• Romantický
  • Thriller

Love in the Air (2022) (seriál)

Tenhle serial mi několikrát zlomil srdce.Hlavně příběh Skyho byl neuvěřitelný a při třináctém díle jsem doslova ztratila dech.A bonusová epizoda byla vážně roztomilá.Za mě rozhodně zatím nejlepší Bl vůbec.

Love Syndrome III (2023) (seriál)

Takové celkem nic moc.Tak do pátého se mi serial moc nelíbil,pak přišli asi čtyři super díly a posledním to opět zkazili.Moc rychle a pro mě dost nelogické ukončení

Schůzka s cizincem (1995)

Mám slabost pro divný filmy a nečekané pointy,takže já jsem spokojená.Jo a Banderas je tady opravdu sexi.

Ještěr (2023)

Tady půjdu proti názoru ostatních,mě tenhle film dost zklamal.Cekala jsem díky recenzim větší pecku.

Zatmění (2023)

Tedy na to,že je to Český film tak opravdu klobouk dolů.Prvni půlka za mě opravdu vtipná.Ale to v co se to nakonec přehouplo úplná bomba.Jistě některé náhody jsou moc okate ale v tomhle případě to ráda přehlednu.Jo a ten Štafek ty namyslene blbecky hraje opravdu dokonale.

Gieokeui bam (2017)

Já miluju filmy se zvraty a sokujici pointy.Takže myslím že mám docela nakoukano,ale na konci tohodle filmu jsem zůstala s otevřenou pusou.Genialni myšlenka a ještě do sebe všechno skvělé zapadlo.

The Holiday Sitter (2022) (TV film)

Takova roztomilá,nevinná gay romantika.Ale celkove moc hezky vánoční příběh.

Unforgotten Night (2022) (seriál)

Za mě docela zklamání.Vzdala jsem po druhém dílu.A to mám pro tématiku bdsm jistou slabost

KinnPorsche (2022) (seriál)

Tady jsem se opravdu zamilovala.Hlavni dvojice dokonalá,děj taky.Jen tam na můj vkus bylo moc náhod.SPOILER,třeba to že Porsche vlastně úplnou nahodou zachrání nevlastniho synovce své mamky a podobně.A na úplném konci mohli více prostoru věnovat Vegasovi,bože jak já miluju zle hochy.Ale celkově za mě velká spokojenost.