Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Sci-Fi

O mně

Nesmírně líný člověk, milovník dobrého(a většinou i drahého) pití, žen, hovězího masa, adrenalinových sportů a, světe div se, kultury.

Fanatický konzument komiksů, zejména titulů Transmetropolitan, Hitman, Preacher, Sandman(od Neila Gaimana), Usagi Yojimbo a Lone Wolf and Cub. Millerova dílka patří taktéž velmi vysoko do mého žebříčku, ale bohužel u mě jejich oblibu lehce srazilo uvedení průměrného(Sin City) a zcela zprzněného(300) filmového zpracování. Ještě že nenatočili Ronina...

Nepřítel filmů, natočených podle komiksů, poněvadž se až na naprosté výjimky(The Crow, X-Men, první díl) jedná o díla velmi nízké kvality.

Zálib mám hodně a nejsou zrovna levné a časově nenáročné. Přesto se snažím, aby se mi studium příliš nepletlo do života.

Piják piva, ginu, whiskey, rumu a vodky. Chutná mi většina drahého a minimum levného pití. Kromě vína, to je břečka a ne pití (ale to přeci každý dobře ví).

Ošklivý, namyšlený, arogantní a neotesaný šovinista, postižený komplexem vlastní výjimečnosti

Milovník všemožných pokrývek hlavy a též jejich sběratel

Banán, Savage Henry, Lord Hemeroid, Vošoust (familiérní přezdívka, kterou mě přidělil můj spolubydlící)

Dodatky k oblíbeným filmům, poněvadž je jich moc a vybrat jenom nejlepší desítku je po čertech obtížný úkol: Carlito's Way, Casino, Angel Heart, Seven Samurais, Reservoir Dogs, Nightmare before Christmas, Trainspotting, Life of Brian, Clockwork Orange, Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back, Ratatouille, The Big Lebowski, Ghost World, Scarface, Anie Hall, Play it again, Sam, Casablanca, Butch Cassidy & Sundance Kid, Leon, Snatch, Lock,Stock and two Smoking Barrels, One Flew over a Cuckoo's nest, Papillon, Batman, Coolhand Luke, Barfly a nějaké další, na které si zrovna nevzpomenu...

Další oblíbení herci: Sean Penn, Woody Harlesson, Woody Allen, Gregory Peck, Marlon Brando, Paul Newman, Sean Connery, Clive Owen, Edward Norton, Denzel Washington, Alfred Molina, Russel Crowe...

Filmy, které by raději neměly být: Není Alien 3 a už vůbec nebyl natočen čtvrtý díl, nejsou Clerks 2, Není žádný Spiderman, není a nikdy nebyl Batman Forever a Batman and Robin, není 300, Transformers, Želvy Ninja, ani žádné jiné zprzněné filmy podle komiksů a seriálů, které jsem v dětství miloval...

Matrix má jen jeden díl, a to ten první. Ty další dva jsou ubohé, přeplácané a neuvěřitelně nudné, souboje jsou neakční a na hluboké filosofické poselství sere pes. Gluteus maximus Keanu Reavese jsem též vidět nepotřeboval.

Chovám krajně negativní vztah k seriálu "Friends" (není vůbec vtipný), režisérům Davidu Cronenbergovi a Darrenu Aronofskymu.
Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama