cherita

cherita

. .

Česko
děvčátko, které bydlí na konci ulice

11 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 4.1.2015
  The Making of a Lady (TV film) (2012)

  Televizní film natočený podle románu britské spisovatelky Frances Hodgson Burnett (Tajemná zahrada, Malá princezna). Emily Fox-Seton je vzdělaná, leč nemajetná dívka žijící v podnájmu v chudé londýnské čtvrti. Ve snaze zajistit si lepší budoucnost přijme Emily poněkud neromantickou nabídku k sňatku od Lorda Walderhursta, synovce své někdejší zaměstnavatelky. Lord James Walderhurst je postarší vdovec, který nutně potřebuje zplodit dědice, jinak majetek i titul připadnou po jeho smrti jeho bratranci kapitánu Osbornovi, černé ovci rodiny. Zatímco si Emily zvyká na novou roli manželky a paní domu, Lord Walderhurst je se svým regimentem povolán do Indie. Krátce po jeho odjezdu se ve Walderhurstově domě objeví Osborne se svou manželkou Hester. Emily, znuděná jednotvárným životem v osamělém venkovském sídle, pozve manžele Osbornovy, aby s ní strávili několik dní. Zprvu nevinná návštěva se však pro Emily brzy mění v boj o život, protože kapitán Osborn hodlá získat své dědictví za každou cenu.

  • 10.11.2012
  Café con aroma de mujer (TV seriál) (1993)

  Na haciendě Casa Blanca, ležící v samotném srdci kolumbijských kávovníkových plantáží, se poprvé setkávají chudá sběračka kávy Gaviota a dědic haciendy Sebastian Vallejo, který sem přijel z Evropy na pohřeb svého dědečka. Přestože pocházejí každý z jiného světa, stačí několik společně strávených chvil, aby poznali, že jsou stvořeni jeden pro druhého. Jejich štěstí ale nemá dlouhého trvání, protože Sebastian se musí vrátit do Londýna dokončit studia na univerzitě. A tak se v den jeho odjezdu loučí mladí milenci s příslibem dalšího setkání během nadcházející sklizně, přesvědčeni o tom, že jejich láska je natolik silná, aby vydržela rok odloučení. V té chvíli ještě ani jeden z nich netuší, kolik překážek jim osud do cesty postavil. Vinou nešťastných náhod, zákeřných intrik a neuvážených rozhodnutí potrvá téměř pět let, než budou moct Gaviota a Sebastian stanout před oltářem, tak jak si kdysi slíbili.

  • 30.4.2012
  Pura sangre (TV seriál) (2007)

  Do svých deseti let žil Eduardo Montenegro coby syn kuchařky na haciendě rodiny Lagosových. Tam taky poznal svou první a jedinou lásku Florencii, nejmladší dceru pána domu Alejandra Lagose. Kdo ví, kam až by se jejich vztah mohl vyvinout, nebýt jednoho nešťastného incidentu, při němž je malý Eduardo křivě obviněn z napadení a ‚odklizen‘ z dosahu Florencie na studia do zahraničí. Když se po sedmnácti letech vrací zpátky domů, nic už není tak jako dřív. Jeho milovaná matka umírá, jeho přátelé žijí ve strachu z druhé manželky Alejandra Lagose a Florencia na něj, zdá se, nadobro zapomněla, protože má těsně před svatbou. Zhrzený Eduardo přísahá u matčina smrtelného lože všem Lagosovým pomstu, aniž by tušil, že není jediný, kdo touží bohatou rodinu zničit.