Všechno, co chceš (2015)

Výborný film! Má to všetko ( absolutely anything :-) )...dobré herecké výkony, príjemný humor na čele so simonom peggom a robinom williamsom(R.I.P.) , peknú herečku kate beckinsale, nejaké tie sci-fi efekty čo tiež ujdú. Kiež by takýchto komédií točili viac :-)

Un village presque parfait (2014)

vydarena komedia. francuzi opat raz nesklamali v komedii..na jednoduchom deji postavili jednoduchu situacnu komediu s tym, ze dej je pomerne vierohodny. krasa tejto komedie je teda prave v jej jednoduchosti.

San Andreas (2015)

Tri hviezdy len vďaka dobrej kamere a efektom

Jamesy Boy (2014)

Výborné herecké výkony, dobrý dej, dobré flowy Jamesyho..niet čo vytknúť :-)

Kerron sinulle kaiken (2013)

Výborný dej, výborný herecký výkon postáv. Filmu niet čo vytknúť.

Dobrodružství s robotem (2013)

Milá rodinná béčková komédia. Herecké výkony na pomerne nízkej úrovni ale pri béčkovom filme som iné ani neočakával. Celkový dojem z filmu dobrý.

Dům (2011)

Perfektný film, veľmi ľahko a rýchlo sa divák vžije do deja, perfektné herecké výkony, najlepší výkon samozrejme Miroslav Krobot. Jedna hviezda dolu ako trest pre filmárov že film nadabovali, pretože to mohlo byť dokonalé, dabingom to pokazili.

Monsieur Lazhar (2011)

Zaujímavý príbeh, dobré herecké výkony, žánrovo však určite podstatne viac dráma ako komédia.

Ženy z šestého poschodí (2011)

Veľmi príjemný ľahký film pre vyplnenenie voľného času vhodný pre nenáročného diváka.

Bjarnfreðarson (2009)

no na to ze to ma byt komedia, som sa pri tom veru velmi nenasmial, v kazdom pripade to bola celkom zaujimava drama :P