djsaly

Slovensko
DeeJay

<< předchozí 1 2
    • 31.12.2019  20:54
    Ariana Grande at the BBC (koncert) (2018)

Zaujímavé spojenie koncertu a talk show (2v 1) z Londýna. Koncert Ariany Grande so svojou skupinou, zborom a za doprovodu veľkého ženského sláčikového orchestra.

• 13.10.2019  20:31

V obsahu sa píše, že to bude: "ekologické, zábavné a zázračné!" No ekologické beriem, pretože hlavným želiezkom sú ekologické ocenené projekty ale inak? Hodnotím jedine za tú ekológiu 2*.

• 5.10.2019  23:57
    Karel Gott - Zůstanu svůj (TV film) (2019)

Maestro Karel Gott, ďakujeme!

• 5.10.2019  23:30
    Frida - Maľovať a milovať (divadelní záznam) (2016)

V rámci rozširovania obzorov kultúry, navštevujem divadlo - činohru a rád idem aj na muzikál. Náhodou som v televízii natrafil na divadelný záznam FRIDA - Maľovať a Milovať. No neviem čím to je ale chýbala mi tam tá iskra živej atmosféry v divadle na akú som zvknutý. Po vzhliadnutí v tv by som už na tento muzikál nešiel, škoda nemôžem dnes ohodnotiť viac ako 2*.

• 22.9.2019  13:12

Mám rád tento film a pozriem si ho zakaždým, počas doma stráveného papučového tele-víkendu. Záver filmu ma vždy dostane do pomykova, keď Miranda (Meryl) v aute povie (Andrei) Anne "vidím v tebe veľký kus seba". A potom sa udeje zvrat , takto som si koniec nepredstavoval. Jednoznačne 4*.

• 19.9.2019  11:31
    Sestričky (TV seriál) (2018)

Stále nové a modernejšie seriály z lekárskeho prostredia. Buď som nostalgický alebo už opozeraný, neviem. Hodnotim nepozeraním 1*.

• 19.9.2019  11:06
    Trhlina (2019)

Veľmi som sa potešil televíznym upútavkam, že hneď po lete môžem vzhliadnuť tohtoročnú slovenskú filmovú novinku s mojími obĺúbenými hercami vo večernom Prime-time na stanici J@J. Dnes už viem, že som mal väčšie očakávania a aktuálne po vzhliadnutí prvej časti (televízna verzia je rozdelena na dve časti) ani netúžim si pozrieť o týždeň tu druhú...sa mi normálne podarilo zadriemať... Takže moje medzi hodnotenie je zatiaľ 2*. Avšak nasledovné upútavky vravia, že druhá časť obsahuje navyše pridané zábery, ktoré neboli premietané v kine čo vo mne znovu evokuje vyššie očakávania ako moje medzi hodnotenie...

• 1.9.2019  21:35

Tak za ten vydarený slušne-neslušný fórik pri tabuli, keď učiteľka češtiny hodí kriedou a "náhodou" spraví mekčeň v slove PICA, dávam 1*

• 9.8.2019  21:33
    Koleso šťastia (TV pořad) (2016)

1* za tanečky v sukničke...

• 5.8.2019  13:51

3* za ten koniec...pobavil som sa...ešte že to bolo také krátke...

• 31.3.2018  21:41

Dabing ma zabil...teraz neviem či som pozeral na Český film alebo nie? Tak to nemáme doma dosť obsaditeľných hercov alebo čo? A ten zvuk na jednej úrovni celý film akoby všetci boli spolu v jednej miestnosti. Hodnotil by som určite o 1* vyššie ale ten dabing mi dosť vadil:(

• 31.12.2017  15:50
    Podľa zvyku starého (TV pořad) (1989)

Toto sa mi este za desat rokov na portali nestalo, nepodarilo...som prvy, ktory pridavam komentar i hodnotenie...

• 18.1.2014  14:17

film mal určite dostať iný názov, pretože takto do sveta reprezentovať hlavné mesto, z ktorého bolo vidieť mizivé % je iba možné vo filme...moje hodnotenie ovplyvnil práve tento názov.

• 18.1.2014  12:54
    Slovensko (2004)

Slovensko...moja rodná hruda:)

• 15.2.2013  09:31

Od času kedy povinne pozerám s mojimi dcérami celodenne TV s výhradne detskými kanálmi dostávam sa opäť do dávno zabudnutých čias mojej závislosti na rozprávkach. Pomaly začínam poznať lepšie vysielaciu štruktúru týchto detských TV staníc ako tých obľúbených filmových. Nedávne sobotné ráno pri tichšie pustenej televízii ma donútilo skôr vstať a ďalej nevylihovať, pretože práve dávali tento skvelý animovaný dinosaurí príbeh o ceste za žiariacim kotúčom. Dokonca som si zistil a pozrel odznova jeho následné opakovanie, pretože som ho nevidel od začiatku a to už je samo sebou čo povedať...

• 20.5.2012  16:44
    Športy na Slovensku (TV seriál) (2011)

Je úžasné pozrieť a priblížiť si aká bola minulosti keď sa nám v športe darilo. Pozrieť si tú radosť a výkony našich športovcov. Dobrý začiatok pred hlavným vysielacím programom kde šport hrá prvé husle. Dokument pre fanúšikov ako aj nešportovcov, ktorý sa môžu čo to dozvedieť o najväčších úspechoch Slovákov na športoviskách

• 5.4.2012  15:02
    Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

Americký sen...ako keby som videl jednu epizódu z obľúbeného Rozborilovho "Modrého z neba" ako keby som videl...príbehy, emócie a stal sa zazrak...za jeden jediný týždeň sa dá postaviť dom? zatiaľ čo daná rodina strávi luxusnú dovolenku...toto nie je možné, toto sa môže udiať len v amerike...

• 8.10.2011  09:03
    Wipeout - Souboj národů (TV pořad) (2011)

Je to sranda a škodoradosť zároveň. Keď si doma a myslíš si, že ty by si bol lepší, rýchlejší a nepadol by si do vody, pretože tebe sa to nemôže stať? Darmo, škodoradosť je najlepšia radosť...čo do moderátorskej dvojice to nemá žiadny drive a celebrity oboch už rozdelených krajín sú po väčšine notoricky známe a opozerané, proste sú všade kde sa len dá ich vidieť. V zápolení so susednými krajinami sme mohli zvíťaziť, keďže sme mali možnosť vybrať to naj z naj čo doma a o kúsok ďalej doma máme. Hodnotím iba tú srandu a škodoradosť na 2*

• 7.8.2011  10:02

Tak tento dokument ma prikoval k televíznej obrazovke na dobrú trištvrte hodinku. S prvoti som si myslel, že ide o žart? Neskôr som spoznal aspoň cestou obrazu čo to o tradícii a zručnosti majstrov práce s drevom a časti kultúry tejto africkej Ghany. Určite je to svetový unikát vo výrobe "rakiev na prianie" a ich celosvetový dopyt a predaj cez internet. Moje hodnotenie je veľmi vysoké, dal by som plných 5* keby ma nezarazila tá časť dokumentu kedy finálny produkt bol reálne už použitý k svojmu účelu a umiestňovaný do zeme, kde vačšinou bola vykopaná rozmerovo menšia jama a miesto jej zväčšenia radšej účelovo poškodili, usekli či ulomili vytŕčajúcu časť tvorivej práce majstrov tohto remesla, ktorý práve tieto koncové časti detailne ručne opracúvali

• 7.8.2011  09:20
    MISS Slovensko 2011 (TV pořad) (2011)

Zapínam či prepínam od chvíle "promenády v plavkách" a opäť vypínam či prepínam...jednoducho povedané ladím kanálové vlny inam:D 2* za tie nezabudnuteľné okamihy pripomínajúce leto, teplo a krásu čo pomaly v naších končinách už nieto ani v mesiacoch júl a august...

• 18.7.2011  17:01
    Žraloci útočí (TV film) (2005)

Hneď prvý záber ma dostal, veď komu sa nepáči pohľad na krásne a opálené telá len v bikinách? Ako ale film plynul a nič iné ako zábava mladých ľudí počas leta na pláži Floridy nebola vidieť až na tie umelé plutvy žraločie a sem tam pohodená atrapa ľudského pozostatku, vedca (siláka), ktorý vyťahuje torzá metrových a niekoľko sto kilových korytnačiek ako polystyrén na plabubu či červené farebné škvrny na hladine oceánu tak to bola nuda bez štipky napätia a záberov priamo útočiacích čelustí žralokov. Ako by som mohol zabudnúť na podpríbeh milostného trojuholníka typu: "ja milujem ju a ona miluje iného" Moje hodnotenie filmu je 1* a + za tie baby

• 18.7.2011  16:13
    Zázračné přistání (TV film) (1990)

Film nakrútený podľa skutočnej udalosti z 28. apríla roku 1988 (skoro leteckej tragédii), ktorú vďaka skúsenému kapitánovi, bývalému inštruktorovi lietania na vojenských stíhačkách a jeho druhej mladej ešte neskúsenej pilotke neskôr kapitánke a v neposlednej rade duchaprítomnej a obetavej letuške sa skončilo ukážkovým letom v núdzovom stave a aj pristátím bez dalších následkov na zdraví a majetku. Je vôbec zázrakom, že o život prišla len jedna osoba z 94 prítomných na palube (89 cestujúcich a 5 členov posádky) a to letuška, ktorá v čase prasknutia trhliny na strope v prednej časti trupu a následnom vytrhnutí veľkej časti lietadla bola vymrštená do atmosféry. Výborný a zároveň mrazivý záber bol na zraneného muža, ktorému z ľavej časti hlavy trčal kus vytvarovaného predmetu podľa obrysu tela z úlomkov lietadla. Tvorcovia sa snažili aj o vykreslenie ďalších postáv, ktoré sa pričinily na záchrane a pomoci či naopak vytvárali stres a paniku z nevedomosti, strachu o vlastný život či pretvorení vlasnej mysle na čin svojho života

• 17.5.2011  11:44
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

uau..tak toto auto som strašne chcel, ako malý chlapec keď som ťahal na špagáte za sebou dreveného zajaca. Aspoň, že "angličák" som mal, vlastne kde ho mam? Idem ho pohľadať:)

• 17.5.2011  10:51

"Nepi ten džús" niečo mi uniklo?

• 10.4.2011  02:25
    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002)

Keďže máme doma televízor a nie jeden a býva zapnutý aj v čase vysielania telenoviel tak sem tam nakuknem vedľa do izby keď započujem známe hlasy z dabingu či aj pasujú k postavám na obrazovke. A môžem smelo vyhlásiť, že tentokrát ma neupútal hlavne hlas ale ženská krása jednej seriálovej postavy a modelky "Norkys Batista". Moje hodnotenie je veľmi silno ovplyvnené a dávam prekrásnu 1s*

• 10.3.2011  09:27
    Návrat kráľov (TV pořad) (2011)

Z názvu "Návrat kráľov" som si sprvoti predstavoval opačné synonymum a hľa? Naozaj tam boli králi a ešte aký! Dokonca som si dovolil aj na niektorých už pozabudnúť, Vaše ctené veličenstvá mi to ráčia prepáčiť, však. Takú bohatú nádielku som ešte pokope a to v jednej relácii ešte nevzhliadol. A toto posolstvo by som rád zanechal všetkým tvorcom a médiám aby naďalej produkovali TV Reality Show a tak o desať, dvadsať rokov som si opäť mohol pripomenúť a pozrieť v jednom krásnom večeri pri televíznej obrazovke ten rozkošný výkvet slovenskej pospolitosti a dúfam, že aj výber ne-moderátora programom nebude zaostávať za tým terajším. Moje hodnotenie je veľmi silné 4* a rukavica je hodená..

• 13.1.2011  14:07

Túto rozprávku si určite rád pozriem aj nabudúce, pretože som nevidel posledných desať minúť aj keď som už pätnásť meškal do práce:) doslovne ma očarila pestúnka svojou kúzelnou drevenou palicou a myslím si, že aj pripútala k sledovaniu televíznej obrazovky a sedadlu pohovky. Najviac mi utkveli opakujúce sa scény kedy sa z ničoho nič objaví v zábere pestúnka a povie: "klopala som" odpoveď: "samozrejme, ja viem" to ma dostalo! Moje hodnotenie preto zvyšujem na 4 a 1/2*

• 28.9.2010  17:17
    Hlava státu (2003)

"ja som vláda, ja môžem všetko" a je to tu..amerika má nového prezidenta:)

• 21.9.2010  14:25

Na dobu v ktorej bola táto rozprávka napísaná a zahraná i mňa ako dieťa upútala, keďže som sa bál tmy a samoty. Pamätám si ako mi mama nechávala svietiť lampu do času kým som nezaspal. Dnešnú generáciu už takéto rozprávky nezaujmú pre ich nádych inej doby i prevedenia grafických efektov napriek tomu, že princezná Zorenka ma blankytne modré oči...

• 25.7.2010  18:20
    Hadí princ (TV film) (1973)

Typická televízna inscenácia inak nazvaná ako hra pre mládež, ktorých stovky či tisíce vyrobila STV. Myslím si, že nezaujala ani v rokoch minulých a nie to dnes. Jednoduchý príbeh hadieho princa v podaní Michala Dočelomanského, princeznej, studne a nádvoria Maharádžovho sídla zo šedivými kulisami. Jednoznačne dielo má iba hodnotu umelcov a majstrov slovenskej hereckej obce, ktorých aj výkony boli dosť okresané a nevýrazné. Moje hodnotenie je 2* za hru a 4* za herecké obsadenie

<< předchozí 1 2