derek007

okres Šumperk
člověk

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 20.8.2019  13:42

Zajímalo by mě, jestli opravdu Tarantino točí tak bezstarostně, jak já to vnímám. Kouknu na to a říkám si, jak to asi řešil na place: ´Leo, uděláme tu scénu třeba tak, že přijedeš na koni asi sem a na tebe bude koukat ze spodu třeba ehmm třeba tady Madsen, poď sem Madsene, budeš se tvářit trochu ustaraně a řekneš tohle…´ Nesouhlasím s místními hlasy, že jde o nedivácký film. Celý je to protkaný líbivou hudbou, barevnými neonovými záběry a nadšenými herci (karikatura Bruce Leeho hodně divácky vděčná). Je to teda takový neuspořádaný mišmaš všeho možnýho i nemožnýho, ale oproti smradlavým OH to voní moc hezky.

• 15.8.2019  11:48

Vyčítat Avengers, že by to všechno mohli vyřešit 100x líp a jinak je nesmysl. Naučil jsem se tyhle věci za celou tu dobu přehlížet, ale KONEČNĚ se mi podařilo přes to přenést úplně. KONEČNĚ jsem si užíval film jako celek, nejen jednotlivé části. Je jasný, že jako samostatný film Endgame neobstojí, ale KONEČNĚ jejich drámo oblouk cítím a nejsou pro mě jen mrtvolnými postavami. KONEČNĚ se mi nechtělo spát, protože tříhodinový monstrum uplyne během lusknutí prstu.Silné 4*

• 8.3.2019  09:18

Normálně bych napsal něco o průměrným filmu s parádním koncem na live aid, ale...hajp jak pes a českej divák se zamiloval do jednoduchosti a kalkulu. Fredýmu tahle „pocta“ nesahá ani po kotníky. Hází s ním, jak se jí zrovna hodí a nakonec z toho vychází sice jako famózní zpěvák, ale hlavně jako naivní roztěkaná figurka.

• 8.3.2019  09:12

Na civilní Gagu a přesnýho Kúpra jsem byl připravenej, takže z tohoto pohledu akorát naplněné očekávání, oproti možnému šoku. Ale stejně mi i přes veškerou chemii, kterou ti dva vedle sebe dokázali vyvolat, chyběl pilíř, na kterém by vztah držel. Ona k němu vzhlíží, on se zakouká/zaposlouchá, ale nikam se to neposune. Gaga Kúpra jen tahá ze sraček a on se snaží přetrpět její přerod do popmjuzik. Asi bych nějakou motivaci i vytvořil, ale film mi jí sám pořádně nenabídne. A to je trochu neumětelství. Soundtrack se postupem filmu kazil, až vyvrcholil vykrádačkou Whitney, u které jsem (já béča) ani slzu neuronil. Pódiový scény super!

• 8.3.2019  08:43
    Roma (2018)

Roma má výborný chuťový ocas a věřím, že kdybych jí dal ještě jednou, napálím plnou. Ale já nechci, zatím, protože pocity sevřeného žaludku z porodnice nebo „výlovu“ byly příliš silné.

• 18.7.2018  11:24

Nevím, jestli se smí filmům, který už člověk podruhé nechce vidět, dávat plnou. Ale tohle mě „rozsekalo“ docela dost. Spocenej až na prdeli jsem to dokoukal a následující den nemyslel na nic jinýho.

• 18.7.2018  11:12
    Blok 99 (2017)

Pral jsem se s hlavním castingem snad půl filmu (likvidačka auta mně přišla tak nucená a formální). Když k tomu přičtu některé nelogičnosti (např. proč se pustil do toho, co ho stálo vězení?), tak jsem uvažoval, jestli vůbec pokračovat dál. Jak se ale Vaughn dostane do vězení, je všechno zapomenuto. Ty přesuny z místa na místo jsou teda dost na objednávku, ale pro spád jen dobře. Pak se jede na plný pecky až do konce a z realistického dramatu o (ne)napraveném hříšníkovi se film překlopí v gore jízdu se vším všudy.

• 16.7.2018  14:15

Skoro bezchybná audiokniha, vyprávěná z netradičního prostředí policejní stanice, kde si hlavní hrdina srovnává svůj život při pomoci jiné osobě. Až na konci jsem si uvědomil, že jsem stále uzavřenej s Asgerem v jedné budově. Přesto jsem tušil, jak asi vypadá promočená a vystrašená Iben na hranici svých sil.

• 13.7.2018  11:22

I přes šílenej rozpočet přiznané béčko s pár náběhy na gilty pležr (kulka nezasáhla žádné důležité orgány), ale neudrží derekovu pozornost ani při krátké stopáži. Jo a nejhorší záporáci vůbec, když nepočítám zmutovaný zvířata. Fousový tři.

• 6.6.2018  10:32

Nefungující kinokantýna povýšila kinozážitek o velký kus. Být tam někdo s popkornem nebo šustícím sáčkem, tak je dávno na cucky. Jo a ať vám tvrdí, kdo chce co chce, skvrna na sedačce už tam byla přede mnou.

• 11.4.2018  12:22

Až zamrzí, že to má slabých 140 min, protože by to klidně mohlo stejným tempem pokračovat.

• 10.4.2018  09:04

Chaoticky nekonzistentní splácanina.

• 29.3.2018  11:21
    matka! (2017)

Vždycky po skončení přemýšlím, komu bych ten film doporučil / nedoporučil. Znám se celkem dobře, ale nejsem si jistej, jestli bych matku! doporučil sám sobě.

• 21.11.2017  13:38

Boyle pořád růluje. Krásně hladí po duši a vy se s tím vezete, když najednou dá nakouknout z předchůdce (skrze flešbeky) a vy zjistíte, že vám ta našlapanost jedničky chybí, ale už jí nikdy nedostanete.

• 19.7.2017  13:09

Tohle akční fantasy mě bavilo víc než jakákoli Marvelovka (zase si beru do huby) a tak jen smutně sleduji box office (sám jsem nepodpořil, přiznávám a mrzí mě to), který utnul další možné pokračovaní. Richie se mi totiž trefil přesně na solar a takhle svěží byl naposledy v Podfucku. 4+

• 7.4.2017  11:01

Quentina mám rád jako málokterého nadhodnoceného režiséra, ale tady zašel hodně daleko. Nechápu důvod, proč to má ke třem hodinám. To, jestli příběh dává nebo nedává smysl, si budete moct určitě přečíst v Douglasových zápiscích, ale mě tam ze všeho nejvíc chyběla jedna jediná postava, které bych fandil. Je to tam jen banda zabijáků zoufalců a zoufalců. Bylo mi jedno, jestli první zařve ten nebo tamten. Neměl jsem tam Šóšanu, Džanga ani Beatrix. Odstrašující případ tvůrce, který si může v očích producentů dovolit všechno. Pokud to jen trochu pomůže k tomu, aby jeho další film neměl víc než tři hodiny, tak (nejspíš) nespravedlivé 2*. BéTéWéčko na Rothovi jde tak moc poznat, že hraje roli pro Waltze…

• 29.3.2017  09:07

Hned po dokoukání jsem tomu chtěl nasolit plnou, ale vystřízlivěl jsem. Ovšem druhá půlka je fakt naprosto dokonalá (v rámci žánru). A je to vtipný!

• 28.3.2017  16:10

Protivnej albín, pomatenej starej blázen, hysterická holčička a nasranej, většinu času na sebevraždu myslící Wolví. Tak to jsem vyjmenoval kladné postavy. A teď máte od začátku fandit chlapovi, pro kterého je největší vítězství prohnat si kulku hlavou a mít ode všeho pokoj(by mě zajímalo, co by na té jachtě asi tak dělal). A když pak setře poslední světlo ve tmě komiksové vydání Xmenů, tak se ponoříte do deprese taky. Takže dík, moc hezký rozloučení.

• 28.3.2017  09:03
    Život (2017)

Příjemná jednohubka o dementních astronautech, kteří toho svalnatého neposedu ani plamenometem zpět na Mars nevypálili. Okousaný malíček značí, že jsem byl napnutej a na konci si pak už jen užíval tu záměrnou brakovitost.

• 17.3.2017  13:25
    Paterson (2016)

Voňavé hovínko, protože pocitově mě dost minulo.

• 17.3.2017  13:19

Nepříjemně vysoký počet otazníků kompenzuje Ford vysmíváním se modernímu umění. Jinak varovat ostatní herce kdykoli se vedle vás na place objeví Shannon. Krade si totiž filmy pro sebe a z ostatních dělá ochotníky. (Silné medy)

• 20.2.2017  11:11
    La La Land (2016)

Hned jak se ubralo na muzikálních vložkách (od podzimu), tak mě to zcela pohltilo. To ale asi není pochvala pro ehm...muzikál.

• 16.2.2017  09:14

Film hajzl, kterej ukázal, jak moc jsem malichernej.

• 5.1.2017  15:49

Asi jako Porsche, se kterým budete jezdit 50 po dálnici. Z filmu s velkým potenciálem vznikla šablonovitá, utlumená hra na jistotu s parchantskýma hlavníma postavama.

• 15.12.2016  14:06
    Jason Bourne (2016)

Díl tak nějak z povinnosti vůči divákům...ale pořád je to Grýngráz.

• 24.10.2016  15:41
    Šofér (2014)

Vím, že mě to bavilo. Ale vykouřilo se mi to z hlavy tak, až jsem musel nad galerií přemýšlet, jestli jsem to vůbec viděl.

• 20.10.2016  14:24
    Teorie tygra (2016)

Nebylo to dost krejzy na to, abych to nebral vážně. A jak jsem to bral vážně, tak jsem si jen celou dobu říkal: “To snad nemůžou myslet vážně.“

• 17.10.2016  13:37

Šíleně dlouhý a ukecaný. Nebo je zábava sledovat kámoše jak se dvě hodiny rvou, prokládají to hláškama a tváří se u toho osudově, když stejně všichni víme, jak to dopadne/nedopadne?

• 12.10.2016  12:24

Pokud si režisér myslí, že se nechám nudit, ubíjet a otravovat jen proto, že mě to pak přizná jako záměr, tak to se plete. Triete, do téhle čtyřhodinové pasti ses tentokrát chytil sám.

• 15.9.2016  14:24

Dvě možná nejsou moc fér, ale když to srovnám s Mužem z oceli...na Nolanovskou trilogii raději myslet ani nebudu.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10