• Pohádka

Horalové (2012) (seriál)

Zajímavý pořad,potvrzuje to že opravdu všude žijí lidi ať je tam život sebedrsnější a tady ten uživatel co se nad tím tak pohoršuje by tam nepřežil ani 5 minut :-)

To se ví (2019) (pořad) odpad!

Agitka že by komanči za totáče tiše záviděli.

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Jako dítě jsem chtěl být taky takový skvělý rošťák jako Vašek,pak doba postoupila a já chtěl být takový skvělý táta jako Luboš a jelikož čas nezastavíš snažím se být takový super děda jako pan Karlík.To poslední mi jde asi nejlíp :-))

Děda (2016)

Navzdory některým hodnotitelům kteří zřejmě nebyli dál než na Malé Straně a nemají páru o životě na Valachoch jsem se pobavil, ačkoliv jsem už český film odepsal. 80%

Příběh Evropy (2017) (seriál) odpad!

Ten šestý díl se hodně povedl,samozřejmě myslím v tom špatném.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Do Arnolda to má pravda daleko ale zase úplně k zahození to není,líbí se mi jak se pozemská kóča spřáhne s predátorem a vypráskají tu vetřeleckou bandu. 3*

Radikální řez (1983)

Teď na to čučím,nejvice se mi líbilo dyž cikáni stávkovali a přijel Labuda coby jejich baron nebo král a všichni šli.A tak to funguje dodnes.

Zákony pohybu (1978) (seriál)

Herci kvalitní ale opravdu jsem se musel smát jak soudruzi - ne všichni dtželi lajnu.Pamatoval jsem si to jen útržkovitě z dětsví kdy mne to samozřejmě nebralo,tak jsem se ze zvědavosti rozhodl kouknout na to jako že z dospělého pohledu.Jak říkám opravdu jsem se i zasmál.Na druhou stranu proti slavnému "Muži na radnici" je tohle klenot.