made1

made1

Markéta Danteová

okres Mladá Boleslav
Psaní, spaní, žití, bytí.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 10.8.2019  10:21

Myslím, že jsem právě a konečně našla svůj nejoblíbenější romantický film.

• 20.5.2019  20:50
    Klec (TV film) (2019)

Osamělost Květy Galové jsem nejvíc vnímala v okamžiku, kdy uklízí ze stolu servis. Přitom se ukáže být tak statečnou a nepřekonatelnou pro sígra Daniela Baxu. Záchvěvy lidskosti v něm předvedl K. Hádek na výbornou, stejně tak finální podobu sebe sama. Kdyby on nebyl taková svině, docela dobře se jim vedle sebe mohlo žít.

• 12.5.2019  21:47
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Velké překvapení na naše poměry. Budařovi bych nejradši šlápla do úsměvu, skvělý výkon. A protože nepatřím mezi ty, kteří vidí drobné nesrovnalosti, dávám plný počet.

• 30.12.2018  14:59
    Pravý rytíř (TV film) (2016)

Scénář se docela povedl, ale dojem mi kazily kulisy s ohněm.

• 29.12.2018  18:02
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Neuvěřitelně praštěná pohádka, ale vtipná. A steampunk mám ráda.

• 26.12.2018  22:41

Nebylo to špatné, ale mezi tema dvema to vůbec nejiskrilo. A Maštalirovy vlasy prostě děs.

• 24.12.2018  20:49
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Naprosto zbytečně strávený čas. Jedna z nejhorších pohádek vůbec.

• 18.10.2018  21:47
    Labyrint - Série 3 (série) (2018)

Příběh byl postavený skvěle, nádherné lokace a herci k sobě taky pásli. Jediná drobná výtka je k Davidu Švehlíkovi, který příliš lákal mou pozornost, takže jsem začala brát v úvahu coby pachatele i policajty. Jinak klobouk dolů před Veronikou Freimanovou a Simonou Postlerovou.

• 21.3.2018  12:54
    Policajti z centra (TV seriál) (2012)

Nevydržela jsem ani deset minut a to mám Filipa Blažka opravdu ráda. Výsledek je, že jdu zkouknout pár dílů Případů 1. oddělení.

• 7.1.2018  22:01

Po dlouhé době nenáročný ale poutavý film.

• 13.12.2017  22:33

Další příklad toho, jak dokáže český dabing - hlavně písničky zabít film. V originále je to úžasná podívaná, v češtině jedině za trest.

• 26.11.2017  22:53
    Rohy (2013)

Až na pár scén to bylo opravdu na výbornou. Daniel Radcliffe skvěle hraje a nevyčnívá. Perfektně vyvážené...

• 7.11.2017  18:23

Koho napadlo Terezu Hofovou ostříhat a nabarvit zaslouží pětadvacet! Jinak solidní začátek seriálu, ale po třetím dílu se bojím úpadku, kterou ani H+H nezachrání.

• 7.11.2017  17:55
    Kapitán Exner (TV seriál) (2017)

Musím přiznat, že ústřední čtyřka se mi opravdu líbí. Vice to neskutečně sluší a při pohledu na Michala Dlouhého v obleku se mi chce upadnout před ten jeho vůz taky. Vlček a Beránek - skvělá dvojka. Opravdu se mi nelíbil jen příběh s armádním výzkumem.

• 7.11.2017  17:49
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

Obdivuju každého, kdo vydržel čekat vždy týden na další díl, já to musela dát najednou. Osobně bych přivítala víc historie, pár skazek mi bylo málo. Ale jinak hodně nadprůměrné na místní poměry a plus za neokoukané lokace.

• 20.12.2016  19:49

Anděl Páně dvojka je obrazově nádherná, vtipná a výborně odvyprávěná pohádka, na kterou se mi konečně podařilo přes všechna Vyprodáno! do kina dostat. Pohádka ač je dlouhá, vůbec mi to tak nepřišlo. SPOILER: Když si balí Magdalena s dcerou saky paky, počítala jsem, že se rozjíždí druhá dějová linka druhé půlky pohádky. A ono zvonec... KONEC SPOILERU. Klidně bych tuhle pohádku snesla delší a rozhodně se těším, až si ji zopáknu... Musím připsat, jak mě poslední dobou baví myšlenka, kterak se z Petronela stane zmetek pekelná a z Uriáše Anděl Páně. Beztak mají pocit, že ten druhý to má lehčí.

• 1.1.2016  13:39

Já si to prostě užívám a nikdy se nenudím...

• 13.10.2015  10:56
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Luxusní podívaná. Petr Hudský to skvěle napsal a Jiří Strach stejně tak zřežíroval. Herci ze sebe dostali maximum - velká poklona Katce Janečkový, klobouk dolů. Ondřej Brzobohatý zaslouží jedničku za hudbu. Jediná věc, kterou bych mohla vytknout mě teď nenapadá. Skvělá práce...

• 29.12.2014  11:50

Hrozně dlouhá pohádka, děsivý konec. Bylo tam pár povedených momentů a moc hezká Judit Bardos. Naopak princezně v podání C. Buckingham jsem nevěřila ani vteřinu a princ/chuďas byl takový nijaký...

• 7.10.2013  22:18
    Rivalové (2013)

Vždycky a všude existovali blázni, kteří prahli po doteku smrti. Po letmém závanu, který je polechtal po tváři, aby záhy trhli volantem a odfrčeli pryč. Některým se to povedlo, jiným to zlomilo vaz. Doslova. Film je to ale úchvatný, děj dechberoucí a hudba luxusní. A to nejsem formulový fanoušek, nebo jsem tedy rozhodně nebyla...

• 26.1.2013  10:23

Na sobotní ráno tak akorát. A Oškli má hlas Jiřího Stracha.

• 23.1.2013  21:28
    Klekání zvoníme (TV film) (1995)

"A co byste dělali v takové situaci vy?" mě napadlo, když tam házeli ty peřiny na povoz. Jinak JS prostě uměl už v devadesátém pátém. Na jednu stranu je ale škoda, že tenhle skvělý nápad tehdy natočil, protože teď, jako vyzrálý a důvěryhodný režisér by z toho dokázal vytřískat víc a byl by z toho film do bijáku.

• 1.1.2013  20:07
    O pokladech (TV film) (2012)

Docela hezké, ale proměnit skřety na holky šlo hned po rozbití krápníků, tři úkoly bych vyškrtla nebo pojala jinak, na Jakubovi nebyla poznat zamilovanost ani při dobré vůli a příbytek čarodějnice byl hřích největší. Kamera ale jinak dobrá, Austenovské kostýmy taky krásný.

• 26.12.2012  18:41

Víra a pokora...

• 26.12.2012  10:02
    Micimutr (2011)

Kdyby to bylo natočeno jako klasická bajajovská pohádka, dopadlo by to mnohem lépe, ale kouzlem udělat z draka mrňouse, to se nemělo stát. To bylo šlápnutí vedle. Micimutr mohla být klidně z doby pohádky a pomáhat jako hodná pohádková figura.

• 25.12.2012  22:51
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Není to klasická pohádka a naštěstí si na ni ani nehraje. Je to vtipný příběh, čerchmant na sajdě je k sežrání, stejně jako Filipovy ďolíčky ve tvářích a Carlosova jizva. Scéna se stoličkou nemá chybu a právě tyhle vtípky jsou tím, co utkví v paměti. Snesla bych trochu víc Haničky, ale na úkor čeho by to bylo, těžko říct. Zazvonil zvonec a při troše štěstí hurá brzy pro DVD s bonusy. Konec...

• 24.12.2012  20:51
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Tak se mi to nezdálo. Popelka a la Mrazík, přesně. Ale nebylo to až tak zlé až do té tancovačky, pak to šlo do kytek. Hlášky byly místy dokonce výborné, ale jako celek je to takové až moc všeho - hlavně na konci.

• 2.12.2012  23:47

Petr Hudský to napsal, Jiří Strach zrežíroval a herci zahráli - všichni na výbornou. Paní Hlaváčová byla ve všech rolích během okamžiku uvěřitelná, jen jak ji kamera zabrala, navíc vidět ji po boku pana Munzara to byla třešinka na dortu celého Setkání s hvězdou. Nezbývá mi než doufat, že nezůstane jen u tohoto tryptychu.

• 2.12.2012  22:10
    Ruby Sparks (2012)

Jen bych opakovala, co zde napsala larelay. Úchvatný film.

• 10.10.2012  23:02
    Westernstory (2011)

Nic moc jsem od toho nečekala, a tak mi to asi zas tak špatné nepřišlo. I jsem se bavila.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18