bonovox

okres Trenčín

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60
    • 26.6.2019  15:08

Slušná sonda do života alkoholikov ale bez výraznejšej katarzie. Po hereckej stránke super.

• 25.6.2019  18:49
    Beze stop (2018)

Ľudský príbeh o vzťahu otca a dcéri žijúcich pre nás až v netypických životných podmienkach. Komorné ale dostatočne pôsobivé.

• 24.6.2019  19:46
    Odhalení (TV seriál) (2019)

Mrazivé svedectvo o materinskej láske ktorá sa premení na priam až desivé domáce väzenie. Počas vývoja v deji sa vytrácajú v príbehu všetky pozitívne stránky hlavných hrdiniek. Po hereckej stránke je to excelentné. Škoda len až príliš pomaly plynúceho deja. Skrátenie o jeden diel by dal všetkému absolutórium. 80%.

• 18.6.2019  12:52

Slušná tarantinovka bez Tarantina a to je najväčší problém filmu. Miestami je to totiž veľmi slušné ale miestami aj dosť nudné, hlavne dialógy a celkový scenár nie je tak vypiplaný ako od Quentina čo sa prejavuje hlavne v záverečnej tretine filmu. Po hereckej stránke dobré.60%.

• 15.6.2019  16:14
    Venom (2018)

Už aj Marvel sem tam príde s priemerným kúskom. Venom je zaujímavá postava ale viac by mu to svedčilo spoločne so Spider manom. Tom Hardy mi taktiež príliš v hlavnej úlohe nesadol. Uvidíme či vôbec príde pokračovanie...

• 15.6.2019  09:06
    Očista (2013)

Nebyť zlepšenia v závere bolo by to za 2 hviezdy. Nápad filmu je dobrý, škoda len zbytočných klišé v príbehu a málo vysvetlenej samotnej očisty.

• 14.6.2019  09:09
    Zpráva o stavu manželství (TV seriál) (2019)

Mini séria o manželskej kríze so zaujímavým nápadom 10 minútových stretnutí manželského páru pred jednotlivými terapiami. Herecky obstojné ale miestami málo nápadité.

• 12.6.2019  13:31
    Miliardy - Série 4 (série) (2019)

Kvalita dodržaná aj vo štvrtej sezóne. Opäť skvelý mix dialógov a intríg vo svete financií a politiky. Hlavne výborný záver je prísľubom do ďalšej sezóny. Už sa teším...

• 11.6.2019  08:04

Chaotický pokus o umenie, ktorý mi absolútne nesadol. Jedna hviezda naviac za J.Moore.

• 7.6.2019  17:25
    Žena (2017)

Pôsobivá vzťahová dráma s postupne budovaným napätím a hlavne s výborne hrajúcimi hercami na čele s G.Close.

• 5.6.2019  08:26
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Príbeh, ktorý sa nás všetkých bytostne dotýka a preto je dôležité, že daní tvorcovia našli odvahu všetkým povedať skutočnú pravdu o danej hroznej udalosti. Seriál je neuveriteľne pútavo natočený, každý diel graduje silnou scénou po ktorej je Vám doslovne pocitovo hrozne. takisto hereckí prestavitelia sú vybraní perfektne. Hlavne výkon J.Harrisa je skvostný. Hlavnou devízou série je ale doslovne skľúčujúca atmosféra s každej minúty deja. Osobne najlepšia séria asi aj histórie.

• 2.6.2019  14:20

Prekvapivo pikantná sonda do života dôchodkýň, ale keď vyzerajú ako Keaton alebo Fonda prečo nie. Na jedno pozriete fajn.

• 1.6.2019  07:31
    Noční hra (2018)

Slušný mix komédie a thrilleru s hercami ktorí si to všetko evidentne užívajú. Palec hore za originálny námet.

• 21.5.2019  19:31
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Klesajúca tendencia kvality je neodvratná. Scenaristicky nie príliš zvládnuté zato výprava opäť famózna. Záver za mňa ok aj keď zbytočne to tvorcovia skratkovite podali. Našťastie je všetkému koniec. Ako celok je GOT skutočným unikátom v serialovom svete.

• 20.5.2019  09:47
    Léto 84 (2018)

Ďalší príjemný retro film z 80-tych rokov, ktorý vyniká tým, že sa v ňom neobjavujú mimozenšťania resp. zlí démoni. Naopak, partia chalanov hľadá vo svojom mestečku sériového vraha. Prekvapí dosť brutálny záver, ktorý je dostatočne kvalitný a nepredvídateľný. Slušná práca a príjemné navnadenie na 3 sériu ST.

• 20.5.2019  09:39
    Slender Man (2018)

Slabý horor s niekoľkými ľakačkami ale nič viac. Postavy sa tu chovajú poriadne stupídne a ani celkové rozuzlenie nepridáva filmu na kvalite.

• 18.5.2019  19:20

Slušná severská kriminálka ktorá ako pilot k ďalším pokračovaniam slúži na kvalitné predstavenie ústrednej dvojice.

• 15.5.2019  20:15
    Bel Canto (2018)

Slabý film v ktorom takmer nič nefunguje. Dokonca ani J.Moore je tu asi omylom (nehovoriac až takmer parodickom opernom spievaní).

• 11.5.2019  17:41
    Jan Palach (2018)

Je dobré, že sa filmári stále vracajú k postave Jána Palacha je to dôležitá časť našej spoločnej histórie. Spracovanie je na kvalitnej úrovni ale nedosahuje úroveň A.Holland v Horiacom Kre. 60%.

• 11.5.2019  10:32
    V pasti (2016)

Veľmi zlý film ktorý ničím nedokáže zaujať. Jediným plusom je stále kočka Naomi.

• 7.5.2019  13:36

Veľkolepé zavŕšenie série v ktorom je všetko, od akcie (ktorá je naštastie výrazná len ku koncu), humoru, ale hlavne civilné momenty všetkých postáv. Vidieť Tonyho Starka starať sa o dcéru..., proste paráda. Vývoj všetkých postáv je tu krásne rozvinutý a u niektorých aj ukončený. Pre mňa bol film najlepší vo svojich prvých dvoch tretinách, ten záverečný boj hlava nehlava bol už skôr z povinnosti. Čo dodať, jedna etapa končí, druhá začína a o budúcnosť Marvelu sa vôbec netreba báť.

• 6.5.2019  11:57

Slušná dráma z Palestíny, ktorá vyniká hereckými výkonmi a zobrazením miestnych pomerov. škoda len, že to nemalo väčšiu gradáciu a vyústenie.

• 6.5.2019  11:49
    Pátrání (2018)

Vydarená dráma, ktorej bod navyše dáva nápad a forma spracovania, keď celý film sledujeme z monitoru počítača. Aj príbehovo na konci s prekvapivým zvratom je to v poriadku. Po dlhšom čase originálny film. 90%

• 4.5.2019  20:42

Štúdio Laika opäť nesklamalo a prinieslo svieži animák. Traileri trochu miatli nakoľko celý príbeh je mixom dobrodružstva akcie ale hlavne humoru. Dej je oproti Kubovi viac zameraný na detského diváka ale aj dospeláci si tu nájdu svoje. Ústredná dvojka sa veľmi dobre dopĺňa. Dufam že sa raz dočkáme aj pokračovania.

• 4.5.2019  08:52

Režisér si na podobnú tématiku môže založiť patent. Tentoraz však narazil na trochu nezáživný romantický príbeh dvoch mladých ľudí, ktorí musia čeliť prírodnej hrozbe na otvorenom mori. Podanie príbehu na pred a po je ok aj stvárnenie búrky, horšie je to s hluchými pasážami ktoré všetko zbytočne spomaľujú. Taktiež hlavná predstaviteľka mi tam až tak nesadla. 60%

• 4.5.2019  08:37

Pávnická dráma v ktorej dominuje herecký výkon Denzela Washingtona. Režisér Gilroy po skvelom Slídilovi natočil tento film až príliš rutinérsky a až tak teda príliš nevybočuje v danom žánri.

• 1.5.2019  08:53

Neskutočný masaker ktorý je ale viac čiernou komédiou ako horrorom. Film ťaží hlavne s výborného nápadu a taktiež dostatočným prekvapivým momentom. Aj herci sú znesitelní. Poteší záverečné cameo a samotný záver.

• 29.4.2019  14:56

Typické béčko a najhoršie je, že je málo zábavné a brutálne. Toto si Predátor nezaslúžil...Od Blacka je to krok vedľa.

• 29.4.2019  14:51

slušný crossover