Rado-KE

Radoslav Lacko

okres Košice

<< předchozí 1 2
    • 4.12.2015  18:25

Výborný film! Má to všetko ( absolutely anything :-) )...dobré herecké výkony, príjemný humor na čele so simonom peggom a robinom williamsom(R.I.P.) , peknú herečku kate beckinsale, nejaké tie sci-fi efekty čo tiež ujdú. Kiež by takýchto komédií točili viac :-)

• 17.11.2015  19:49

vydarena komedia. francuzi opat raz nesklamali v komedii..na jednoduchom deji postavili jednoduchu situacnu komediu s tym, ze dej je pomerne vierohodny. krasa tejto komedie je teda prave v jej jednoduchosti.

• 1.9.2015  13:29
    San Andreas (2015)

Tri hviezdy len vďaka dobrej kamere a efektom

• 19.1.2014  20:07
    Jamesy Boy (2014)

Výborné herecké výkony, dobrý dej, dobré flowy Jamesyho..niet čo vytknúť :-)

• 7.7.2013  13:40

Výborný dej, výborný herecký výkon postáv. Filmu niet čo vytknúť.

• 20.4.2013  09:25

Milá rodinná béčková komédia. Herecké výkony na pomerne nízkej úrovni ale pri béčkovom filme som iné ani neočakával. Celkový dojem z filmu dobrý.

• 16.4.2012  13:29
    Dům (2011)

Perfektný film, veľmi ľahko a rýchlo sa divák vžije do deja, perfektné herecké výkony, najlepší výkon samozrejme Miroslav Krobot. Jedna hviezda dolu ako trest pre filmárov že film nadabovali, pretože to mohlo byť dokonalé, dabingom to pokazili.

• 11.4.2012  14:13

Zaujímavý príbeh, dobré herecké výkony, žánrovo však určite podstatne viac dráma ako komédia.

• 10.4.2012  22:05

Veľmi príjemný ľahký film pre vyplnenenie voľného času vhodný pre nenáročného diváka.

• 23.3.2012  05:57

no na to ze to ma byt komedia, som sa pri tom veru velmi nenasmial, v kazdom pripade to bola celkom zaujimava drama :P

• 5.2.2012  07:42
    Barbar Ronal (2011)

Dosť mi to pripomínalo How to train your dragon, avšak táto rozprávka mi neprišla až taká dobrá. V každom prípade táto rozprávka disponuje viacero dobrými vtipmi, takže sa človek pri nej celkom dobre pobaví.

• 3.2.2012  11:25

Príbeh mladého páru, ktorý sa rozhodne z čistej lásky pre dieťa, bez vedomia aké náročné to pre nich môže byť. Myslím, že tento príbeh sa odohral v životoch mnohých ľudí, preto chytí určite mnohých za srdce. V kombinácii s výbornými hereckými výkonmi a so zopár úsmevnými scénami "zo života" možno tento film zaradiť medzi filmy, ktoré človeka naplnia.

• 7.10.2011  20:30

Pomerne jednoduchý dej a vierohodné herecké výkony radia tento film medzi filmy vhodné na vyplnenie voľného času, obzvlášť ak divák trpí pocitom nespokojnosti so svojimi životnými podmienkami.

• 22.8.2011  20:06

Napriek zaradeniu tohto filmu medzi komédie, som sa za celý film nezasmial ani raz, resp. neregistroval som nič vtipné v ňom.Ferrell je rodený komik, to mu ide najlepšie. Nebol zlý ani v tejto dráme, avšak film celkovo zanecháva veľmi smutný a nudný dojem.

• 7.7.2011  23:48
    Divočáci (2007)

Ideálny film pre chlapov, ktorí už majú po krk riešiť každý deň nejaké kraviny v práci alebo doma a chcú proste vypnúť a opäť si užívať život tak ako za starých čias bez starostí!

• 3.3.2011  13:58
    Na vlásku (2010)

perfektná rozprávka, azda jediné čo jej možno vytknúť sú tie muzikálové pasáže, ale pri Disney je to už akosi automaticky v každej rozprávke,celkový dojem však výborný.

• 20.2.2011  11:39

Napínavý dej s prepracovanými detailmi, výborná animácia a trocha humoru.

• 19.1.2011  22:12
    Kid (2010)

neuveritelny pribeh,ako postavila laska na nohy cloveka ktory bol ochotny spachat samovrazdu,a stal sa z neho velmi uspesny clovek ktoremu mozu mnohi zavidiet.

• 13.1.2011  19:01

slaby priemerny animovany film

• 8.12.2010  21:33

nedávam odpad,len za to že som Slovák,inak neskutočne slabý film.

• 17.10.2010  09:43

Veľmi slabý odvar už tak dosť slabej jednotky.

• 6.10.2010  11:33

film vhodný pre diváka, bez veľkých očakávaní-priemerné herecké výkony a ľahko čitateľný dej,napriek tomu to však je komédia na ktorej sa dá dobre pobaviť a človek len nečaká kedy skončí.

• 30.8.2010  19:26

Will Ferrell opäť nesklamal. Rola totálneho blbca ktorý je v živote veľmi úspešný je proste pre neho ako ušitá. Kto má rád taký typ humoru, tak si príde určite na svoje.

• 15.7.2010  21:37
    Repo Men (2010)

príliš mnoho krvi možno neznesie každý,avšak pre tých ktorí majú silné žalúdky je tento film skvelý,napínavý dej, dobré herecké výkony,a ešte k tomu ozaj prepracovaný soundtrack- veľmi vhodne použité veľmi pekné piesne zlepšujú dojem z už tak dobrého filmu.

• 11.4.2010  23:26

krasny dej,vela vtipnych pasazi,trosku napatia, to vsetko vo vybornej kombinacii,takze jednoznacne *****

• 10.3.2010  11:14
    Bílé maso (2008)

myslim ze tento film by mohol byt zaradeny kludne aj ako horor. horor vsak ako ho tak casto nevidime, najblizsie k nemu z americkej produkcie ma asi saw, ale urcite tento film je ovela kvalitnejsie prepracovany, je ovela viac vierohodnejsi a o to viac je tym strasidelny, des a hroza, ktore na nas moze cihat aj v nasom bydlisku. film odporucam naozaj len tym ktori znesu horory toho najhrubsieho zrna.

• 22.2.2010  21:00
    Bitch Slap (2009)

davam *** s tym, ze ako zaner to beriem ako komediu.

• 7.1.2010  22:55
    Arsy-Versy (studentský film) (2009)

mal som to stastie vypocut si autora i hlavnu postavu tohoto dokumentu nazivo,a myslim ze to co opisovali co chceli aby bolo v nom zachytene aj zachytili,vzdy som mal rad filmy so zachytenim zivota jednoduchych ludi,ako sa vravi v jednoduchosti je totizto krasa.

• 12.12.2009  12:49
    Po svatbě (2006)

bravurny vykon hercov,vyborny dej,nie je co vytknut tomuto filmu.

• 11.12.2009  18:42
    Moon (2009)