Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Ženská na vrcholu (2019)

Celkem snesitelná romantická oddychovka, kterou ale neskutečně sráží opravdu šílený střih. 35%

Wonder Woman 1984 (2020)

Předně bych rád napsal, že nesdílím až příliš kritický pohled na DC filmy, který je zde velice rozšířen. Bohužel WW 84 je i dle mého názoru neúměrně dlouhá a nudná slátanina plná nesmyslů, kterou nezachrání ani úžasná Gal. První film se mi velice líbil a na osmdesátkové pokračování jsem se opravdu těšil. O to větší je mé zklamání. 40%

plakát

Plážový povaleč (2019) odpad!

Totální sračka a ztráta drahoceného času. A přirovnání k filmu Big Lebowski je absolutně mimo a je to urážka již klasického, nesrovnatelně kvalitnějšího a inteligentnějšího filmu. Tahle slátanina ani není film. Humus.

plakát

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Pro mě nejlepší díl nové trilogie. Je až obdivuhodné, jak to dokázal Abrams celé zachránit a zakončit po spackané předchozí epizodě. Z kina jsem odcházel spokojen a dám si druhé kolo. Král všech nových SW Rogue One však zůstává nepřekonán. 80%.

Zelená kniha (2018)

Po delší době další výjimečný film a budoucí klasika. 95%

plakát

Rambo: Poslední krev (2019)

John mě nezklamal ani napopáté. Nebýt trochu uspěchaného závěru, byla by to plná palba. :) Takhle"jen" pěkné čtyři hvězdičky. Nicméně důstojné loučení s mým hrdinou z nejoblíbenějších. Odcházel jsem z kina spokojen.

plakát

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Hysterie, která kolem osmé série panuje, dle mého názoru není normální a já se k ní rozhodně nepřidám. No a petice už je vyloženě přes čáru. Pár výhrad by se našlo, ale osobně jsem se zakončením seriálu spokojen. 80%

plakát

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Nepamatuji si, kdy jsem se naposledy takhle moc nasmál. Rowan Atkinson ve skvělé formě. :) 90%

plakát

Legenda jménem T-34 (2018)

Ne, nebudu úplně objektivní a ano, je to mírně řečeno trochu přitažené za vlasy. Jenže já mám rád tanky a T - 34 je můj oblíbený stroj. Navíc po technické stránce je tento počin na výši a co je hlavní, skvěle jsem se bavil. 90%

Bohemian Rhapsody (2018)

To, co se mnou tenhle film udělal, se mi ještě nikdy nestalo. Zvládnout všechny ty emoce které mě zahltili, mi trvalo několik hodin. Nedokáži to ani vše popsat, ale tím nejsilnějším pocitem byla jednoznačně směs nadšení a obrovského smutku. Toho samého smutku, který mě pohltil v den Freddieho smrti. Když jsem si tohle uvědomil, již jsem to nemohl zastavit. Je to pro mě osobní. Tenhle film je (přes všechny jeho zde zmiňované, pro mě však nepodstatné, nedostatky) jedinečná pocta velké hudební legendě a pomohl mi definitivně si uvědomit, jak strašně jsem vždy měl a stále mám tuhle skupinu rád. PS: Jestli Malek nedostane Oscara, bude to filmový zločin. 100%