Gormie

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 3.1.2019  21:18
    Předělávači (TV pořad) (2018)

Samotný paintjob je skvělý počin, ale dokument je kapku zdlouhavý a ukecaný, hlavně v první polovině.

• 2.1.2019  17:15

Všechny postavy se chovají jako idioti.

• 2.6.2018  08:36
    Tomb Raider (2018)

Ten film měl potenciál, bohužel ho promarnil. Hra má skvělou atmosféru, v podstatě jde o variaci na seriál Ztraceni. Takže nechápu, proč se toho film nedrží a místo toho nám servíruje vyčpělý odvar z Poslední křížové výpravy.

• 15.9.2017  21:44
    Focus (2015)

Hrozná nuda.

• 21.7.2017  22:25

Chvíli to už vypadalo, že se začínáme pomalu vynořovat z malého českého zahnívajícího seriálového rybníčku. Ale nebojte se, díky poslední epizodě jsme zpět v Rákosníčkových výkalech usazených na dně.

• 17.12.2016  09:56

Nejdražší SW fanfilm všech dob.

• 2.8.2016  21:12
    Jonathan Strange & Mr. Norrell (TV seriál) (2015)

Něco tak nudného bych nedokázal natočit, ani kdybych chtěl.

• 16.1.2016  22:21

"Co to kurva je?" - tak tuhle větu jsem během sledování filmu opakoval tolikrát, že úplně ztratila svůj význam. Emily lehce zamračeně zírá a chápe toho snad ještě míň, než divák. Chlápci mluví s jinými chlápky, divní vojáci se zmateně motají tunelem a střílejí na něco, co tam asi ani není a nestane se vůbec nic, co by se dalo nazvat dějem, natož příběhem. A na konci téhle rádoby realistické sondy do mexického pohraničí nakráčí týpek do jídelny největšího narkobarona a vedou spolu rozhovor jak z Kill Billa. Ty dvě hodiny času mi už nikdo nevrátí. A ono to má 80%? Ne_u_vě_ři_tel_né.

• 14.1.2016  08:58

Všude se psalo, jak je to zdlouhavé a nudné, tak mi to asi právě díky tomu zdlouhavé a nudné nepřipadalo.

• 28.7.2015  11:07

Herecké výkony jsou příšerné, to je pravda - dokonce i Matěj Hádek, později skvělý herec, tady hraje hrozně. Film má ale atmosféru, hlavně díky lokacím a hudbě. Objektivně to na čtyři hvězdičky není, ale v roce 1993 na mě silně zapůsobil.

• 25.5.2015  20:21
    Ex Machina (2014)

Skvěle natočené, zrežírované a zahrané, bohužel ale naprosto bez příběhu. Jako jedna epizoda seriálu OK, jako celovečernní film dost málo.

• 17.1.2015  18:57
    Fargo (TV seriál) (2014)

Prvních 8 dílů: 5 hvězdiček. Poslední dva díly: odpad. Působí to dojmem, že po osmém dílu scénáristu přejel autobus a převzal to po něm někdo, kdo vůbec nevěděl, co s tím má dělat. Velké zklamání a velká škoda.

• 11.1.2014  09:09
    Zmizení (2013)

Úžasně napínavá a atmosférická záležitost. Problém, který si ovšem stihnete uvědomit až zpětně, je v tom, že se film celou dobu tváří jako detektivka, ve které má každý detail nějaký význam, ale nakonec se ukáže, že 99% stop a indicií buď nemá vůbec žádný význam, nebo sice význam má, ale pátrající postavy je stejně ignorovaly. K odhalení nakonec vede jen souhra náhod a jedna stopa, kterou má detektiv hned od začátku filmu, akorát ho to netrkne. Škoda.

• 11.7.2013  08:20

Tak tohle je zklamání. První díl mi přišel geniálním způsobem dětinský a přitom držel pohromadě a zároveň byl retro-cool. Dvojka má, i na film tohoto žánru, ještě mnohem nesmyslnější příběh. Nové holky jsou oproti původním málo sexy. Záporáci jsou málo cool a mají málo cool superzbraně. Willis je lehce trapný. A hlavně: nikdo přece nemůže věřit tomu, že by Tatum mohl být velitelem The Rocka! Jinak jsou akční scény pěkné, ale to, co je spojuje ve film, nestojí za nic.

• 24.9.2012  08:30

Jeden díl seriálu roztažený na 100 minut, ze kterého byl chirurgicky odstraněn veškerý humor a jakýkoliv náznak děje. Shrnout by se to dalo takhle: "Přijedou kolotočáři a nic se nestane." A Krobotův Hnátek? To měl zřejmě být takový ten "poslední pravý chlap", muž, za kterého mluví činy, přísný, ale spravedlivý. Místo toho je to protivný idiot a divák si od první minuty přeje, aby už konečně natáhnul brka. Skvělý seriál, mizerný film.

• 30.5.2012  07:40

Místy hrozná nuda, místy zmatek v ději, minimum originálních nápadů, moc dlouhé, nesympatický hlavní hrdina, kolísání mezi epickou fantasy a legračním cgi filmem, atd.

• 18.1.2012  22:20
    Le Havre (2011)

Bizarní.

• 15.10.2011  22:32

Líné.

• 22.6.2011  22:27
    Paul (2011)

Takovou ubohost jsem už dlouho neviděl. Strašná nevtipná nuda. Měl jsem co dělat, abych to nevypnul.

• 5.6.2011  22:18
    Všemocný (2011)

Do dvou třetin celkem zábavná blbost, zbytek úplně o ničem.

• 11.3.2011  10:52
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Vždycky jsem si říkal, proč někdo neudělá Zombie seriál. Ale tohle je vážně zklamání. Nekonečné šťourání v emocích postav, patetické rádobydojemné scény a navrch kupa nesmyslů a nelogičností. Příklad za všechny: Hned z kraje se postavy baví o tom, že musí být potichu, aby je zombies nevypátraly. Načež hlavní hrdina přijede k opuštěnému stavení a začne řvát jak na lesy: "Haló, je tu někdo?" Nebo: parta lidí po zombie apokalypse bydlí V LESE VE STANECH a pak se diví, když přijdou na návštěvu zombíci a půlku jich zakousnou. Jako parodie by to bylo fajn. Bohužel je to myšleno vážně.

• 15.2.2011  10:32
    Megamysl (2010)

Zábavné je to od začátku až do konce, ale zdaleka nejlepší je úvod.

• 12.2.2011  09:55

S hvězdičkami jsem trochu na vážkách, protože film začíná dobře, ale s každou minutou je to slabší a slabší. Docela by mě zajímalo, co si o něm myslí Murakami, protože z civilního a intimního příběhu se stalo depresivní melodrama.

• 26.11.2010  21:48
    Jonah Hex (2010)

Megan Fox je tam moc oblečená, takže tím padá jediný důvod, proč se na to koukat.

• 1.9.2010  07:24

Jako za starých dobrých časů ...

• 21.6.2010  22:14

Tenhle film je kolektivní halucinace.

• 1.6.2010  22:31
    Solomon Kane (2009)

Nezajímavé, neoriginální béčko.

• 3.5.2010  10:35
    Znovu 17 (2009)

Scénáristikcky bezradné, po všech ostatních stránkách průměrné.

• 25.4.2010  09:27
    Cow and Chicken (TV seriál) (1995)

Supercow al rescate!

• 24.1.2010  20:07

Celkem zábavné díky hlavním představitelům, ale jinak nic extra.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6