Živí mrtví: Počátek konce - Šest hodin (2021) (epizoda)

Tohle byla epizoda, která sloužila pouze jako výplň. Po půl hodině hlavní postavy zjistí, že se zase musí vrátit, takže se vlastně nic nestalo. Musím ale uznat, že těch posledních patnáct minut se sledovalo fakt dobře.

The Walking Dead: World Beyond - Exit Wounds (2021) (epizoda)

Ze začátku to mělo fakt super tempo a koukalo se na to skvěle, ale pak tempo trošku zvolnilo a přišlo i pár nudných scén. Každopádně oproti první sérii je to opět brutální zlepšení.

The Walking Dead: World Beyond - Foothold (2021) (epizoda)

Nevím, co se stalo, ale tahle epizoda byla oproti minulé kvalitou úplně někde jinde. Až na úvodní "akci" to mělo super atmosféru a těch 45 minut ubíhalo tak akorát. Pokud to takhle bude pokračovat, tak z TWD:WB by nemusel být až takový propadák, jak se po první sérii zdálo.

Živí mrtví - Na krev (2021) (epizoda)

Za mě téměř ideální finále první části série. Po celou dobu panuje napětí a linka se Smrťáky je opravdu skvělá. Nicméně linka s bouří trošku zaostává, ale není to nic nekoukatelného. 4/5

The Walking Dead: World Beyond - Konsekans (2021) (epizoda)

Oproti klasickýmu TWD je to hrozně, ale hrozně nudné. Akce mně připadá laciná a rozhovory jsou zbytečně dlouhé. Na druhou stranu od první série jde ale cítit jisté zlepšení, protože se aspoň něco málo děje a děj se posouvá dopředu (sice pomalu, ale posouvá).

Živí mrtví - Porušené sliby (2021) (epizoda)

O něco horší než epizoda minulá, nicméně si to pořád drží skvělou kvalitu. Doufám, že na finále první části poslední série tvůrci vytáhnou něco skvělého, protože zatím to vypadá na boj s Reapers, který se může opravdu povést, ale i zkazit.

Živí mrtví - Uvnitř (2021) (epizoda)

Někomu to může připadat ohrané, ale nikdo tomu nemůže upřít tu skvělou atmosféru, která v domě "glumů" panovala. Tentokrát mě bavily všechny dějové linky, takže této epizodě uděluju 5* a těším se na další neděli.

After Her (2018)

Jsem toho názoru, že krátké filmy by měly mít nějakou zajímavou myšlenku, nebo by měly mít srozumitelný a poutavý děj. Tohle nemělo ani jedno. Jde z toho cítit opravdu silná atmosféra, ale zítra si na After her už ani nevzpomenu.

Exit Strategy (2017)

Tohle se opravdu povedlo. Tvůrcům stačilo jen několik vteřin, abych se vžil do děje, což je u krátkých filmů rozhodně dobře. Příběh ani nápad není nijak originální, ale celou stopáž je na co se dívat a Exit strategy svým zpracováním rozhodně nezklame.

Ovládací panel
9 bodů