Tynulinka

Tynulinka

Kristýna Spáčilová

okres Hodonín

• 25.5.2013  16:35

Zajimave zpracovani snehurky, ktere se mi libilo, ale priste bych rozhodne volila jinou herecku pro Snehurku. Kristen Stewart mne porad nepresvedcila, ze umi hrat, jeste ze to zachranovala Charlize :-)

• 30.4.2013  17:58
    Bídníci (2012)

Muzikaly mam sice rada, ale tohle bylo torchu moc. Proc oni tam vubec nemluvili, ale vsechno zpivali?? To snad ani v muzikalech nebyva. Prvni pulku jsem celkem pretrpela, druha byla podstatne lepsi :-) Kdo mne ale naprosto okouzlil byla Anne Hathaway, takze diky ni o hvezdicku vic :-)

• 9.4.2013  15:41

Pár detailů by se tomu sice dalo vytknout, ale Christopher Waltz byl úžasný, přestřelky pěkně krvavé a ten dojemný konec...super :-) Ale na mě už to bylo trochu dlouhé.

• 3.4.2013  11:36

Zajímavý film o poznání jiné kultury, která je pro většinu z nás nepochopitelná. Ale tak nějak tomu ještě něco chybělo k dokonalosti, což je docela škoda, protože potenciál má tenhle námět docela velký.

• 27.3.2013  14:55

Naprosto mne fasconovalo, jak s nekolika prerazenymi zebry frcel na kole, to hned tak nekdo neumi!!! Ostatne ono to cele bylo obcas "fascinujici".

• 12.3.2013  17:10

Tento film jsem zbožňovla jako malá a láska k němu mi zůstala :)

• 12.3.2013  17:06

Musím říct, že jsem od toho filmu nic moc nečekala, asi proto mě docela mile překvapil :) Není to sice žádný extra úžasný příběh, ale ty babičky (starší dámy) jsou milé a pro relax u filmu ideální.