Marley a já (2008)

U tohohle filmu neřešim dialogy nic takovýhle. Je to prostě nádhernej film, u kterýho kdo nebrečí, tak neni člověk.

Hledání Země Nezemě (2004)

Film ve kterym hrajou oba dva moje nejoblíbenější herci. A skvěle v něm excelují. To se ani nedá popsat kolik lidskosti a radosti (ale na druhou stranu i smutku) je v něm

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Jako celek dosti zmatené. Jako jednotlivé výlety celkem skvělé, hlavně Johnny Depp. Ale hlavní atrakce, Heath Ledger, to je panečku...sice to neni tak působivá rozlučka jako byl Joker, ale skvělej je:-)

Hříšný tanec 2 (2004)

Hudba mě neoslovila, příběh je uplně stejnej jako jedna, to se neřeší, takže jediný co stojí za zmínku jsou taneční čísla.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Jako dokument do kino, nic moc. Je tam málo hudebních čísel, ale na druhou stranu málo informací o přípravě. Ale v průběhu sem nechtěl aby to skončilo, a chtěl sem vidět celou M.J. show.

Moulin Rouge (2001)

Perfektní taneční čísla, skvělé písně (škoda, že jsou jen přebrané). Neni to muzikál všech muzikálů, ale jeden z nejlepších filmů roku 2001 to je určitě

Insomnie (2002)

Christopher Nolan mě trochu timhle filmem zklamal. Čekal jsem nějaký šokující odhalení na konci, ale on se držel jen zavedených kolejí. A natočil to opravdu skvěle. Mráz leze po zádech.

Sherlock Holmes (2009)

Typický Downey jr. v povedené akční oddechovce. Neni to sice nejlepší film Guye Ritchieho, ale svojí kvalitu to má.

Cesta na Měsíc (1902)

K tomuto dílu vzhlížím s úctou, protože to co dokázal Mélies je vážně skvělé dílo, hlavně po grafické stránce. Skvělý začátek kinematografie

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

1. Serie: Wau tady to zavání průšvihem´(začíná být závislej, to je ten průšvih:-D). Takovejch hlášek, a pořád originálních:-) 2.Serie: To si děláte srandu ono to je pořád tak skvěle originální?:-D 3.Serie: No dobře originalita trochu upadla, ale takovouhle zábavu nepřinášeli ani Přátelé v období jejich největší slávy.