Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Griswoldovci berú Európu útokom a je to sranda jak hovädo. Všetko čo sa môže pokaziť sa pokazí a hláška Som Griswold, nie idiot vystihuje celý film.

Hořčice mi stoupá do nosu (1974)

Učiteľ matematiky nedopatrením strávi noc s filmovou hviezdou (pri všetkej počestnosti len nevinným rozhovorom) a médiá to strašne nafúknu. Je tu par skvelých vtipov-finálna bitka v trojici, vysvetľovanie  matematiky, ružové vlasy.

Frigo dědicem (1922)

Skvelý nápad ako sa hlavný hrdina omylom ožení a dostane sa do rodiny svojej novej ženy, v ktorej sú všetci hulvati. Páčilo sa mi ako pivo vykypelo cez dve izby a ako sa zroloval do koberca a tiež ako ho nenechali najesť.

Bláznivá dovolená (1983)

Clark Griswold sa so svojou rodinou vydajú autom cez cez celú krajinu do zábavného parku. Clark je debil*o a je zodpovedný za všetky eskapady, čo cestou zažijú. Je to veľká sranda, skvelá komedia.

Frigo jako obětní beránek (1921)

Celý film je jedna veľká naháňačka, v ktorej má hlavný hrdina smolu. Policajti idú po ňom aj keď nič nespravil a keď ho odfotografuju miesto vraha, idú po ňom aj ľudia čo ho chcú udať. Plne skvelych vtipov a akrobacie.

One Run Elmer (1935)

Elmer na benzínke uprostred ničoho nemá do čoho pichnúť a keď sa objaví konkurencia,to už vôbec nie. Dama jeho snov miluje baseball a aby ju získal musí vyhrať zápas. Vtipov je pomenej.

Bláznivá domácnost (1918)

Ako natočili hádzanie tanierov s jedlom? Páčilo sa mi jedenie špagiet na desať spôsobov, ja by som volila strihanie nožnicami.

Hvězdná brána: Atlantida - Totožnost (2008) (epizoda)

Doktorka Kellerova si vymeni telo s neznámou zlodejkou.  Na svedomí to ma rovnaké zariadenie, ktoré kedysi preniesli do iných tiel Daniela a Valu. Takže Sheppardov tím ho musí nájsť a vypnúť, kým nie je neskoro. Jedna z lepších epizód.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Dej sa točí okolo lieku pre mutantov,  látky ktorá z nich spraví človeka. Film je najakcnejsi z trilógie, stále sa tu niečo deje. Hlavne postavy umierajú alebo prichádzajú o svoje schopnosti. Z Jean spravili najväčšieho zloducha. Najlepšia scéna je Magneto na moste Golden gate.

Velký blondýn s černou botou (1972)

Zápletka mi prišla neprehladna, ušlo mi prečo sa naňho zavesili ti špióni, ale bavilo ma ako ho spehovali a boli svedkami jeho trapasov ako vlasy zaseknute v zipse a dívali sa na seba, že to čo je za šaša.