Angelitos

okres Ostrava

homepage

<< předchozí 1 2 3
    • 11.7.2019  16:35
    Na mušce (TV seriál) (2018)

Takový slabší seriál, chvílemi zajímavý a pak čím dál víc nelogický myšlením hlavní hrdinky. Villanelle ale hodně dobrá postava :)

• 28.3.2019  11:33
    The Marvelous Mrs. Maisel (TV seriál) (2017)

Druhá série 100% první série 70%. Prostředí perfektní, holka si dává stand up jako nikdo. Jsem hrozně zvědavá, co pro nás připraví ve 3 sérii. Zatím se to časem zlepšuje. Konec dvojky je trošku bordylek v hlavě :) Go Midge!

• 17.3.2019  21:47

Druhá série teda začíná o hodně lépe. Líbilo se mi to víc než jakýkoliv díl z jedničky :) jen tak dál

• 7.11.2018  19:29

Nevěřím, že to píšu ale pro mě málo drog, sexu a alkoholu. Vyznívá to trochu ploše. Chybí mi tam trochu víc, jak vznikala ta hudba. Nevím teda jak to bylo, ale tohle je hodně "přístupné". Jako že, pozor abychom někoho nepohoršili.... Hodnotím tady film, ne hudbu, ta je samozřejmě na deset hvězdiček. :)

• 5.7.2018  05:40
    Endeavour (TV seriál) (2012)

Nádherné kostýmy, dobré obsazení, skvělé případy a zajímavá doba. Tahle britská série se opravdu povedla a vždycky se moc těším na další řadu. Naštěstí pátá měla alespoň o dvě epizody více .

• 23.3.2018  02:04
    Akta X - Série 11 (série) (2018)

Mythologické díly vůbec nebyly dobré. Některé samostatně stojící epizody byly však hodně koukatelné. Celkově asi bohužel průměr. Pro nefanoušky to nemá,podle mě, smysl vůbec sledovat.

• 23.3.2018  02:03

Celý ten díl mi přišel dost prázdný a o ničem. Konec radši nekomentuji...hvězdičky akorát za peckovní hudbu, a Scully běžící na lodičkách a jak mi připomínala staré dobré časy.

• 18.3.2018  22:30

Konečně díl, který se od Akt X očekává. Dobrý příběh, fajn Mulderovy hlášky, Scully v odpadové šachtě, takže i sranda :) Svět je hnedka zase krásný :D

• 18.3.2018  22:26
    Akta X - Můj boj 3 (S11E01) (epizoda) (2018)

Tohle sledovat byl pro mě taky velký boj, takže ten název to bohužel vystihuje. Díky bohu, že díky dalším epizodám jsem na tuhle zapomněla :)

• 17.3.2018  01:57

Tak nevím, co to mělo znamenat, jestli zase nějaká parodie. Mulder a Scully jak kdyby úplně jiné postavy. Najednou jsou to superheroes či co.... Skáčou tam ze schodů v 50, nereálné toto :D Hodně chabý díl.

• 16.3.2018  17:35
    Akta X - Kotě (S11E06) (epizoda) (2018)

Sice jsem to louskala asi na třikrát, ale nakonec to nebyla až tak špatná epizoda v porovnání s 10-11 řadou. Konec zasloužil hvězdičku navíc. Skinner nezklamal :)

• 16.3.2018  17:29

Tak úplně blbé to nebylo, dokonce jsem se párkrát i zasmála. Musím říct, že ta doba je fakt debilní a tohle to vystihlo. Kdyby to byl díl jiného seriálu tak fajn, ale tohle pro mě nejsou Akta x...bohužel mi to příjde jako plýtvání epizodou, když je jich tak málo. Ale zas chápu, že chtěli jít s dobou. Bohužel většina fanoušků asi v Aktech hledá něco jiného.

• 1.3.2018  22:47

Já dávám průměr. Díl nebyl úplně špatný, jenom mi tam trochu něco chybělo. Mohlo to být více propracované a místo toho dlouhého postelového tlachání (ne že by mi to úplně vadilo, ten rozhovor byl zajímavý ale fakt zbytečně dlouhý) mohli dát více z případu.

• 1.3.2018  22:43
    Akta X - Ghouli (S11E05) (epizoda) (2018)

Konečně koukatelná epizoda a staré dobré Akta X. Z téhle série pro mě zatím na prvním místě.

• 1.3.2018  22:37
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Musím přiznat, že první tři díly jsem byla v šoku a nevěděla, jestli to hodnocení patří opravdu tomu, na co zrovna kokukám, nebo ne. Ale pak jsem pochopila. Nutilo mě to strašně přemýšlet a za to je hvězdička navíc. Musím říct že jedna z hodně mála zfilmovaných věcí, která je lepší, než kniha. Po druhé sezóně dávám hvězdičku navíc, každý díl ve dvojce je psychický masakr. Díly, jako by trvaly minutu. Napínavé jak kšandy.

• 29.12.2017  19:24
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Jeden z nejlepších komediálních seriálů dneška. S dalšími sériemi se mé hodnocení zvyšuje. Paráda, nemůžu se dočkat na další epizody (title of my sex tape :D) :). Miluju ty hlášky :)

• 6.7.2017  14:13
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Dokoukala jsem se asi do poloviny 2 série a dál už to nejde. Držela jsem se zuby nehty a stále jsem čekala, že v tomto seriálu najdu něco, kvůli čemu je tak kultovní. Nenašla jsem nic, až na to, že je to někdy mile ujeté.

• 9.2.2017  13:00

Tomuto dílu nic nechybí. Člověk se bojí, protože kolik lidí má rádo hmyz, ale taky se hodně zasměje. Jsou tady, podle mě, jedny z nejlepších hlášek. -Scully: Mulder... are you sure it wasn't a girly scream?- :)

• 3.2.2017  12:23

Good people, good food.

• 27.11.2015  18:25
    Teď ne, Broskvičko (amatérský film) (2015)

Takhle jsem se dlouho nezasmála. Super smysl pro humor a fotrovské hlášky. Paráda.

• 5.11.2015  18:34
    Cooties (2014)

Myslím, že tady spoustu lidí nepochopilo, že to měla být sranda. Taky jsem se málem kolikrát válela smíchy. Děcka byly super! :D

• 23.10.2015  08:10

Z tohoto filmu je mi tak zle, že mi nedá, nenapsat na něj komentář. Začátek se ubírá docela zajímavým směrem...šťastná rodinka, hezký manželský pár, dvě fajn děti. Pak to začne. Manželka jede na dovolenou a chlapík musí doma pracovat. V noci na něj zaklepou dvě holky, které se "ztratily" no a už to jede, začíná jízda béčkovým porno filmem s totálně OTRAVNÝMI POSTAVAMI a hereckými výkony. Film bych přirovnala k pískání v uchu, které trvá 96 minut....

• 3.11.2014  22:24
    Vertigo (1958)

Já tedy nevím, jestli jsem viděla stejný film, jako ostatní, kteří dávají 5 hvězdiček. Film mi přišel příliš zdlouhavý, třičtvrtě děje se odehrávalo buď v autě, nebo zbytečnými povídačkami, které nevedly k ničemu. Ze začátku mi přišel film zajímavý ale pak čím dál víc nudný. Myslela jsem, že vše k něčemu povede ale nic moc se vlastně nestalo. Mám moc ráda Jamese Stewarta, za jeho výkon alespoň jedna hvězda navíc...

• 12.10.2014  21:40

Popisek filmu mě hodně nalákal, stejně jako fakt, že hlavní roli hraje Gillian. Začátek vypadal slibně, ale pak byla spousta věcí absolutně nesmyslných a chování hlavních herců totálně divné. Třeba mě osobně zajímalo, jaká je práce hlavní „hrdinky", když už to tam od začátku zmiňovali.... Nepochopila jsem tu věc s jejím otcem, a hlavně proč ten chlap byl takový DEBIL.... Totálně nevyužitý dobrý námět... Ani ta Gill to nezachránila a přitom má takový herecký potenciál, který je zjevný třeba v seriálu The Fall a Hannibal... Škoda jí do takoveho BLABOLU ..

• 9.4.2014  13:33
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Možná je tento seriál originální, ale příjde mi docela nudný. Štve mě tam ta hudba, většina herců, táhlý děj. První sezóna ještě ušla, druhá je zatím celkem o ničem. Jediné, co mě ješte u seriálu drží, je Will Graham, protože mu fandím. Super v jedničce byly jeho sny atd...

• 24.2.2014  19:29
    The Fall (TV seriál) (2013)

Parádní seriál. První díl mi připadal, jak kdyby trval deset minut a tak to šlo až do pětky, paráda. Dobrá postava vraha, který chodí domů za dětmi a manželkou, jako kdyby se nic nedělo. Těším se na další řadu :)

• 3.4.2011  20:30

Totálně prázdné, většinou o ničem, absolutně neděsivé, nudná hluchá místa. Očekávala jsem více, a proto jsem zklamaná.

• 16.3.2011  22:26

U tohoto filmu jsem si fakt uvědomila, jak je hudba ve filmu důležitá, nemluvě o dialozích. Divnější film jsem ještě neviděla a podle mě to byla ... sebevražda, depka, sex, ticho, depka, sex, ticho, sebevražda..... Asi jsem nepochopila co bylo cílem tohoto filmu, něco mi tam chybělo a v mnoha věcech jsem se ptala sama sebe, o co jde? Bylo to tak divné že to bylo svým způsobem zajímavé svou zvláštností.

• 7.3.2011  19:04
    Montana (1998)

Kdyby byl příběh trochu propracovanější, myslím, že by film zasloužil i 4 hvězdy. Je to trochu průměrný film, kterému něco trochu chybí, ale rozhodně to není dobré obsazení :) Myslím, že to není film u kterého by se člověk nudil.

• 29.9.2010  01:28

Tak to byl teda nářez. Pořád jsem si říkala, že se to nemohlo stát, že by přece někdo musel něco udělat...a říct to. No, měla jsem chuť na drama a tento film mi byl doporučen, ale tohle jsem nečekala. Mrazí mě z toho ještě teď. Hrozný příběh!

<< předchozí 1 2 3