Slow Horses - Season 3 (2023) (série)

III. seria siaha k najvyššiemu hodnoteniu, pribudlo viacej akcie, veľmi dobre podaný príbeh s prostredia MI5 a k tomu stále lepší Gary Oldman, tento seriál sa stáva TOP seriálom od Apple a už sa teším na ďalšie príbehy agentov Odpadliska MI5. 90%

Kosmonaut z Čech (2024)

Meditatívne sci-fi, prekvapivo pre nás zo známych reálií. A k tomu medzinárodná produkcia Netflix na čele so Sandlerom a hovoriacim pavúkom…Na prvý pohľad poriadna bizarnosť ale nakoniec ide o celkom slušnú vesmírno rodinnú jednohubku. 60%

Její tělo (2023)

Príbeh hodný sfilmovania, ale žiaľ výsledok je príliš sterilné spracovanie, ktoré nejde do hĺbky. Hlavne prechod od športu k inemu odvetviu je dosť nevierohodný. Natalia v hlavnej úlohe výborná. 60%

Gran Turismo (2023)

Vcelku vydarená adaptácia kultovej hry, ale prišlo mi to príliš natočené na istotu, bez nejakých výraznejších momentov. Po hereckej či technickej stránke ok. 60%

The Morning Show - Série 3 (2023) (série)

III. séria je opäť skvelou filmovou jazdou, hlavne druhá polovica dobre graduje kvôli vyhrotenému predaju televízie. Spokojnosť za 80%

Reality (2023)

Zaujimavy filmový prepis zatknutia jednej mladej prekladateľky za vynášanie tajných informácii. Miestami je to síce mierne nudné, hlavne pri zdĺhavom vypočúvaní ale hore to ťahá výkon Sydney Sweeney. 60%

Fantastický pan Lišák (2009)

Andersonov skvost ktorý som dlhšie odkladal pozrieť. Ani po rokovh nestratil nič zo svojho jedinečného kúzla. Je to hravé, nápadité, uletené ale hlavne hrejivo ľudské, resp. zvieratkovské…Clooney si Mr.Foxa tiež parádne vychutnal. Klobúk dole, je to jednoducho Fantastic. 100%

Nic ve zlým (2023)

No Hard Feelings je pohodovým filmom, ktorý v priebehu pozerania dokáže prekvapiť zmenou žánru či vyznením. Jennifer v hlavnej úlohe super, palec hore za hlavne už teraz kultovú scénu na pláži, poteší aj výkon mladého Feldmana (hlavne klavírna scéna v reštaurácii je perfektná). Celkovo mierne nadhodnotím na 70%

Maestro (2023)

Ťažko stráviteľný film pre bežného diváka. Prim tu samozrejme hrajú dokonalé herecké výkony od Coopera a Mulligan, plus samotná hudba Maestra, ale príbehovo je to len mozaika scén zo života slávneho tvorcu, kde filmu chýba väčšia celistvosť. 50%

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Príjemné prekvapenie...Výborná filmová adaptácia kultovej hry, množstvo humoru, akcie a hlavne sympaťák Pine. 80%

Ovládací panel
2 body