Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Dobrodružný

Recenze (2 034)

plakát

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Cestovat po svete a plnit rozne ulohy a ako vyhra milion. Milujem si na zaciatku vybrat tim ktoremu budem drzat palce. Sutaz je velke vzruso a akcia. Chvalabohu ma vela serii, takze sa mam este na co tesit. Odporucam.

plakát

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nechapem sutaziacich, ktori chcu hrat ferovo a radsej prehraju ako keby klamali. Ked neni pravidlo ze musite hrat cestne a ide o milion, mali by pouzit vsetky dostupne zbrane. Najlepsia seria bola Heroes vs Villians a najlepsi hraci Russell Hantz, Sandra, Parvati a Rob. Velmi ma bavili.

plakát

Malá Miss Sunshine (2006)

Mala Abigail je namaskovana, aby bola skareda a ako sa s takou vizazou dostala na sutaz krasy nechapem. Tieto detske sutaze krasy mi pripadaju uchylne. Inak sibnuta rodinka, road trip a kokainovy dedo.

Klub rváčů (1999)

Nebavilo ma to a vobec som to nepochopila. To bolo o anarchii? A twist na konci ma nechal chladnou. A nepekna atmosfera.

Sociální síť (2010)

Ukecane alebo ako priatelstvo znicia peniaze. Mark je vykresleny ako uplny debil. Ktovie ci je taky v skutocnosti. Naozaj Facebook vznikol vdaka tomu, ze ho nechala baba?

Volný pád (1993)

Stotoznujem sa s Michaelom a chapem jeho konanie a cakam kedy aj mne tak prepne.

plakát

Páni mají radši blondýnky (1953)

Zlatokopka Marilyn, pragmaticka Jane a par tanecnych cisel. A monolog Marilyn preco je lepsie sa vydat za milionara nezostarol a je pravdivy aj dnes.

Mustangové (1961)

Pacilo sa mi filozofovanie o slobode a odmietanie prace za mzdu. Scena s mustangmi mi lamala srdce. Celkovo smutny film.

Božské děti (1997)

Zivot v chudobe nie je sranda. Pacilo sa mi ako sa deti vynasli. Dufala som ze Ali skonci treti, ale nakoniec to zachranil tata.