Alias (2001) (seriál)

1.séria - 95% 2.séria - 90%

Kuroko no basket (2012) (seriál)

Skvelý seriál, popravde ma basketbal nikdy nebral, nikdy som sa oň nezaujímal, ale pozrieť, skúsiť, prečo nie.Potešilo, pretože zaujať nielen hrou, ale aj samotnými postavami a dejom je niekedy viac ako samotný basketbal.Najlepší japonský seriál,bez debat.

Půlnoční míle (2002)

Plejáda známych hercov nezachránila nudu, ktorej som sa bohužiaľ zúčastnil.

Daredevil (2015) (seriál)

1.séria - Skvelý, akčný, napínavý seriál, ktorý ani trocha nenudil a ponúkol hádam všetko, čo si zarytý fanúšik akčných trhákov môže priať.Doporučujem a teším sa na ďalšiu sériu. 2.séria - 95%

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Zaujal, nenudilo, je to začiatok epidémie, je to niečo iné, potešilo, uvidíme čo prinesú ďalšie časti.

Catastrophe (2015) (seriál)

1.séria - 90 % , 2.séria - 95 % , 3.séria - 90 %

Empire (2015) (seriál)

Herci nudia, neprekvapujú, okrem Terrenca som nenašiel nikoho, kto by ma dokázal presvedčiť, scenár klišoidný, nezaujal, ale na druhej strane hudba perfektná, má to niečo do seba a presne to je to,čo ma na tomto seriáli najviac zaujalo.1.séria - 80% , 2.séria išla s priemerom ešte nižšie - 70%.3.séria čistá telenovela - 50%.4.séria - Myslím,že som od seriálu dostal všetko, čo mi mohol ponúknuť, končím s ním, pretože si nemyslím, že mi može dať niečo nové, ale možno sa k nemu v budúcnosti vrátim.

Scream (2015) (seriál)

Je veľa momentov, ktoré by sa dali spraviť lepšie, vierohodnejšie, pretože konanie niektorých postáv je strašne detinské, občas primitívne.Napriek tomu tento seriál ponúka dostatok scén, ktoré fanúšikov Vrieskania určite pobavia.Po prvej sérií hodnotím pozitívne, bojím sa však sérií ďalšej.Neverím, že dokážu prekvapiť niečím novým, zaujímavejším.

Wolf Hall (2015) (seriál)

Krásne kostýmy, posobivé scenérie, výborné herecké výkony, ale miestami nudné, naťahované, ale história sa nezaprie.Myslím, že skvelý seriál, ktorý zaujal a vrelo doporučujem všetkým, ktorí majú radi históriu Anglicka.