Zhigi

Honza Ž.

okres Litoměřice

<< předchozí 1 2
    • 14.12.2013  01:33

Téměř bez příběhu, ani žádný konec. Gandalfovy hlášky už jsou spíše směšné, stejně jako několik dalších situací ve filmu. Romantická část je úplně zbytečná. Spousta scén jako by opakovala scény z Pána prstenů (pavouci x Odula, Temný hvozd x Lórien, uvězněný Gandalf sleduje z výšky budování armády, starosta a jeho rádce x Théoden a Gríma, Gandalf vs. Sauron x Gandalf vs. Balrog). Přesto nelze hodnotit jinak, než 5*, za skvělý audiovizuální zážitek. Jackson je prostě PÁN. Nepochybuji o tom, že třetí díl bude absolutní bomba.

• 5.9.2013  18:33
    Avengers (2012)

První polovinu filmu jsem musel doslova přetrpět, i když musím uznat, že se to pak zlepšilo, hlavně bitva na Manhattanu byla skvělá. Bez ní ale celkem nudná americká slátanina, proto moc nechápu tak vysoké hodnocení, ale co, každý má jiný vkus.

• 4.9.2013  23:06

Určitě stojí za vidění. Originální a dobře natočený film, ale trochu mi vadilo, že potom, co se někdy před půlkou dozvíme, o čem to vlastně celé bude, se film stane moc předvídatelným a ničím už nepřekvapí.

• 22.8.2013  22:09
    Kick-Ass 2 (2013)

Ještě větší nářez než jednička, i když jsem to vůbec nečekal! Víc akce, možná troška míň humoru, ale ani minutu jsem se nenudil. Hit-Girl tu dostala víc prostoru, než v jedničce a to je dobře. Nejlepší zážitek z kina od zimy (Django).

• 16.4.2013  22:08
    Argo (2012)

Film se dost dlouho rozjížděl, bavit mě to začalo v podstatě až v momentě Affleckova příjezdu do Íránu. Na Bryana Cranstona jsem se těšil, bohužel byl ale dost nevýrazný, asi jako Walter White v první půlce první epizody Breaking Bad. Toho Oscara teda moc nechápu, ale budiž. Argo fuck yourself :). 80%

• 15.4.2013  20:34
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Hvezdicka za Ewicku Farnou v uvodnim songu, jinak se na to neda divat, herci silene prehravaj.

• 9.4.2013  11:15
    Česko hledá SuperStar (TV pořad) (2004)

První řada byla celkem dobrá, v ČR do té doby nic podobného nebylo a tak to bylo originální. Dalším opakováním už se soutěž nejen stala nudnou, ale i soutěžící byli rok od roku horší.

• 9.4.2013  11:12
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Podle mě lepší než SuperStar, bohužel se však po pár kolech přestal hodnotit hlas a SuperStar se z toho stalo.

• 8.4.2013  22:36
    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)

Je to sračka, ale díky Youtube a kanálu CaryMaryFuck mě nic nedokáže rozesmát víc, než zfetovanej Princ, poskakující porotci typu Dana Nekonečnýho nebo Slávka Boury a hlavně soutěžící typu Pergl, Kudrnáč, Pikaču, Tancující Kalhoty a jiný všemožný zdatný pardálové. Žádnej jinej pořad než DO-RE-MI mi tohle nedá, takže jasnejch 5 *.

• 6.4.2013  17:32
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Po prvním díle seriálu ještě nemůžu hodnotit, nicméně to vypadá slibně. Mikkelsen je zatím skvělý, je vidět, že umí zahrát opravdu všechno. Jsem zvědavý na další díly a doufám, že se z toho vyvine něco jako Dexter, potenciál to má.

• 31.3.2013  07:28

3,5*

• 29.3.2013  00:29

Film má sice své mouchy, nejvíc mi asi vadí dabing a ne moc šikovně zvládnuté dvojjazyčné prostředí. Nicméně jde o výborné drama, které na rozdíl od většiny válečných filmů nedělí lidi na "zlé nácky" a "hodné Čechy", ale velmi drsně tu ukazuje jednak poměry z konce války, tak i stinné stránky české povahy, za které se i vy jako divák stydíte. Chtěl jsem hodnotit lepšíma 4*, ale když vidím zdejší slabší hodnocení, musím filmu trošku přilepšit. Habermannův mlýn rozhodně patří mezi nejlepší české filmy posledních let.

• 5.3.2013  20:38
    Vůně ženy (1992)

Špičkový výkon Pacina, kterému tu slepotu nejde nevěřit. Samotný film byl však slabší, než jsem čekal, typický americký konec taky není to pravé ořechové. Hodnocení: mírně pod 80%

• 22.2.2013  22:06
    Let (2012)

Dost podhodnocený film, lidi si asi mysleli, že se tu bude 2 hodiny bojovat s teroristy v letadle. 85%

• 13.2.2013  13:42

Ten pocit, když si po shlédnutí filmu přečtete v popisu větu "Celý příběh se odehrává v Pittsburghu v letech 1991 - 1992.". A já jsem si říkal, proč v tom autě nepoužili Shazam. :D

• 13.12.2012  19:29

Super! Na to, že to byla jen třetina knížky, se toho v prvním Hobitovi událo fakt hodně, včetně spousty akčních scén. Pánovi prstenů se to sice nevyrovná, ale to s ohledem na knihu ani nebylo možné a nikdo to ani nečekal. Jackson prostě z knihy v rámci možností vytřískal maximum a pochybuju, že by to někdo dokázal lépe. Stejně jako kniha je to spíše taková fantasy pohádka, takže do kina může jít v podstatě celá rodina (pokud v ní nejsou úplně malé děti). Hudba opět skvělá, i když nové skladby byly zastíněny těmi staršími, u kterých si fanoušci mohli zavzpomínat na původní trilogii. Líbilo se mi, že film po pomalejším začátku postupně gradoval a líbil se mi čím dál víc. Nejlepší scéna byla s Glumem, který byl v Hobitovi udělaný snad ještě lépe, než v Pánovi prstenů. Poprvé jsem na tom byl ve 3D a kdo na to chce jít jen jednou, určitě běžte v 2D - několikrát se mi z toho v kině udělalo špatně a žádná pozitiva na tom nevidím. Podruhé jdu na 2D a těším se. Hodnocení: Hobit má tu nevýhodu, že jakkoliv je dobrý, vždy ho budeme srovnávat s původní trilogií a tu bohužel nemůže překonat nikdy. Už to sice není těch 100% jako u Pána prstenů, ale na těch 5* to je stále. ....... Po shlédnutí ve 2D hodnocení jen tak tak nechávám na 5* (nemít to jméno Hobit, tak jsou 4* asi jasné...) - sice jsem měl z toho filmu více (hlavně bitvy byly lepší ve 2D), ale podruhé jsem si uvědomil, že začátek byl dlouhý až moc a zachraňuje to jen skvělý závěr.

• 29.11.2012  22:58

Možná vůbec nejlepší herecký výkon Roberta De Nira (a že jich bylo). Zároveň film člověka pobízí k zamyšlení. Těch 88% je zasloužených.

• 23.11.2012  13:18
    Forrest Gump (1994)

Životní výkon Toma Hankse. Film vnímám také jako jakýsi odraz mých znalostí, pokaždé, když film vidím, chápu víc scének než minule. 95%

• 20.11.2012  22:00

Film jsem viděl někdy v sedmé-osmé třídě v kině, teď by se mi to asi nelíbilo, ale tenkrát jsem z kina odcházel unešený s tím, že to byla pecka.

• 19.11.2012  21:02
    Taxikář (1976)

Trochu rozporuplný film. Na jednu stranu mám chuť dát jasných 5*, na druhou stranu mi hlavní postava dost vadila. De Nira tu chvíli vnímáme jako hodného a slušného, možná trochu podivného člověka, chvíli zase jako totálního nevyzpytatelného magora, přičemž postava se vůbec nemění postupně, ale naráz. Konec je také dost zvláštní, jakoby nedotažený do konce a zvládnutý dost nešikovně (tím nemluvím o samotné scéně v hotelu, ta se mi líbila). Bez těchto podstatných nedostatků to mohl být geniální kultovní film, ale bohužel...

• 14.11.2012  21:19

Po Skyfallu pro mě zatím asi nejlepší bondovka, i když jsem od té části v casinu čekal víc. 80%

• 14.11.2012  21:15
    Marley a já (2008)

Jedinej film, u kterýho jsem kdy brečel. 75%

• 13.11.2012  00:21
    Drž hubu! (2003)

Nejlepší francouzská komedie. Má jen 85 minut, ale film je tak svižný, že se v něm stihne přihodit více věcí, než ve většině jiných komedií. Film pokaždé dokáže zvednout náladu, ať už na něj koukám třeba posté. Dvojice Reno - Depardieu funguje perfektně (hlavně druhý jmenovaný je skvělý). Jasných 5*

• 9.11.2012  23:08

Hlavně se nenechte odradit od délky a od toho, že je černobílý. Pokaždé, když film vidím, hltám každou minutu z těch 195. Úžasný film o hrozivých věcech. Hudba a kamera skvělá, stejně jako herecké výkony Liama Neesona, Ralpha Fiennese, ale i Bena Kingsleyho. 99%

• 9.11.2012  23:00

Nádherný film s ještě lepším zakončením. Vůbec se nedivím, že je na čsfd na prvním místě, i když u mě je "jen" v top 10. 99%

• 9.11.2012  22:52
    Pelíšky (1999)

Nejlepší český film. Soundtrack perfektně ladí k filmu i k atmosféře, skvělé herecké výkony, spousta vtipných scének. 99%

• 9.11.2012  22:47

Úžasné zakončení celé trilogie. Vůbec nejvíc tu vynikly skvělé herecké výkony Elijaha Wooda a Seana Astina. 99%

• 9.11.2012  22:43

Bitva v Helmově žlebu je rozhodně nejlepší scéna z celé trilogie, překonává i větší bitvy z Návratu krále. Glum je udělaný skvěle. 99%

• 9.11.2012  22:40

Nejlepší film celé trilogie. Hudba 1000%. Když pominu těch pár minutek s Arwen a Aragornem, které tam nemusely být, ten film nemá chybu. Dokonalost. 100%

• 6.11.2012  22:42

V roce 1994 natočil Darabont geniální film - jeden z nejlepších filmů vůbec - Vykoupení z věznice Shawshank. Píše se rok 1999 a Darabont natočil zase film z vězení, navíc znovu od Kinga. Může to být opět tak skvělé? ANO! Je těžké tomu uvěřit, ale Darabont vytvořil opět jeden z nejlepších filmů historie. Klobouk dolu. Kéž by dokázal stvořit ještě něco podobného. 99%

<< předchozí 1 2