Rivalové (2013)

Remeslne dokonale, takovou kameru jsem uz dlouho nevidel, a nechapu Akademii, ze tento snimek presla bez jakekoliv nominace.

Interstellar (2014)

Nepamatuju si, kdy jsem naposled odchazel z kina a az teprve pred budovou jsem si oddechl. Naposledy asi po Inception. Nolan dokazal nemozne, natocit lepsi film nez vsechny jeho predchozi. S takovou lasko k filmarine ze uz dneska moc nepotkavame. I kdyz je to zcela experimentalni indie film s velkym rozpoctem, Kris Nohan z toho vytahnul nejvic co slo. Pokud tu nekdo resi Fyziku a logiku, tak se jdete nejdriv vyzvracet do kyblu. Mel jsem radost videt Bentleyho, naopak Damon se mi do toho filmu vyrazove nehodil. Doufam, ze si reziser neda dlouhou prestavku a uz ma v hlave dalsi film podle jeho scenare.

Černá labuť (2010)

Aronofksy podle meho nazoru udelal MASTERPIECE. Snaha stat se slvnou dohani hrdinku az na kraj psychicky moznosi a osedlost cernou labuti se stava hmatatelnou. I kdyby Nat netancovala, stale si Oscara zaslouzi. A mel ho dostat i Darren

Thor: Temný svět (2013)

Pro me je to naprosta bomba. Marvel se kazdym filmem dostava vys.

Vše o mé matce (1999)

Velmi depresivni atmosfera se drzi celeho filmu, trosku mi to pripominalo letosniho Allena (Jasmina)

Carrie (2013)

Toto se nepovedlo. To je tak, kdyz chce nekdo vydelat na klasice.

Dragonfyre (2013)

Hlavne, ze by to nas teply uzivatel Verbalek natocil lepe. Uznavam tu snahu, a to, ze kluci nemeli na efekty nemuzeme odsuzovat, ze. Podle me, filmarsky je to na podminky, zkusenosti a vsechno docela primereny.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Videno 10.5. V canterbury, Uk. J.J. je proste star trekovy geek. Into darkess vypiplal jeste detailněji nez pvni film a je vidět, ze si to Uziva. Benedict byla dobra volba pro roli Harissona a jeho hlas je úžasný. Nevím jak dopadne man of steel ale pro me tuto asi nejlepším filmem roku a prave jenom superman by ho mohl trumfnout. Star wars je v dobrých rukou.

Nevědomí (2013)

Chtel bych scenaristum nachcat do oci.....

Hostitel (2013)

NIccol se bohužel pustil do špatných vod. Film není vubec špatný, ale vybrat si jako předlohu Meyerovou? Musel vedel,že ten film rozdělí lidi na dva tábory ještě pred tim, než vůbec vyjde. Vubec to neni špatný, ale je to moc sametový na mě.