Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Pohádka

plakát

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Měli to ukončit trojkou se zdviženou hlavou.Tady jim došel nápad i dech...........

plakát

Velké sedlo (1986) (seriál)

Možná bych tři nedal ale jedna je za krásné prostředí okolo přehrady Kružberk kde jsem už jako malý s rodiči strašně rád jezdil.Doporučuju.Bydlím kousek.

Smrtonosná past 2 (1990)

Neméně kvalitní dvojka,pro mne možná i trošku lepší než 1. Možná to je tím zasazením na letiště což je lukrativní zóna pro takovéto filmy.Taky velice kvalitní obsazení - Franco Nero,John Amos a William Sadler jako fanatický terorista neměl chybu.

Smrtonosná past (1988)

Tento film patří ke skutečné klasice z dob kdy ještě akčňárna byla králem a Bruce Willis se zařadil vedle Slyho a Árniho jako takový malý terminátor kterého není možno dostat. :-) 95%

plakát

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

Opravdu se na tento ujetý pořad nedívám páč mám svou novou televizi rád a vždy když toho idiota vidím mám chuť ji vyhodit z okna. Dnes je 30.8.2019 a můj komentář o tom řiťopichu platí dvojnásobně.

Doupě (2014)

Asi poslední anebo jeden z posledních filmů Paula Walkera a já jsem se u něj rozhodně nenudil,napětí a akce byla od začátku do konce a myslím že takových je v poslední době pomálu.Myslím že tady je film značně podhodnocen.Obsáhlé komentáře některých uživatelů (nejmenuju,každý se najde sám)které jsou nudné a o ničem ani nečtu.Já dávám 80%.Howg.

plakát

Eva tropí hlouposti (1939)

Vždy jsem obdivoval jak Nataša Gollová dokázala za smíchu okamžitě plakat,tady se pořád směje a litoval jsem ji ale kolik musela mít po natáčení modřin když tam sebou pořád mlátila o schody atd.Opravdu je to moje oblíbená komedie kterou si nenechám ujít když běží v TV.A Olda Nový jako hrabě Kejml,co dodat 5*HALÓÓÓÓÓ...........

Na hraně zítřka (2014)

Mám rád žánr posunu v čase a téma invaze mimozemšťanů,tady je obojí a na velmi dobré úrovni.85%

Ovládací panel