MM_Ramone

Slovensko
Grave Digger from Pet Sematary

<< předchozí 1 2 3 4 39 78 116 154
    • 19.7.2018  11:44

Piata epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "The Middle" (Taká obyčajná rodinka) sa volá "Foreign Exchange" (Zahraničný študent). Frenkie Hacková presvedčí svojho manžela Micka Hecka, aby u nich v dome ubytovali zahraničného študenta. Myslí si, že to bude prospešné pre ich tri deti. Nasťahuje sa ku nim nemluvný, nudný Japonec Takayuki. Frankie robí všetko preto, aby sa mu u nich zapáčilo, ale odozva z jeho strany je nulová. *****

• 18.7.2018  12:18
    Heslo (TV pořad) (2017)

Hipsterské hovno s divným menom Milan Zimnýkoval by si nechal pre hrsť euráčov aj koleno prevŕtať. Keď mu niekto zašuští pod nosom s balíkom peňazí, tak odmoderuje hoci čo. Tento krát sa nechal naverbovať do mimoriadne hlúpej a nezábavnej súťažnej show "Heslo". Junior, Junior zrejme máš toľko rozumu, že si už na začiatku musel vedieť, že to bude stáť za psí prd, no ale ten tučný honorár bol hodne lákavý, čo? Zimnýkoval pomaly sa stávaš synonymom pre slovo televízny odpad!

• 17.7.2018  10:03

To že je John Travolta niktoš bez štipky hereckého talentu som už dávno zistil. Slizký čurák, ktorý nedokáže presvedčivo stvárniť žiadnu úlohu. No z podporou scientologickej sekty je obsadzovaný do filmov, v ktorých si príde na pekné peniaze. Avšak v roku 2000 sa objavil v podradnom snímku priamoúmernom jeho úbohým hereckým schopnostiam. Sci-fi titul "Bojisko Zem" je tak primitívna, mizerná, stupidná sračka, že to ani nie je možné. Hovniak Travolta sa tam dokonale hodil. Odpadový film, odpadový herec. Dokonalý odpad!

• 16.7.2018  10:17
    Taxi (2004)

Francúzi v roku 1998 natočili komédiu o taxikárovi, ktorý jazdí na vytunenom aute a pomáha svojmu kamarátovi policajtovi bojovať proti zločinu. Bolo to celkom zábavné. Američania to o šesť rokov prehnali cez kopírak a poriadne to všetko dojebali. Paríž sa zamenil za New York. Namiesto Peugeota dali Forda. A svojsky charizmatického Francúza alžírskeho pôvodu nahradila hnusná tučná afroamrická megera, ktorú stvárnila gambatá prasnica Queen Latifah. Amíci z toho spravili idiotský odpad!

• 15.7.2018  09:35

Bývalá česká detská filmová hviezda Žaneta Fuchsová sa ešte pred tým ako zažila dobrodružstvo s "Chobotnicami z druhého poschodia" objavila vo filme "Lucia, postrach ulice" s podobnými oživlými plastelínovými postavičkami. Stvárnila postavu šesť ročnej Lucie, ktorá sa za pomoci modrého a zeleného formeláka snaží zapadnúť do partie mladistvých výrastkov. O tri roky neskôr, v roku 1983, bolo natočené pokračovanie "...a zasa tá Lucia!" **

• 14.7.2018  22:05
    Sousedé (TV seriál) (2017)

Stalo sa niečo, čo som pokladal za takmer nemožné. Mimoňom z TV Barrandov sa podarilo natočiť ešte väčší seriálový hnoj ako sú všetky tie chujoviny, čo produkujú české a slovenské komerčné televízie. "Ordinácia v Ružovej záhrade", "Panelák", "Ulica", "Letisko", "Divoké kone" či "Búrlivé víno" to všetko sú umelecké skôsty v porovnaní s dementným ochotníckym projektom "Sousedé", ktorý sa objavil na obrazovkách Kino Barrandov. Je neuveriteľné, že niekto dokáže vyprodukovať takýto amatérsky debilizmus. Príšerné, primitívne, odporné, totálny odpad!

• 14.7.2018  20:37
    Elán - Ver Mi (hudební videoklip) (1988)

Pieseň "Ver mi" je v poradí šiesta skladba zo šiesteho štúdiového albumu slovenskej pop rockovej hudobnej skupiny Elán. Album nesie názov "Nebezpečný náklad". Vyšiel prvého októbra roku 1988 v dnes už neexistujúcom vydavateľstve Opus. Autorom hudby ku songu "Ver mi" je spevák a basgitarista Jožo Ráž, text napísal Boris Filan. Ku tomuto titulu bol natočený oficiálny videoklip, v ktorom Ráž vyspevuje pod oknom svojej stratenej lásky a popri ňom predvádzajú akési dve dievčiny podivné tanečné kreácie. **

• 14.7.2018  09:20

Pieseň "Blow Out Again" je v poradí šiesta skladba z druhého štúdiového albumu anglickej hudobnej skupiny Peter and the Test Tube Babbies. Album nesie názov "The Mating Sounds of South American Frogs". Vyšiel v roku 1983. Kapela sa sformovala okolo speváka Petera Bywatersa v roku 1978 a je bez prestávky aktívna až do dnes. Videoklip ku songu "Blow Out Against" bol natočený v roku 1983, kedy táto skupina patrila ku špičke progresívnej britskej punk rockovej scény. ***

• 13.7.2018  20:44
    Perkele - Heart Full of Pride (hudební videoklip) (2017)

Perkele je podivná vraj Oi! punková formácia, ktorú tvoria dva vymäknutí švédski čuráci a jeden prismahnutý kozomrd zo Srí Lanky, ktorý to svojou prítomnosťou všetko nádherne kultúrne obohatil, rasovo spestril a priniesol príklad dokonalej integrácie do švédskej spoločnosti. Tak si krásne spolu vyhrávajú od roku 1993 v duchu slnečnej multi kulti. Oi! to je paráda. V roku 2017 natočili videoklip ku anglicky spievanému songu "Heart Full of Pride". Stojí za hovno, ako celá táto hovniacka kapela. *

• 13.7.2018  13:23
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Zhliadol som prvú sériu, ktorá obsahuje šesť dielov a som spokojný. Ale do ďalších sérii sa už púšťať asi nebudem, predsa len radšej zostanem u klasických celovečerných zombie filmov. V každom seriály vždy býva nejaká tá zbytočná vata, a bola aj vo "Walking Dead". Každopádne som však rád, že som si týmto titulom rozšíril obzory. Nepatrím medzi seriálových nadšencov, ale na seriál so zombie námetom som bol hodne zvedavý. Bolo to celkom fajn. ****

• 13.7.2018  09:01
    GG Allin - Blood For You (hudební videoklip) (1988)

GG Allin bol borec, ktorý má môj rešpekt. Najnekompromisnejší a najšialenejší zurvalec v histórii rock´n´rollu. Punk posunul ďaleko za hranice brutálneho extrémizmu. Žil divoko a zomrel mladý. Navždy sa svojou shock show zapísal do povedomia ľudí, ktorí sa zaujímajú o undegroudovú tvorbu. Bol to spevák a hudobník na ktorého sa nedá zabudnúť. Avšak nezmyselný videoklip ku inak celkom dobrej skladbe "Blood for You" ocením iba dvoma hviezdičkami. **

• 12.7.2018  12:20
    Michael (1996)

Scientológ John Travolta je príšerný herec. Fakt otrasný. Nedokáže presvedčivo stvárniť žiadnu postavu. Jedine geniálny režisér Quentin Tarantino z neho vydoloval bravúrny výkon, keď ho obsadil do úlohy Vincenta Vegu vo filme Pulp Fiction. Inak sú všetky Travoltove herecké snahy úplne márne. Ani v komédii "Michael" neprekročil svoj tieň. Mal zahrať podivného nekonvenčného anjela, ale bohužiaľ to zasa všetko pokafral. Mohol to byť celkom zábavný film, keby bol titulnú úlohu stvárnil niekto iný. **

• 11.7.2018  08:39
    Křeslo pro hosta (TV pořad) (1980)

Relácia "Kreslo pre hosťa" sa pravidelne objavovala na obrazovke socialistickej československej televízie od roku 1980. Nikdy som to nemal rád. Celé to bolo strojené, kŕčovité a nudné. Niektoré známe herecké osobnosti, ktoré usadli do kresla boli síce zaujímavé a charizmatické, ale predom pripravené otázky starostlivo vybratých divákov boli tak normalizačne tupé, že to zrážali na kolená. Bola to typická cenzurovaná, manipulačná socialistická blbosť. *

• 10.7.2018  08:46
    Tutovka (TV pořad) (1992)

"Tutovka" bola jedna z prvých televíznych lotérii, ktorá sa začala vysielať po revolúcii v deväťdesiatych rokoch minulého storočia v Česko-Slovensku. Ľudia kupovali stieracie losy ako diví a potom večer čumeli na telku, či sa na nich usmeje šťastie a či vyhrajú nejakú korunu. Svojho času to bol celospoločenský fenomén. Dodnes si pamätám tú otrasnu reklamu, ktorá to propagovala. Na príšerny ksicht starej ježibaby Kaplanovej sa len tak ľahko zabudnúť nedá. *

• 9.7.2018  09:55
    Okna vesmíru dokořán (TV pořad) (1981)

Náučná relácia "Okná vesmíru dokorán" sa začala objavovať na televíznych obrazovkách v osemdesiatých rokoch minulého storočia. V dobách socialistickej šedi a cenzúry to bol jeden z mála zaujímavých titulov, ktorý diváka mal čím obohatiť. Prebudilo to vo mne záujem spoznávať tajomstvá vesmíru a preniknúť hlbšie do tejto tématiky. Nebolo to plné dramatických digitálnych animácií, ani bombastických dramatizácii, ale obsahovalo to množstvo faktov a zrozumyteľných informácií. ***

• 8.7.2018  15:50

Dvadsiata štvrtá epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Last Forever: Part Two" (Navždy 2/2). Ted Mosby vyrozprával svojim dvom deťom príbeh o tom ako poznal ich matku a o tom ako miloval Robin Scherbatsku. Po deviatich sériach, dvesto ôsmych dieloch sa seriál končí. Priznám sa, že mi je to ľúto. Marshall Eriksen, Lily Aldrinová, Barney Stinson, Robin Scherbatska a Ted Mosby mi budú chýbať. *****

• 8.7.2018  15:48

Dvadsiata tretia epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Las Forever: Part One" (Navždy 1/2). Ted Mosby sa rozlúči so svojimi priateľmi a chce odísť bývať do Chicaga. V poslednej chvíli však stretne životnú lásku, spoznám matku svojich detí, najde svoju budúcu manželku. V priebehu rokov sa Lily a Marshallovi narodia tri deti, Ted si bude šťastne nažívať so svojou vytúženou rodinou a manželstvo Barneyho Stinsona a Robin Scherbatskej sa rozpadne. *****

• 8.7.2018  15:47

Dvadsiata prvá epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Gary Blauman" (Gary Blauman). Na svatbe Robin Scherbatskej a Barneyho Stinsona sa objaví chlapík menom Gary Blauman. Nietorí sú jeho prítomnosťou nadšení, iným zasa nesmierne lezie na nervy a chcú ho vyhodiť. Začnú spomínať na príhody, ktoré zažili s týmto človekom a potom sa rozhodnú, či môže zostať alebo ho pošlú preč. ****

• 8.7.2018  09:46

Dvadsiata epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Daisy" (Tajomstvo). Lily Aldrinová počas hádky so svojim manželom Marshallom Eriksen utečie ku jej bývalému zametnávateľovi Kapitánovi. Marshall spolu s jeho kamarátmi Tedom Mosbym a Barney Stinsonom sa tam vyberú za ňou. Robin Scherbatska sa od svojej matky dozvie, že jej nastávajúci Barney má mnoho spoločných vlastností s jej otec. ****

• 8.7.2018  09:45

Devätnásta epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Vesuvius" (Vesuv). Lily Aldrinová sa snaží nevestu Robin Scherbatsku dostať do rozcitlivenej predsvadobnej nálady. Moc sa jej to nedarí. Ted Mosby pomáha ženíchovi Barneymu Stinsonovi vybrať ten pravý svatobný oblek. V hotelovej videotéke sa objaví druhý diel romantickej filmovej komédie Nevesta. *****

• 8.7.2018  09:43

Osemnásta epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Rally" (Zober sa). Svatba sa nezadržiteľe blíži, ale ženích Barney Stinson je po prepitej noci stále pod silným vplyvom alkoholu. Jeho nevesta Robin Scherbatska spoločne s ich kamarátkou Lily Aldrinovou sa ho pokúšajú nejako prebrať. Vyskúšajú nejednu metódu. Ted Mosby sa doslova prežere slaninou. ****

• 8.7.2018  09:43

Sedemnásta epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Sunrise" (Východ slnka). Tesne pred svatbou ženích Barney Stinson spanikáril a ušiel. Vytypoval si dvoch mladých neskúsených mužov a začal im robiť mentora v oblasti balenia žien. Chce im predať svoje bohaté skúsenosti v tejto oblasti. Jeho nevesta Robin Scherbatska spolu s ich kamarátom Tedom Mosbym sa ho vydali hľadať. ****

• 7.7.2018  21:34

Šestnásta epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "How Your Mother Met Me" (Ako vaša mama spoznala mňa). Ted Mosby rozpráva svojím deťom siahodlhý príbeh o tom ako spoznal ich matku. Vyrozprával im mnoho historiek, ktoré súviseli s tým ako sa do nej zaľúbil. V tejto epizóde sa na to ako sa spolu zoznámili pozrú z iného uhla pohľadu. Dozvedia sa ako ich mama spoznala ich otca. ****

• 7.7.2018  10:59

Deviata epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Lighthouse" (Maják). Robin Scherbatska a matka Barneyho Stinsona si nepadli zrovna do oka. Ich konflikt začne gradovať. Barney nevie na ktorú stranu sa pridať. Marshall Eriksen je stále na strastiplnej ceste na svatbu. Ted Mosby sa spolu s Cassie vyštverá na vysoký maják. Ukaže sa, že precenil svoje sily. ****

• 7.7.2018  09:32

Pätnásta epizóda zo deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Unpause" (Koniec pauzy). Marshalla Eriksena čaká nepríjemná konfrontácia s jeho manželkou Lily ohľadne toho, že kvôli jeho novej pracovnej ponuke musia zrušiť vytúženú a dlho pripravovanú cestu do Talianska. Robin Scherbatska a Tod Mosby opijú Barneyho Stinsona. Ten im v stave totálnej opitosti nedokáže v ničom klamať. ****

• 7.7.2018  09:31

Trinásta epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Bass Player Wanted" (Hľadá sa basák). V hoteli kde sa chystá svatba Robin Scherbatskej a Barneyho Stinsona sa objaví neznámi hosť. Je to Darren, ktorý sa zabáva tým, že kde môže tak tam vnesie spor medzi najlepších priateľov. Jeho obeťou sa stane Robin a Lily a tiež sa mu podarí rozhádať aj Barneyho a Teda. Marshall Eriksen sa cestou na svatbu zoznámi s Tedovou budúcou manželkou. *****

• 7.7.2018  09:30

Desiata epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Mom and Dad" (Mama a tato). V tejto časti sa znova objaví James - trapný, slizký, teplý, negroidný, nevlastný brat Barneyho Stinsona. Takže tým pádom to celé stojí úplne za hovno. Každá epizóda v ktorej účinkuje tento čierny trpák je škvrnou na tomto inak veľmi podarenom sitcome. Agresívna dúhová loby LGBTI infiltrovala svoje choré idei aj do tohto seriálu. **

• 7.7.2018  09:29

Deviata epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Platonish" (Platonickatý). Robin Scherbatska sa dozvedela, že jej mama nepríde na svatbu. Je z toho smutná. Jej priatelia ju chcú rozveseliť a tak si zaspomínajú na noc, kedy Robin a Lily dávali Barneymu Stinsonovi ťažké výzvy na to aby zbalil vybraté ženy. Pri tejto príležitosti sa Barney spoznal aj s budúcou manželkou Teda Mosbyho. ****

• 6.7.2018  13:32

Prvá epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Locket" (Medailónik). Barney Stinson a Robin Scherbatska tesne pred ich svatbou nadobudnú dôvodné podozrenie, že sú príbuzní. To by poriadne skomplikovalo ich vzťah. Marshall Eriksen ešte neoznámil svojej žene Lily, že kvôli lukratívnej pracovnej ponuke, ktorú náhle dostal, nebudú môcť odcestovať do Talianska. Lily sa vo vlaku spriatelí s Tedovou budúcou manželkou. ****

• 6.7.2018  10:40

Dvadsiata štvrtá epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Something New" (Niečo nové). Marshall Eriksen jeho manželka Lily a ich malý syn Marvin sa pripravujú na cestu do Talianska, kde by chceli žiť. Všetko už majú premyslené a naplánované. Celé to však skomplikuje neodolateľná pracovná ponuka, ktorú Marshall náhle dostane. Môže sa stať sudcom. Musí sa teda rozhodnúť, či odíde do Talianska alebo zostane v USA. *****

<< předchozí 1 2 3 4 39 78 116 154