Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Dokumentární
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční

Recenze (562)

plakát

V karavanu po Česku - Karlovarský kraj (2021) (epizoda) 

Takové letem světem, bez ladu a skladu, s trochou do očí bijíciho product placementu a omáčkovitou vatou v podobě komentářů o ničem.

plakát

Vzteklina - Epizoda 4 (2018) (epizoda) 

80 % stopáže se nic moc neděje. Děj se nikam neposouvá.

plakát

Manželské etudy po 35 letech (2018) (TV seriál) 

Fakt děkuju České televizi, že před každým dílem etud náležitě spoileruje a veškerý zásadní "děj" každého dílu předem prozradí.....

plakát

Vzteklina - Epizoda 1 (2018) (epizoda) 

Všechny ty Pustiny, Raplové nebo Případy 1. oddělení nasadili laťku české seriálové tvorby poslední doby vysoko. Proto je člověk celkem zmlsanej. A báchorka o tom, jak přijede maník z veteriny autobusem řešit na Šumavu vzteklinu a provádí tam hned z fleku takový kejkle, mu přijde trochu úsměvná. Uvidím, jestli se náhodou nestane něco, proč bych měl tento svůj názor přehodnotit. Zpočátku mi vadil happy přesluněnej vizuál, kterého postupem času ubývalo. A naštěstí i děj se začal aspoň nějak vyvíjet. Takže jsem pln očekávání. Rozjezd lehce nad průměrem.

plakát

Život a doba soudce A. K. - Postavení mimo hru (2017) (epizoda) 

Jeden z těch lepších dílů celé série. Konečně se něco děje a věci spolu nějak souvisí a zapadají do sebe. Čemuž přispělo i "zapojení" Marka Daniela do děje jakožto vyšetřovatele.

plakát

Život a doba soudce A. K. - Guru (2017) (epizoda) 

Další z řady slabších dílů začíná srážet celou 2. sérii tohoto seriálu do šedi běžné produkce. Sice to pořád celkem pěkně na oko vypadá, ale to je tak vše. (Vedlejší) dějové linky mě už vyloženě lezou na nervy. Táhnou se už pátý díl bez nějakého posunu jako nekonečná nudle. Působí jako vata. Nabourávají už tak ne moc dobře plynoucí děj. Navíc jsou ty díly jak přes kopírák. Kde je nějaké psychogično, které se mi na 1. sérii líbilo. I ta soudní síň vypadala v 1. sérii mnohem zajímavěji. Dneska dávám 3 hvězdičky s odřenýma zádama.

plakát

Život a doba soudce A. K. - Bílý svině (2017) (epizoda) 

Návrat k akčnosti z prvního dílu. Dost kostrbatě a jako uměle naroubované na mě čím dál víc působí vedlejší dějové zápletky.

plakát

Život a doba soudce A. K. - Plán (2017) (epizoda) 

Diametrálně odlišný díl od úvodního díl druhé série. Parádní Martin Havelka. Psychologická rovina mi imponuje mnohem víc než rovina akční.

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama