Alexandr Veliký: Zrození boha (2024) (seriál)

Kdyby se to netvářilo jako dokument, brala bych to jako zábavnou pohádku. To, že  údajní odborníci totálně  a DOKUMENTÀRNĚ překrucují dosud známá fakta moc nechápu. Celkový dojem z Alexandra je bi psychouš a Peršané citliví kulturní lidé, co za svoji dobrotu zaplati. Paní historička s delšími světlými vlasy by měla navíc vážně uvažovat o terapii 🤣🙈😆

Láska v temných vodách (2023)

Taková jakoby Agatha Christie po Japonsku, mně to bavilo tím, že je to jiné, nenudila jsem se ani chvíli, bylo to trochu jako na divadle, záběry lodi na moři moc krásné 🙂

Erryho směsky (2022)

Zajímavý film, ani chvíli jsem se nenudila, byl i k zasmání i k zamyšlení.

Právo podle Lidie Poët (2023) (seriál)

Já jsem si to strašně užila a ta nádherná výprava 🙂 doufám budou další díly 😍

Tenet (2020)

Film, na který jsem se podívala v březnu 2022 a nejdříve mě polilo horko, protože začal útokem v divadle na Ukrajině... film ve kterém se nezapomene, že jsme stvořeni jako human a láska ( mateřská nebo spříznění duší ) by mělo být silnější než peníze a časoprostor jinak nám nic nezůstane...a film na který nezapomenu a budu se na něj ještě několikrát s chutí a napětím dívat, je to prostě bomba a koncert, i když mi po něm zůstalo v hlavě pár sci-fi otazníků, ale- kdo vlastně ví?? :)

Kauza CIA (2006)

Naprosto úžasný film po všech stránkách, neměl chybu, bezvadně obsazení, okouzlující Angelina. Jen Matt nějak nestárnul 😃 jinak top a bude to film, co o něm ještě dlouho budu přemýšlet 👍

Café society (2016)

Krásná výprava a kouzelné krásky v nádherných ženských šatech, to jsem si moc užila, jinak nechápu smysl tohoto filmu , ani s jednou postavou jsem se nesblížila , od půlky filmu mi lezli na nervy a komedie to take nebyla. Přesto jsem to dokoukala a nemůžu říct, že bych se úplně nudila. Konec debilní jako celá povaha hlavních nezodpovědných hrdinů...

Není čas zemřít (2021)

Začnu zaporákem - Rami Malek je prostě nádherný ve všech rolích. Co se týká filmu, úžasné efekty a vše na max co v bondovkách má být, až na to že Bond a Karel Gott nejsou nikdy sentimentální a nikdo, natož kakaová je nenahradí, trochu rozpaků kam to vedeme...

Na tvém místě (2020) (TV film)

Mě se to strašné líbilo, pohádka pro velký a milovníky Itálie navíc okouzlující usměv Aurory ❣️ made my day

Ovládací panel