smalda

smalda

<< předchozí 1 2 3
    • 11.6.2016  11:43
    Pálava (TV film) (2016)

Nepovedený pokus o remake geniálního seriálu.

• 11.11.2013  13:54
    Milosrdná lvice (TV film) (2011)

Zhruba po 5-ti minutách se dozvíte,že dospělý pakůň váží údajně 2,5 tuny (možná chyba pouze mizerné cz verze).Pokud Vám to nevadí,přičtěte si ještě * a v případě,že máte rádi "srdceryvné romantické dojáky",přihoďte si klidně ještě další *.

• 25.4.2013  05:11

Tak mizerně natočený film a tak vysoké (69%) hodnocení? Každý student FAMU by to byl schopen natočit lépe.

• 8.1.2012  06:10

Dělá to na mě dojem hodně nepovedené parodie v jejímž čele stojí otřesný herecký výkon Gwyneth Paltrow.

• 26.9.2011  06:04
    Objevování Afriky (TV seriál) (2009)

Velmi,velmi rozvážný-pomalý průvodce-"profesionál",který nikdy neviděl šelmy útočit na pštrosa (také jeho rychlost nepatrně nadsazoval).Asi jsem větší odborník,já totiž v jiném mnohem zdařilejším dokumentu viděl útočit (úspěšně) na dospělého pštrosa dokonce gepardy,kteří jsou nesrovnatelně slabší oproti lvům.Chápu,že je gepard rychlejší,ale on to "neútočení" šelem zdůvodňoval hlavně tím,že se ho obávají! Také mě zarazil určením stáří mláďat již zmíněných lvů,která byla jen nepatrně menší,než dospělé samice a jeho odhad 1,5-2,5měs.

• 17.8.2011  06:34
    Thor (2011)

Stačilo,pokračování nebrat!

• 1.8.2011  07:08

Jedním slovem - dokonalé!

• 31.5.2011  05:52
    Máš minutu! (TV pořad) (2011)

V případě,že by tímto pořadem provázel někdo jiný,tak bych možná nějakou hvězdu přidal,ale tato "dvojka" je opravdu úděsná!30min sledování mi stačilo,už nikdy více.Neděkuji.

• 19.11.2010  05:25
    Velký Turín (TV film) (2005)

Tak silné téma by si zasloužilo podstatně lepší zpracování.

• 5.11.2010  06:22
    Predátoři (2010)

Naprosto bez nějakého zajímavého,zvláštního,nepředvídatelného zvratu a vývoje. V první polovině filmu jsem stále věřil,že něco "přijde",ale ono nic,naopak to sklouzlo k podprůměru. Konec filmu = pro mě jasný "pilot" k novému seriálu! V takovém případě bych byl ochoten dát *** ,ale vzhledem k tomu,že tomu tak není a nejenom,že se tak tváří,ale dokonce to je (má být) plnohodnotný film,tak dávám 40%.

• 10.7.2010  06:19
    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)

Jediný pořad o jídle/vaření vysílaný v ČR na který se dá koukat.

• 22.5.2010  05:20
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Katastrofa,na druhou stranu se člověk lidské blbosti občas a rád zasměje! Jeden příklad za všechny. Jistá soutěžící,mladá paní,údajně ředitelka hotelu :-)) netuší,že MENU se vyslovuje s Y,což ví už každý číšnický/kuchařský učeň v prvním ročníku! Dále tato "hvězda" nebyla schopna ani správně založit příbory,sváděla to na "adrenalin" :-))). Kdybych neviděl,neuvěřím. :-))

• 17.10.2009  15:43
    Leningrad (2007)

Vyholené podpaží sovětské milicionářky v bojích 2.sv.války je na mě "silná káva"! Taková významná historická událost si zaslouží úplně jiné zpracování a né to takto pohřbít.

• 7.9.2009  20:07

Hodně nepovedený pokus o parodii Pána prstenů!

• 28.8.2009  17:25
    Můj stan, můj hrad (TV film) (2004)

Nezajímavý dokument o partě flákačů.

• 4.1.2009  06:38

Asi je něco špatně když už takovéto "kýčovité,jakože dojemné,blbé,neuvěřitelně nesmyslně hudebně doprovázené" filmy mají hodnocení okolo 70%. Chápu,že Američanům se takové slátaniny líbit mohou,ale zde jsem myslel,že je vkus posunutý "malinko" jinam.

• 26.12.2008  21:25
    Doba ledová (2002)

Veverka je božská,ostatní ničím moc nezaujme. Ratatouille a Shrek to je jiná "liga".

• 2.9.2008  14:49
    Ruiny (2008)

Jsou mladí,krásní,užívají si na příjemném místě a pak náhle přijde prudká změna. Že to není nic nového,že už jste filmů s podobným námětem viděli mnoho?Ano máte naprostou pravdu.

• 27.8.2008  07:44
    Odplata (1999)

Ničím výrazně nevybočující průměrná "tuctovka". Za několiv vtipných scén dávám 60%.

• 30.5.2008  14:01

Velmi příjemná "jednohubka" se skvělým Freemanem a neméně báječnou Vegou. Svěží hudba to celé výborně podkresluje.

• 22.5.2008  08:27

Nemastný neslaný film,nemohu si pomoci,ale já jsem se celou dobu neuvěřitelně nudil.

• 22.5.2008  05:41
    9. rota (2005)

Překvapivě povedený film se silnou atmosférou u kterého si "průměrný" obyvatel žijící v Evropě uvědomí jak malicherné jsou jeho každodenní problémy ve srovnání s tím co se dělo (děje) jinde!

• 21.5.2008  08:19

"Hutnější" atmosféra by filmu jedině prospěla.Asi ve třech scénách jsem měl pocit,že se jedná o parodii,ale jinak vcelku povedený film,pro mne 70%. Abych nezapoměl J.Depp skvělý.

• 20.5.2008  12:30
    Truman Show (1998)

Nápad velmi zajímavý,ale výsledné zpracování už malinko pokulhává.

• 13.5.2008  20:24
    Přežij! (2007)

Jedna velká nuda na téma jak nám "blbnou" hlavu reality show a co všechno jsou tvůrci schopni udělat pro větší sledovanost "své" tv. Ani krásná Eva Mendes to nemohla zachránit!

• 8.5.2008  14:51

Chcete "krvavou,úchylnou,brutální,svižnou a přitom vtipnou" podívanou,tak tento film je ta pravá volba! Skvělá zábava. 80%

• 23.4.2008  14:57
    Apokalypsa (1979)

Neuvěřitelně zdlouhavý a nudný film.I přes velmi vysoké hodnocení,které zde má,jsem měl velký problém ho vůbec dokoukat! Jediný silnější zážitek (ve špatném slova smyslu) byla porážka dobytka.Ani malé štěňátko ve mě nedokázalo vyvolat sebeměnší emoce (a to jsem velký milovník zvířat a psů zvláště).

• 20.4.2008  06:35

Nadsázka z toho čiší ve všech směrech,pěkná atmosféra,dobré herecké výkony.Akční/Krimi/Drama/Thriller,jen mě překvapuje,že není napsán také žánr komedie,protože je evidentní,že je to hlavně velká nadsázka a ta právě dělá tento film takovým jakým je. Pro mě velmi milé překvapení. Pěkný film.

• 14.4.2008  09:54
    Láska In Memoriam (TV film) (2007)

Něco tak ubohého z České produkce jsem již dlouho neviděl!

• 5.4.2008  18:17

Hodně nepovedený film o Jamajských kamarádech snažících se ovládnout Miamské podsvětí. Herecké výkony jsou jedním slovem otřesné!

<< předchozí 1 2 3