Jak jsem poznal vaši matku - Žádnej stres (2012) (epizoda)

Nejlepší díl sedmé série. Už ten začátek s Barneym byl parádní (probuzení v posteli a hledání nahrávky). Pak to Robin trochu zkazila zařváním na Patrice, ale jinak to byla paráda. Sázky, nahrávka a i Ted+Robin linie mě docela bavila.

Jak jsem poznal vaši matku - Zapálený včelař (2012) (epizoda)

Mám rád tuhle epizodu, je originálně zpracováná, pokoj po pokoji. Barney válí, Mickey taky. Trochu štve Robin a Ted, všechno s nimi tady je kompletně zbytečný a nezajímavé (ječet takhle kvůli hořčici?!). Ale přesto, když vypustím ty dva, tak mě to baví - pěkné 4 hvězdy.

Jak jsem poznal vaši matku - Ochlastovlak (2012) (epizoda)

Barney, Ted ve společný linii a zase je to skvělý. Quinn je další skvělá postava. Robin tentokrát není otravná, naopak mi ji bylo i líto (než jsem si uvědomil, že ho vlastně podvedla). Naopak trochu zklamali Marshall a Lily, občas pobavily, ale ke konci jsem u nich začal klimbat. Ale stále se jedná o jednu z nejlepších epizod sedmé série.

Jak jsem poznal vaši matku - Záhady tajemna (2012) (epizoda)

Sandy Rivers oživil epizodu neskutečně, bavil ze všech nejvíc. Ted a Barney otevírající bar bavili, ale měli trochu slabší závěr. Robin tentokrát nebyla až tak otravná, jen nudila. Ve výsledku je to spíš průměr, i když Sandy byl famózní.

Jak jsem poznal vaši matku - Iluminační symfonie (2011) (epizoda)

Epizoda se točí kolem Robin, která chytla špatnou náladu a nedá se tam ničemu smát (tohle má být sitcom!?). Scott a Marshall je dobrá linie, ale tohle prostě nespraví.

Jak jsem poznal vaši matku - Parťákrodiče (2011) (epizoda)

Barney a Ted válí ve své linie adoptování dítěte, Marshall a Lily si odehrají své v uvažování o přestěhování na Long Island. Celé to ale kazí hysterická Robin, fakt nechápu, koho napadlo, že ten její řev je vtipný. Škoda, tohle mohlo být na víc než tři hvězdy nebýt Robin, přesto to stojí za zkouknutí, možná jen přeskočit části s tou uřvanou hysterkou.

Jak jsem poznal vaši matku - Tik, tik, tik... (2011) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda 7. série. Marshall a Ted na stadionu jsou legendární. Také Sandy pobavil. Naopak úplná tragédie to byla ze strany Barneyho a hlavně Robin. Tohle si Nora nezasloužila, měli skončit s Barneym spolu. A Robin, ta se povýšila na úplně jiný level - takhle hnusnou postavu jen tak v sitcomech nenajdete. A přece dávám čtyři hvězdy, protože Marshall a Ted předvedli nejlepší výkon série.

Jak jsem poznal vaši matku - O fous (2011) (epizoda)

Po delší době aspoň průměrná epizoda. Nejlepší část je Barneyho prošení o facku, úvod byl také skvělý. Za to závěr se nevyvedl a nebýt Barneyho a Marshalla, tak by to nebylo na tři hvězdy ani náhodou.

Jak jsem poznal vaši matku - Svědek (2011) (epizoda)

Stále to není ono. Ani Barney už nezáří jako dřív, Lily, Robin a Ted tady jsou otravný a Marshall je jediný, co ještě drží prapor. Bohužel na víc než tři hvězdy to sám nevytáhne.