Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Pohádka

Pamětnice (2009)

Ač to je zde popliváno ze všech stran,viděl jsem spostu daleko,dááleko horších českých rádoby filmů.3* si to určitě zaslouží.

plakát

168 hodin (2005) (pořad) odpad!

Nejulhanější pořad čt který všichni sponzorujeme.

plakát

Události (1993) (pořad) odpad!

Kdysi dávno...to měl snad ještě Žižka obě oči to byla opravdu nezávislá zpravodajská relace,ovšem pomalu a plíživě čt začala ovládat dnes už naštěstí pidi strana na hraně propasti a celý tento gigant i s jeho událostmi došel taky na hranu propasti a přeji mu aby mu koncesionářské poplatky byli po zásluze odebrány.Už jenom třeba proto že jednostranou propagandu i cenzuru už jsem tady v tomto státě zažil.Ale musím říci že komanči za totáče by žasli nad tím,jak to dnešní čt umí.

Jan Palach (2018)

No myslím,nebo jsem si spíše jistý že Palach plní úplně stejnou úlohu jak kdysi Fučík komančům,jenom režim který ho zneužívá se změnil..............

Julek (1979)

Hodnotit film jako odpad jenom kvůli tomu že to byl Julius Fučík aniž by se na něj podíval dokáže jenom dement.Já říkám že je to normálně dívatelné a né úplně špatné.Howg.

Tetička (1941)

Miluji tento film,Ferenc Futurista jako vlídný i velmi tajemný služebník zde opravdu exceluje a myslím že to je jedna z jeho nejvýznamnějších rolí v životě.Jinak skvělá Růžena Nasková,standartně hodný František Smolík a ostatní herci kteří se velmi dobře zhostili role hrabivé rodiny i Lída Chválová se svým "já se bojím" dělají z tohoto filmu jednu z neljepších komedií svého času.

plakát

Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (2018) (TV film) odpad!

I když jsem dopředu o filmu neslyšel,tak nějak jsem tušil co ČT vypotí za shit když jsem ho uviděl v programu a nemýlil jsem se,opravdu mne čím dál víc štve že musím přispívat na něco co nechci a co sleduji jen v krajním případě anebo jako v tomto případě,abych si potvrdil že bezedná žumpa jménem česká televize zahnívá čím dál víc.Za mne odpad jak sviňa.

Ovládací panel