Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

A je to tu.Po 11 letech přišli tvůrci Toy Story s poslední revolučním dílem i v 3D. Nejlepší díl z celé trilogie, u kterého se dalo velmi pobavit a i zasmutnit. Nebudu se tajit tím, že při posledních scénách, mi tekly slzy po tváři a to i přesto, že kolem mě v kině běhali 3-leté děti a smáli se tomu. 10/10 BTW: i moje hračky zůstanou navždy v mém srdci :-)

Twilight sága: Zatmění (2010)

Děj mnohem lepší než u prvního dílu stmívání.Film s větším nádechem než předešlý díl, ale zase neuchvátil.

Stmívání (2008)

Blbost blbost a přece jen blbost. Film možná oslní mladé dívky jen tím, že podle nich režisér vložil do filmu "krásného" Roberta Pattisona.

Sexbomba od vedle (2004)

Americká blbina u které se moc nenasmějete,blbý příběh, který nijak diváka neoslní.Snad se dalo jen dívat na krásnou Elishuu Cuthberovou. slabé 3*

Mezi řádky (2007)

Film obsahující klasické americké výrostky,kteří se účastní pouličních šarvátek gangů,rabování obchodů a zabíjení nevinných. Tyto děti jsou prakticky na odpis a bojí se každý den vyjít z domu.Když však do školy přijde charismatická a cílevědomá učitelka Erin Gruwellová, dětem se začíná měnit život. Krásný film, který nešetřil drsnými příběhy teennagerů, vyplakal nejednu dušičku. 9/10

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Pokračování §spěšného animáku Naruto. Ovšem postavy jsou vyspělejší,chytřejší (pokud nejde o hlavního hrdinu Naruta). Tyto díly jsou více nabité akcí a bitkami.

Naruto (2002) (seriál)

Zábavná japonská animovaná pohádka,která dokáže pozvednout náladu i v těch nejhorších situacích. Osoby v Naruto mají vlastní charakter a vlastní životní příběh.

Sedm (1995)

Drsný krimi-thriller s hvězdným obsazením,které do tohoto temného a zajímavého filmu zapadlo.Nejvíce se mi zamlouvalo hraní na kočku a myš,mezi policisty a masovým vrahem.Ovšem závěr filmu byl dost krutý a bezlítostný.9/10

Gran Torino (2008)

skvělí film,který nám přesně ukáže,jak lidé mohou změnit svůj názor na svět (lidi)

Avatar (2009)

1.schlédnutí kino Cinestar Mladá Boleslav 3D:Nemám co řící pro takovýti film není slov.Uvidíme po druhém schlédnutí.Ta tento film jsem údajně ani moc nechtěl jít,ale myslím že jsem udělal dobře. 2.schlédnutí kino Cinestar Liberec 3D: ani po druhém schlédnutí opravdu nemám co řící.Užíval jsem si krásu a nádech příběhu.