MM_Ramone

Slovensko
Grave Digger from Pet Sematary

<< předchozí 1 2 3 4 45 90 134 178
    • 25.5.2020  19:40

Koncom roku 2004 sa prehnalo Indickým oceánom smrtiace tsunami. Plnou silou zasiahlo aj pobrežie Thajska. Zohynuli tisíce ľudí. Bola to obrovská tragédia. Na základe tejto prírodnej katastrofy natočil v roku 2012 španielsky režisér J.A.Bayona film "Nič nás nerozdelí". Jeho pojatie týchto udalostí a stvárnenie samotného tsunami sa mi zdalo veľmi mdlé. Vôbec to na mňa nezapôsobilo. Nefunguje to ani ako dráma a ani ako katastrofický film. Nejdem sa už o tom viacej rozpisovať, radšej si zanôtim starý dobrý tsunami song od bratislavskej Karpiny: Krátko po sviatkoch priniesli médiá správu o veľkom nešťastí. Zemetrasenie vážne postihlo jednu z rekreačných oblastí. Škody údajne budú rozsiahle a bude aj množstvo obetí. Na miesto nešťastia už o niekoľko dní materiálna pomoc odletí. Najzábavnejšia je informácia, vraj nemali systém záchranný. Teraz, keď ich vlna spláchla do mora. Celý svet je zrazu dojatý. To máš, ako keď si podmínuješ dom a zablokuješ všetky východy. A keď barák drbne a všetci ľudia v ňom, tak si z toho zrazu prekvapený. Ide vlna tsunami, ide rovno za nami a vezme nás všetkých so sebou. V slanej vode pláveme, kam, to ešte nevieme. Klesnem na dno tesne za tebou. 10 000, 20 000, 30 000, 200 000 či na mori, či na suchu, či na chrbte, či na bruchu všade ležia samé mŕtvoly. Nestačia ich vyhrabávať, ukladať a opoznávať. Iba jedna myšlienka mi celé noci nedá spávať, ako to len ten náš Pán Boh dovolí. **

• 24.5.2020  14:40
    Xindl X: Zlato (hudební videoklip) (2012)

Xindl X je pseudonym, umelecké meno, pod ktorým vystupuje český spevák, hudobník, skladateľ a textár Ondřej Ládek. Nemôžem tvrdiť, že som jeho fanúšik, no musím uznať, že jeho tvorba je veľmi špecifická a originálna. Najviac na mňa zapôsobil nevídaným nadaním písať výborné texty. Pieseň "Zlato" je v poradí druhá skladba z jeho tretieho radového, štúdiového albumu, ktorý nesie názov "Láska". Vyšiel v roku 2012 pod značkou vydavateľstva Universal Music Group. Ku songu "Zlato" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip, ktorý je ladený v štýle úvodných titulkov ku filmom s Jamesom Bondom. ***

• 23.5.2020  12:55
    Gutalax - Shitbusters (hudební videoklip) (2019)

Vždy je len dobre, keď si hudobná skupina dokáže vytvoriť originálny image, niečím sa špecifikovať, odlíšiť a vyčnievať z davu. To všetko sa hodne darí českej grind core formácii Gutalax. Veď kto by sa nepozastavil pri songoch s názvami ako napríklad "Šoustání prdele za slunné neděle", "Kocourek Mourek podráždil si šourek", "Vylízání hnědky stokilový štětky", "Šťourání v kaďáku heverem z týraku", "Vytáhli mi z čokooka metrovýho streptokoka" či "Na chléb místo medu mažu si hnis z vředu". Aj keď celý ten ich štýl je doslova o hovne, dokázali ma zaujať a aj pobaviť. Zasmial som sa i pri nechutnom shit zombie videoklipe ku ich piesni "Shitbusters". ***

• 22.5.2020  08:58
    Sour Bitch - Sour Bitch Uniform (hudební videoklip) (2017)

V rámci hodnotení videoklipov českej punkovej formácie The Fialky som si klikol na biografiu ich frontmana, ktorý si hovorí Kapitán Kečup a všimol som si, že sa objavil aj v klipe skupiny Sour Bitch. V živote som o nej nepočul. No z čistej zvedavosti som si ho pozrel. Bol vyprodukovaný ku skladbe "Sour Bitch Uniform". Zistil som, že sa jedná o anglicky spievajúcu dievčenskú rockovú kapelu z Prahy. Poviem vám pravdu, že nemám pochopenie pre takéto progresívne feministicko lesbické hudobné zoskupenia. Takže toto bol môj prvý a zrejme aj posledný kontakt so Sour Bitch. *

• 21.5.2020  07:47
    The Fialky - Lampy (hudební videoklip) (2019)

Pieseň "Lampy" je v poradí šiesta skladba z piateho radového, štúdiového albumu českej punkovej hudobnej skupiny The Fialky. Album nesie názov "Punk Rock Rádio". Vyšiel druhého februára roku 2020 pod značkou vydavateľstva Papagájův hlasatel records, presne v deň, kedy kapela oslávila dvadsať rokov svojej existencie. Ku songu "Lampy" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Bol natočený v štúdiu Bros, jeho autorom je Robert Harvánek. Premiéru mal tretieho novembra 2019. Je to tretí video singel ku albumu "Punk Rock Rádio". Pietna, spomienková jazda mercedesom e 320 nočnými ulicami Prahy. Rest in Peace Venco.***

• 20.5.2020  08:24
    The Fialky - Lidi to chtěj (hudební videoklip) (2019)

Pieseň "Lidi to chtěj" je v poradí siedma skladba z piateho radového, štúdiového albumu pražskej punkovej hudobnej skupiny The Fialky. Album nesie názov "Punk Rock Rádio". Vyšiel druhého februára roku 2020 pod značkou vydavateľstva Papagájův hlasatel records, presne v deň, kedy kapela oslávila dvadsať rokov svojej existencie. Ku songu "Lidi to chtěj" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Je to jednoduchá záležitosť čiastočne vytvorená z pokrčených pohyblivých fotogarafií a čiastočne zo záberov na členov kapely. Mne to celkom zapasovalo. Mám rád The Fialky, páči sa mi ten ich poctivý Punk77. ****

• 19.5.2020  07:58
    The Fialky - Přes 30 (hudební videoklip) (2020)

Pieseň "Přes 30" je v poradí ôsma skladba z piateho radového albumu pražskej punkovej hudobnej skupiny The Fialky. Album nesie názov "Punk rock radio". Vyšiel druhého februára roku 2020 pod značkou vydavateľstva Papagájův hlasatel records. Ku songu "Přes 30" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Na mňa táto skladba a ani samotný klip moc veľký dojem neurobili. Je to klišé. Detičky členov kapely v klipíku. Bože jak hlúpučké a trapnučké. Je mi už značne přes 40, mám už čo to odžité a tak si dovolím napísať, že to stojí za hovno. The Fialky sú fajn, no budem kruto úprimne punkový a s týmto ich sentimentálnym výtvorom ich pošlem do prdele. *

• 18.5.2020  11:43
    The Fialky - Mighty sounds song (hudební videoklip) (2019)

Pieseň "Mighty Sounds Song" je v poradí jedenásta skladba z piateho radového, štúdiového albumu pražskej punkovej hudobnej skupiny The Fialky. Album nesie názov "Punk Rock Rádio". Vyšiel druhého februára roku 2020, presne v deň, kedy kapela oslávila dvadsať rokov svojej existencie. Titul "Mighty Sounds Song" je veľmi podarená cover verzia songu starej anglickej skupiny The Undertones. The Fialky natočili ku nemu oficiálny videoklip, v ktorom si s nimi zaspieval aj Radek Šedivý z kapely Nežfaleš. Najviac ma však potešili traja nablískaní motoroví veteráni (Volkswagen Polo, Opel Manta, Fiat Barchetta). ****

• 17.5.2020  13:35
    The Fialky - Chřipka (hudební videoklip) (2019)

Pieseň "Chřipka" je v poradí druhá skladba z piateho radového, štúdiového albumu pražskej punkovej hudobnej skupiny The Fialky. Album nesie názov "Punk Rock Rádio". Vyšiel druhého februára roku 2020 pod značkou vydavateľstva Papagájův hlasatel records, presne v deň, kedy kapela oslávila dvadsať rokov svojej existencie. Ku songu "Chřipka" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Mne osobne sa nezdal moc podarený a ani samotná skladba ma nijak zvlášť nenadchla. Takže tento krát to bude len za tri hviezdičky. ***

• 16.5.2020  13:13
    Die Toten Hosen - Alles Wird Gut (hudební videoklip) (1990)

Pieseň "Alles wird gut" je v poradí druhá skladba z piateho radového štúdiového (dvoj)albumu nemeckej punk rockovej hudobnej skupiny Die Toten Hosen. Album nesie názov "125 Jahre die Toten Hosen: Auf dem Kreuzzug ins Glück". Vyšiel v roku 1990 pod značkou vydavateľstva Virgin Records. Ku songu "Alles wird gut" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip, ktorý režíroval Walter Knofel. Je to taká podivná zlátanina mierne zaváňajúca stredovekom. Členovia Die Toten Hosen v dobovom oblečení, hrajúci v útrobách zrúcaniny starého hradu. **

• 15.5.2020  08:03

Dospel som k názoru, že najväčšiu zásluhu na vzniku kreatívnej filmovej tvorby majú francúzski bratia Auguste Lumiére a Louis Lumiére – The Lumiére Brothers. Veď práve oni začali nápadito experimentovať s kamerou. Začali tvoriť vlastné filmové diela. Z pohľadu dnešného konzumného diváka sú to len veľmi jednoduché, krátke, prestarnuté, nekvalitné zábery. Avšak pre históriu kinematografie a ľudí, ktorí sa o ňu zaujímajú to má veľkú hodnotu. A tak aj obyčajný „Príjazd vlaku na nádražie v La Ciotat“, ktorý natočili v roku 1895, je dnes cenným filmárskym klenotom. ***

• 14.5.2020  08:07
    Zlatá brána (TV pořad) (1974)

Jóóój, ako som ja len nemal rád túto hudobnú reláciu, ktorá sa natáčala v košickom štúdiu slovenskej socialistickej televízie. Už ako malý chalan som bol na to doslova alergický. Keď sa na čiernobielej obrazovke objavila "Zlatá brána", tak som sa hneď spakoval z obývačky, kde sme mali jediný TV prijímač. Teraz, keď som si to po dlhých rokoch chvíľu pozrel na treťom kanály slovenskej verejno-právnej televízie, tak ma to opäť prinútilo rýchlo prepnúť na iný program. Takže je evidentne jasné, že sa môj postoj ku tomuto titulu nezmenil. Stále to považujem za odpad!

• 13.5.2020  07:49

Prestárnutý, takmer už zabudnutý, nemecký pornografický film "Josefine Mutzenbacher - wie sie wirklich war: 4. Teil" (Jozefína Matzenbacherová: ...ako to naozaj bolo IV. diel) mapuje hard core erotické dobrodružstvá večne nadržanej mrdny Josefíny. Josefína Mutzenbacherová by najradšej zo všetkého len súložila. Nič iné ju nezaujíma. Neustále túži po tom, aby ju niekto poriadne šukal do jej nenásitnej kundy. Keď nie je možný pohlavný styk, tak potrebuje tvrdého vtáka aspoň do ruky alebo ešte lepšie do huby. Kde sa objaví táto nymfomanka, tam nastanú nespútané orgie a spermie lietajú na všetky strany. Josefína je poriadne perverzné kurvisko. **

• 12.5.2020  21:44

Prestárnutý, takmer už zabudnutý, nemecký pornografický film "Josefine Mutzenbacher - wie sie wirklich war: 3. Teil" (Jozefína Matzenbacherová: ...ako to naozaj bolo III.diel) mapuje hard core erotické dobrodružstvá večne nadržanej mrdny Josefíny. Josefína Mutzenbacherová by najradšej zo všetkého len súložila. Nič iné ju nezaujíma. Neustále túži po tom, aby ju niekto poriadne šukal do jej nenásitnej kundy. Keď nie je možný pohlavný styk, tak potrebuje tvrdého vtáka aspoň do ruky alebo ešte lepšie do huby. Kde sa objaví táto nymfomanka, tam nastanú nespútané orgie a spermie lietajú na všetky strany. Josefína je poriadne perverzné kurvisko. **

• 9.5.2020  08:05
    Krokodýl vs. aligátor (TV film) (2010)

Pokiaľ sa dobre pamätám, tak som už videl duely "Megažralok vs. Obria chobotnica", "Boa vs. Pytón", "Megakrajta vs. Gatoroid", "Varan vs. Kobra", "Megažralok vs. Crocosaurus", "Megažralok vs. Mechažralok", "Megažralok vs. Kolossus", "Megakrokodíl vs. Superanaconda" a teraz som zhliadol aj titul "Megakrokodíl vs. Superaligátor". Všeky tieto nízkorozpočtové, béčkové filmy majú hlúpy scenár, hrajú v nich príšerní herci a digitálne triky sú viac ako úbohé. No a predsa si to raz za čas rád pozriem. Ani neviem prečo. Z nejakého neznámeho dôvodu som si obľúbil tieto podradné versus monsters movies. *

• 8.5.2020  09:15

V roku 2014 natočil režisér Oleg Stěpčenko film "Вий. Возвращение" (Legenda o Viy), ktorý bol na Slovensku distribuovaný pod názvom "Zakázaná ríša". Je to dobrodružný, mysteriózny, fantasy thriller, ktorý vznikol v rusko-ukrajinsko-česko-nemecko-anglickej koprodukcii. Úha, veľkolepý medzinárodný európsky projekt. Čo však z toho vzniklo? Pozrel som si to a zostal som tak trocha v rozpakoch. Neviem si ujasniť, pre koho to bolo vlastne natočené. Kto je cieľovou skupinou pre tento ambiciózny 3D snímok? Mne sa zdá, že pre deti je to moc horrorovo desivé a pre dospelých divákov je to až moc rozprávkové. Takže ja neviem, čo si o tom myslieť. ***

• 7.5.2020  09:07

Dá sa vôbec napísať lepší komentár ku tomuto filmu aký tu zverejnil uživateľ verbal? Myslím, že nie. Verbal to vystihol dokonale. Z toho dôvodu len zbežne odcitujem jeho vyjadrenie. Hery Potrat a Ohnitá noha by bol komplexne pozerateľný filmík, uveriteľný, moc pekne natočený a milo dobrodružný, keby do hlavnej úlohy neobsadili niekoho, kto by na prvý pohľad vysilením chcípnul už len po vyslabikovaní slova d-ž-u-n-g-ľ-a, nie to aby tam prežil jedinú noc, a kto by sa celý čas sterilne netváril, ako by mal v prdeli zarazenú metlu na fanfrpál. Daniel Radcliffe to síce zas ťažko nedával, ale ten podkožný parazit namiesto blesku mu na čele moc slušil. **

• 6.5.2020  08:12
    Koronavírus: Mimoriadna relácia (TV pořad) (2020)

Ako by to bolo, keby sa hovniaci z hovniackej televízie Markíza nechopili inciatívy a neprispeli svojim dielom ku šíreniu strachu a paniky z globálneho projektu zvaného corona vírus? Do svojej programovej štruktúry pohotovo zaradili reláciu "Koronavírus: Mimoriadne spravodajstvo". Bu-bu-bu-bu sprosté ovce, bojte sa, traste sa a poslúchajte, pretože nový mor dnes ľudstvo kosí. Kto ho chytí zomrieť musí. Všetci vedci to skúmajú, žiadne lieky však nemajú. Organizmus postihnutý, koróňou je napadnutý. Imunitu každý stratí, život sa ti chlapče kráti. Zomrie starý, zomrie mladý a nikto si s tým nevie rady. Vážne, vážne? Markíza choď do psej prdele s týmto tvojim korona odpadom!

• 5.5.2020  09:23
    Zostali sme doma (TV pořad) (2020)

Samozrejme, že sa televízia JOJ chopila príležitosti priživiť sa na globálnom projekte corona vírusu. Pohotovo vyrukovali s reláciou "Zostali sme doma". Tomuto nechutnému hyenizmu sa ako moderátor upísal ctižiadostivý snaživec Vladimír Voštinár. Ochotne sa stal sprievodcom tejto úbohej show. Toto trapné trnavské hovno je už zopár rokov hviezdou hnojáckej televízie JOJ. Vlado oštinoha oštisa Voštinár je úbožiak najvyššieho stupňa. Pri tomto sa úplne našiel. Je to pohodlná, dobre platená práca presne pre neho. A mimochodom ten sopľavý potrat Frlajs sa ku slizkému hovniakovi Voštinárovi dokonale hodí. Voštinár a Frlajs. To je teda fakt total shit duo. Aspoň že majú na papuliach rúška, ktoré náhodného diváka uchránia pred pohľadom na tie ich hnusné, degenerované ksichty. Najprimitívnejší televízny odpad!

• 4.5.2020  11:14

Dvadsiata piata epizóda, záverečná časť z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "The Secret War of Lisa Simpson" (Tajná vojna Lízy Simpsonovej). Nezvládnuteľný Bart Simpson je za trest preložený do vojenskej školy, kde vládne prísny režim, disciplína a šikana. Veľkým prekvapením pre všetkých je to, že sa aj jeho mladšia sestra Lisa Simpsonová rozhodne stať kadetom na tejto vojenskej akadémii. Zdá sa však, že bude nad jej sily, aby ju absolvovala. S Bartovou pomocou sa jej to nakoniec predsa len podarí. *****

• 3.5.2020  13:02

Dvadsiata štvrtá epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "The Simpsons Spin-Off Showcase" (Filmy, v ktorých si Simponovci zahrali). Tri samostatné mini príbehy známych postavičiek zo seriálu "The Simpsons", ktorými ma previedol Troy McClure, na mňa nezapôsobili. Nebolo to moc zábavné. Celé sa mi to zdalo také akési narýchlo spichnuté, nekonzistentné a nesúrodé. Toto sa fakt nepodarilo, napriek tomu však budem zhovievavý a dám tri hviezdičky. ***

• 2.5.2020  13:06

Osemnásta epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Homer vs. the 18th Amendment" (Homer versus 18. dodatok Ústavy). Joe Quimby, starosta Springfieldu, je po protestoch časti občanov a na základe starého, zabudnutého zákona, prinútený vyhlásiť zákaz predaja, distribúcie a konzumácie alkoholu. V meste je zavedená prísna prohibícia. Mnohí sú z toho zúfalí. Homer Simpson so svojím synom Bartom začnú tajne dodávať pivo do Vočkovej putiky. Do Springfieldu však prichádza nekompromisný vyšetrovateľ Rex Banner, aby odhalil tých, ktorí porušujú zákon. *****

• 1.5.2020  09:03

Dvadsiataprvá epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "The Old Man and the Lisa" (Starec a Líza). Charles Montgomery Burns sa ocitne na mizine. Boháč, majiteľ springfieldskej atómovej elektrárne, sa zo dňa na deň stane žobrákom. Príde o všetok svoj majetok. Napriek svojmu pokročilému veku sa nevzdáva a chce začať od znova. Lisa Simpsonová sa podujme na to, aby mu pomohla rozbehnúť novú podnikateľskú činnosť. Zostane však veľmi sklamaná z toho, keď zistí, že je to bezcitný, bezohľadný muž, ktorý neberie ohľady na nič a jediné na čom mu záleží je finančný zisk. *****

• 30.4.2020  08:57

Desiata epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "The Springfield Files" (Akty S). Keď sa raz neskoro v noci vracia podgurážený Homer Simpson z baru Vočka Szyslaka domov, stretne v mestskom lesoparku žiariaceho mimozemšťana, ktorý sa mu prihovorí slovami, že prináša lásku. Záhadná bytosť sa začne na tomto mieste objavovať pravidelne. Tieto udalosti pritiahnú do Springfieldu aj špeciálnych agentov FBI Foxa Muldera a jeho kolegyňu Danu Scullyovú. *****

• 29.4.2020  08:44

Tretia epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "The Homer They Fall" (Zúriaci býk Homer). Homer Simpson sa začne venovať boxu. Za pomoci a podpory svojho kamaráta barmana Vočka Szyslaka, ktorý mu robí manažéra, sa mu podarí vyhrať niekoľko zápasov. Stane sa z neho hviezda springfieldskej amatérskej boxerskej ligy. Jeho výkony si všimnú aj v profesionálnych kruhoch. Dostane možnosť boxovať so šampiónom v ťažkej váhe Drederickom Tatumom. Homer túto výzvu prijme. *****

• 28.4.2020  07:58

Šestnásta epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Brother from Another Series" (Brat z iného seriálu). Odveký, úhlavný nepriateľ Barta Simpsona, Robert Terwillinger známy ako Levák Bob, chce po prepustení z väzenia viesť sporiadaný život. Najde si prácu ako stavbyvedúci projektu springfieldskej vodnej priehrady, ktorej generálnym manažérom je jeho mladší brat Cecil Terwillinger. Bart Simpson a jeho sestra Lisa však nechcú uveriť tomu, že sa Levák Bob zriekol plánu ako zavraždiť Barta. *****

• 27.4.2020  19:27

Štrnásta epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "The Itchy & Scratchy & Poochie Show" (Predstavujú sa Itchy, Scratchy a Poochie). Filmová spoločnosť Rogera Meyersa, ktorá produkuje animovaný seriál Itchy a Scratchy, sa rozhodne, že kvôli zvýšeniu sledovanosti pridá ďalšiu postavu. Tak teda na rýchlo vznikne frajerský, coolový pes Pootchie. O jeho nadabovanie sa postará Homer Simpson. Po krátkom čase je však Pootchie stiahnutý z vysielania. Homer to veľmi ťažko nesie. *****

• 26.4.2020  13:02

Trinásta epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Simpsoncalifragilisticexpiala-Annoyed-Grunt-cious" (Himlhergotdoneveterkrucajselement). Marge Simpsonová sa ocitne pred totálnym nervovým zrútením. Neustály stres, rodinné povinnosti a každodenné starosti ju úplne vyčerpali. Aby si trocha oddýchla a zregenerovala, najmú si Simpsonovci opatrovateľku, ktorá sa má postarať o ich tri deti. Shary Bobbinsová je skúsená profesionálka. Čoskoro sa však ukáže, že je nad jej sily zvládnuť Meggy, Lisu a Barta. *****

• 25.4.2020  11:21

Druhá epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "You Olny Move Twice" (Dvojité sťahovanie). Homer Simpson dostane super výhodnú pracovnú ponuku. Dá výpoveď v elektrárni pána Burnsa a s celou rodinou sa odsťahuje do idylického, horského mestečka, kde začne pracovať pre záhadnú spoločnosť Globex, ktorú vlastní excentrický, neformálny milionár Hank Scorpio. Homer je tam veľmi spokojný. Ma závideniahodný plat, rešpekt, autoritu a nadštandardné hmotné zabezpečenie. No jeho rodinka sa chce vrátiť naspäť do Springfieldu. *****

• 24.4.2020  07:59

Tretia epizóda zo šestnástej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Sleeping with the Enemy" (Noci s nepriateľom). Marge Simpsonová má pocit, že jej deti sa postupne osamostatňujú a už ju nepotrebujú, tak ako bola na to zvyknutá. Preto začne svoje city venovať zanedbalému uličníkovi Nelsonovi Muntzovi. Je to spolužiak jej syna Barta Simpsona. Keď sa Bart dozvie, že jeho matka sa stará o tyrana, ktorý ho v škole šikanuje je z toho zhrozený. Lisa Simpsonová má pubertálny problém so svoju postavou. Trpí komplexom z toho, že má vraj veľký zadok. ****

<< předchozí 1 2 3 4 45 90 134 178