• Pohádka

Noc mrtvol (2004) odpad!

Z nouze jsem se na toto snažil dívat,námět možná dobrej,zbytek stojí za starou blažkovou.Kvalitní horor aby člověk pohledal.

Nástrahy džungle (2009)

Z donucení zhlédnuto,na chalupě,(pršelo)jinak bych o tento film ani nezavadil.Asi tak.

Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)

Krásný film či komedie s hvězdným obsazením,chudák Neumann který byl šikanován svojí despotickou manželkou tak že musel "loudit" o chutnou porci jídla.No a nejvíce mne dostal Václav Špidla který zde hrál takového celkem osla.Bohužel jeho europoslanecký syn toho osla už nehraje ale doslova a do písmene jím je :-)

Dovolená s Andělem (1952)

Ať si kdo chce co chce si říká,já se bavím královsky,hlavně když se to batole pokouší napít té kalné vody.:-p

Na kolejích čeká vrah (1970)

Pic kozu do vazu,Jiří Sovák trochu v netradiční (pro něj)roli které se ovšem zhostil s profesionalitou sobě vlastní,zdařile doplňován Jaromírem Hanzlíkem,samozřejmě nesměl chybět Bohumil Šmída jako profesionální padouch,prostě krimi na tu dobu více než zdařilá.

Reportéři ČT (2004) (pořad) odpad!

Česká televize šla vždycky proti lidu ať už za komančů anebo po nich.....líp by pasoval název "Lháři a manipulátoři ČT.

Život podle Václava Havla (2014) (TV film) odpad!

V roce 1989 jsem měl krásných 22 let a pln optimismu a důvěry v revoluci a tohoto člověka jsem hleděl vstříct budoucnosti.Pohádal jsem se kvůli němu i s vlastním otcem který tvrdil že k moci se dostala banda komediantů a podvodníků a Havel je největší z nich.Bohužel postupem času jsem změnil názor a musel jsem přiznat že Havel nebyl jenom komediant a podvodník ale i zloděj pocházející z rodiny která kolaborovala z nacisty.Takže pár poblázněných sluníčkářů vytvářejících kult osobnosti tento fakt nikdy nevyvrátí a mohou se snažit sebevíc. Hodnocení 0%.

Honba za nefritem (2015) (pořad)

Dá se na to dívat,jenom se musím smát a divím se že toho blonďatého synáčka už dávno otec nevyhodil,protože ten do čeho sedne tak to dorbe,nabourá případně zahrabe do bahna pickup a ve snaze vytáhnout jej,ještě střední bagr a pak těžký bagr,takže musel přijet těžký vojenský speciál z navijákem který to postupně vyprostil.Samozřejmě že to nebylo zadara.Nicméně maminka (která má mimochodem strašnou tlamu,jako hvězdopravec)ho vychvaluje jaký že je to skvělý řidič :-p

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Nedalo se to vydržet,šel jsem raději chrnět,jasných mínus 5. Poslanci by se už konečně měli zamyslet koho že to financují za prachy nás všech,ČT nestačí ulhané a neobjektivní jednostrané zpravodajství,teď se pokouší o hnědé sněhurky a nevěstince v pohádkách.Vlastně ona to pohádka ani nebyla,je to zcela nový žánr jen ho neumím pojmenovat.