprávnej televízie sa na začiatku deväťdesiatých rokov minulého storočia začala vysielať séria krátkych dokumentárnych filmov, mapujúcich život známych osobností. Nieslo to honosný názov "GEN - Galeria elity národa". Objavili sa tam herci, spisovatelia, filmári, umelci, hudobníci a i politici. Samotný nápad oceňujem, tiež aj realizáciu. Avšak o tom, kto všetko bol uvedený do tejto elitnej spoločnosti by som mohol dlho diskutovať. Niektoré individuá, ktoré sa tam objavili rozhodne za elitu nepovažujem. **

• 14.9.2018  08:34
    Súmrak bossov (TV seriál) (2017)

Pracovné názvy pôvodne plánovaných epizód: 1. Jozef Roháč, vrah, ktorý rád diskutoval; 2. Jozef Ducký – zabilo ho podsvetie?; 3. Dunajská streda, malé mesto veľkého zločinu; 4. Lajos Sátor – vrah na úteku; 5. Zločin ako droga, príbeh Bakiho Sadikiho; 6. Vareha – rytier von DPH; 7. Bratia Mellovci - Černákova franšíza na Hornej Nitre; 8. Muszka, Tóth a Zlatý trojuholník na východe SR; 9. Biele kone sa tiež strieľajú; 10. Sýkorky: Mocné, nebezpečné, večné; 11. Trójsky kôň v krvavom tuneli; 12. Marián Kočner: Biznis medzi politikou a podsvetím (neodvysielaný!). *****

• 13.9.2018  21:41

Tretia epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Another Simpson Clip Show" (Tento krát o láske). Tento diel je strihová epizóza, clip show, ktorá obsahuje sekvencie z predchádzajúcich častí. Dej je sústredený na snahu Marge Simpsonovej presvedčiť svoju rodinu o tom, že láska stále existuje a jej sila je všemocná. Popri tom si každý zo Simpsonovcov zaspomína na svoje ľúbezné vzplanutia. *****

• 13.9.2018  19:53

Pätnásta epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá " Homie the Clown" (Homer klaunom). Televízny komik Šáša Krusty otvorí oficiálnu večernú školu pre klaunov. Homer Simpson sa hneď s nadšením prihlási a úspešne absolvuje tento kurz. Stane sa z neho certifikovaný klaun. Lenže práve vďaka tomu sa dostane do konfliktu so springfieldskou mafiou, ktorej Šáša Krusty dlží peniaze. *****

• 13.9.2018  19:45

Štvrtá epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá " Itchy & Scratchy Land" (Návšteva Drsnolandu). Líza Simpsonová a jej brat Bart Simpson sú veľkí fanúšikovia kresleného seriálu Itchy and Scratchy. Keď sa dozvedia, že bol otvorený tématický zábavný park s ich obľúbenými postavičkami, tak presvedčia rodičov, aby ho išli navštíviť. Rodinný výlet sa zvrhne na robotický masaker. *****

• 13.9.2018  19:38

Šestnásta epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Bart vs. Australia" (Bart versus Austrália). Bart Simpson svojim dlhým telefonátom na účet volaného do Austrálie vyprovokuje diplomatický konflikt medzi USA a touto krajinou protinožcov. Rodina Simpsonových je prinútená odletieť do Austrálie, kde sa má Bart za svoj neuvážený čin verejne ospravedlniť. Nebude to však také jadnoduché ako sa zdá. *****

• 13.9.2018  19:31

Druhá epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Lisa´s Rival" (Lízina rivalka). Líza Simpsonová presne byť zo dňa na deň najlepšou žiačkou v springfieldskej základnej škole. Jej spolužiačkou sa stane Alison Taylorová, ktorá ju vo všetkom predčí. To premúdrelú, snaživú Lízu náramne trápi a preto naplánuje zákernú pomstu. Homer Simpson sa dostane ku hore cukru. Začne byť z neho paranoik. *****

• 13.9.2018  19:30

Prvá epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Bart of Darkness" (Bart temnoty). Pri hre v bazéne si Bart Simpson zlomí nohu. To mu pokazí celé letné prázdniny. Musí sedieť doma, zatiaľ čo sa jeho mladšia sestra Líza a všetci jeho kamaráti zabávajú vonku. Začne mu to liesť na mozog. Nadobudne dôvodné podozrenie, že ich sused Ned Flanders zavraždil svoju manželku Maude Flandersovú. *****

• 13.9.2018  13:05

Prvá epizóda z deviatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "The City of New York vs. Homer Simpson" (Mesto New York versus Homer Simpson). Homer Simpson sa musí vydať na cestu do New Yorku, aby si tam vyzdvyhol svoje auto, ktoré mu tam zavliekol jeho kamarát Barney Gumble. Je zaparkované medzi vežami Svetového obchodného centra. Spolu s Homerom sa do New Yorku vyberie aj celá jeho rodina. Bude to nezabudnuteľný výlet. *****

• 12.9.2018  08:43

Deviata epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Homer Badman" (Zvrhlík Homer). Homer Simpson je obvinený mladou študentkou zo sexuálneho obťažovania. Bolo to však len nedorozumie. Homer chce dokázať očistiť svoje meno. Obráti sa na média, aby prostredníctvom televízie dokázal svoju nevinu. Ukáže sa, že to nebolo múdre rozhodnutie. V rámci zvýšenia sledovanosti spravia z Homera sexuálneho zvrhlíka. *****

• 11.9.2018  08:41

Osma epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Lisa on Ice" (Líza - posila mužstva). Aj keď Líza Simpsonová nikdy nebola nadšenou športovkyňou, nečakane v sebe objaví hokejové nadanie. Stane sa z nej talentovaná golmanka. I jej brat Bart Simpson sa venuje tomuto rýchlemu kolektívnemu športu. Lenže ten hrá v inom mužstve. Keď proti sebe nastúpia ich kluby, tak medzi nimi začne tvrdý súboj. *****

• 10.9.2018  08:24
    Slovensko s Tiposom (TV pořad) (2018)

Tipos je národná lotériová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1992. Zaoberá sa prevádzkovaním lotériových a hazardných hier, prostredníctvom siete kamenných obchodno-prevádzkových miest, ako aj internetu. Jediným akcionárom spoločnosti je Ministerstvo financií Slovenskej republiky. Najnovšie Tipos ťahá peniaze od naivných výhrychtivých hlupákov aj prostredníctvom verejno-právnej televízie, kde sa pravidelne vysiela relácia "Slovensko s Tiposom", ktorú moderuje stará teľnatá matróna Iveta Malachovská. Odpad!

• 9.9.2018  09:09
    Miliónový tanec (TV pořad) (2005)

Slovenskej komerčnej televízii TV Joj, všeobecne označovanej ako TV Hnoj, sa za dobu jej existencie podarilo vyprodukovať veru poriadnu kopu hnoja. Jedným z nezabudnuteľných shit projektov bola tanečná súťaž "Miliónový tanec". Zúčastnili sa jej super nechutní zmrdi ako napríklad Fredy Aiysi, Tony Moisés či Laci Strike. Fuj tajb to bol hnus. Slizkou plesnivou čerešničkou na tejto torte z hovna bol mentálne zaostalý moderátor Vlado oštinoha Voštinár. Kurva fix, to vám bol teda ale odpad!

• 8.9.2018  09:06

Lavalantuly, obrovské pavúky chŕliace lávu, sú po roku znova tu. Tento krát sa tieto monštrózne netvory objavili na slnečnej Floride. No a opäť sa im na odpor postaví starý, pupkatý, zadychčaný policajný akademik Steve Guttenberg so svojim afroamerickým poskokom Michaelom Winslowom. Je to rovnaká crazy kokotina ako bol aj pôvodný film z roku 2015. Tomu som dal dve hviezdičky, ale teraz ma to už ani zďaleka tak nebavilo. A preto dávam titulu "Lavalantula 2: Druhá láva" o hviezdičku menej. *

• 7.9.2018  08:37

Stephen Hopkins, režísér mojej obľúbenej piatej časti "Nočnej múry z Elm street" a druhého pokračovania legendárneho "Predatora" ma v roku 1998 znova potešil, keď natočil parádny, zábavný akčný sci-fi film "Stratení vo vesmíre". Pri vesmírnych dobrodružstvách päťčlennej rodiny Robinsonovcov som sa výborne pobavil. Páčil sa mi aj Gary Oldman, ktorý si tu strihol úlohu sympatického záporaka doktora Smitha. Malo to zaujímavý scénar, rýchly spád, kvalitných hercov a profi réžiu. Dobrý trojhviezdičkový snímok. ***

• 6.9.2018  04:59
    Příhody dráčka Soptíka (TV seriál) (1975)

Ano, priznávam, keď som bol malý chalanisko, tak aj mňa dokázal opantať tento animovaný seriál. V programovej šedi socialistickej televízie bol tento titul príjemným, zábavným osviežením. Vždy som sa tešil na nové dobrodružstvá malého dráčika, ktorý sa chcel stať požiarnikom. Je to už hodne dávno, čo som to videl. Neviem ako by som na to reagoval teraz v dospelosti, ale nostalgia mi prikazuje dať starému talianskemu seriálu "Draghetto Grisú" aspoň tri hviezdičky. ***

• 5.9.2018  08:57
    Pojišťovna štěstí (TV seriál) (2004)

"Mít svůj cíl a zázemí, cestou přímou jít. Schůzka náhodná a je to silnější než já. Teď už vím, že nestačí jen chtít. Hříšníci i andělé, obývají svět, jsme jen ty a já a tak vážně se mi zdá, že dneska žádný anděl nepřilét. A něžná svítání nás neminou, jednou je najdem, náhodou nás naleznou. Zas příjde den kdy láska vrátí se k nám, nabízí náruč dokořán. Nebude dál samotná, nebude sám. Den kdy se vrátí láska k nám..." a tak ďalej. Stále dokola tie isté sračky. Seriál "Poisťovna štěstí" bol rovnako patetický a gýčovitý ako táto jeho titulná skladba, ktorú naspievala otravná Leona Machálková. Odpad!

• 4.9.2018  11:27
    Populární mechanika pro děti (TV seriál) (1997)

Títo malí kanadskí vedeckí hnidopichovia mi vždy liezli na nervy. Vôbec sa mi to nepáčilo. Ani neviem prečo, ale vypestoval som si voči tomu hneď v začiatkoch averziu. Zrejme to bolo točené štýlom, ktorý mi absolutne nevyhovoval. Adolescentní chytráci a akýsi podivný premúdrelý pedofil. Nemám nič proti náučným, didaktickým, vzdelávacím reláciam, no tomuto som nedokázal prísť na chuť. "Populárna mechanika pre deti" ma nie len nudila, ale i mierne nasierala. Mám to zafixované ako blbosť. *

• 3.9.2018  08:27
    Totální nasazení: Weekend Punk (hudební videoklip) (2003)

Pieseň "Weekend Punk" je v poradí tretia skladba z piateho štúdiového albumu českej punk rockovej hudobnej skupiny Totální nasazení. Album vyšiel v máji roku 2002 pod značkou vydavateľstva Globus Music. Jeho názov je "Crabalaganja". Ku songu "Weekwnd Punk" bol natočený jednoduchý pódiový videoklip, v ktorom sa kapela Totální nasazení predstavila v zostave: Svatopuk Sváťa Šváb - basová gitara, spev; Pavel P.P.Cvok Pešata - gitara, spev; Pavel Ing. Pípa Pospíšil - bicie nástroje; Michel Coolman - gitara. **

• 2.9.2018  12:30
    Totální nasazení: Slaný (hudební videoklip) (2006)

Pieseň "Slaný" je v poradí jedenásta skladba zo šiesteho štúdiového albumu českej hudobnej skupiny Totální nasazení. Album vyšiel v roku 2005 pod značkou vydavateľstva Cecek Records. Jeho názov je "Když mrvy na šichtu táhnou". Ku songu "Slaný" bol natočený oficiálny videoklip, v ktorom spievajú o svojom rodnom meste. Veselý punk rock kapely Totální nasazení mám celkom rád, ale na ich Slaný im serem. Pieseň a klip o ich meste ma nezaujal ani nepobavil. Je taký akýsi nemastný neSlaný. Na na ná, na na ná... nasrať! **

• 1.9.2018  09:40
    Totální nasazení: Za hranice (hudební videoklip) (2005)

Pieseň "Za hranice" je v poradí devätnásta skladba zo šiesteho štúdiového albumu českej punk rockovej hudobnej skupiny Totální nasazení. Album vyšiel v roku 2005 pod značkou vydavateľstva Cecek Records. Jeho názov je "Když mrvy na šichtu táhnou". Ku songu "Za hranice" bol natočený oficiálny videoklip, v ktorom gitarista Pavel Pešata alias P.P.Cvok pod vplyvom alkoholu, v poopičných stavoch ide stredom cesty druhej triedy a spieva text tejto piesne. ***

• 31.8.2018  08:43
    Stefanie (TV seriál) (1995)

Nie len v Južnej Amerike, Rumunsku či Turecku sa točia nekonečné podradné telenovely. Občas i nemeckí filmári prispejú svojim dielom. Aj frickovia dokážu vyprodukovať nehorázne primitívnu, nudnú sračku. Jednou z nich je tristošesť dielna kravina "Fur alle Fälle Stefanie", ktorá sa na obrazovkách tuzemských televízií začala objavovať v deväťdesiatých rokoch minulého storočia. Tento seriál z lekárskeho prostredia sa vyznačoval mimoriadne nezáživným scénarom a vskutku otrasnými hereckými výkonmi. Bol to odpad!

• 30.8.2018  09:12
    Hitler versus Churchill (TV film) (2017)

Mám rád versus movie. Videl som ich hodne. "Votrelec vs. Predator" - Fandil som predátorovi. "Megažralok vs. Kolossus" - Držal som palce megažralokovi. "Megažralok vs. crocosaurus" - v tomto prípade mi bol sympatickejší crocosaurus. "Ľud vs. Larry Flint" - bol som na strane ľudu. "Freddy vs. Jason" - to bola remiza. "Varan vs. kobra" - Jasne, že kobra. "Boa vs. pytón" - boha jeho, boa do toho. "Magažralok vs. obria chobotnica" - žralok sa mi pozdával viacej. No a teraz som si pozrel dokument "Hitler vs. Churchill". Skúste si typnúť, ktorý z nich je môjmu srdcu bližší. ***

<< předchozí 1 2 3 4 40 79 118 157