djsaly

Slovensko
DeeJay

<< předchozí 1 2
    • 4.7.2010  09:46
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Hodnotenie tejto rodinnej ak sa podarí tak 5-dňovej súťaži proti 5-tím iným rodinám v hádaní najviac položených anketových odpovedí vybraných z ľudí ulice za éry zabávača a moderátora Petra Novotného na českej TV PRIMA bolo o poznanie 1/2* lepšie ako ten istý TV formát na slovenskej STV so zabávačom a moderátorom Andrejom Bičanom. Keďže dnes nemám možnosť už sledovať tento formát s novým moderátorm Petrom Lesákom a ako čítam z iných komentárov tak som aj rád. Spomienka na dobrú pohodu po dni v práci pri sledovaní televízie pred večernými správami. Moje hodnotenie je 3 a 1/2* oproti 3*

• 31.12.2019  20:54
    Ariana Grande at the BBC (koncert) (2018)

Zaujímavé spojenie koncertu a talk show (2v 1) z Londýna. Koncert Ariany Grande so svojou skupinou, zborom a za doprovodu veľkého ženského sláčikového orchestra.

• 18.1.2014  14:17

film mal určite dostať iný názov, pretože takto do sveta reprezentovať hlavné mesto, z ktorého bolo vidieť mizivé % je iba možné vo filme...moje hodnotenie ovplyvnil práve tento názov.

• 23.6.2010  09:07
    De Facto (TV pořad) (2007)

Táto publicisticko-politická diskusná relácia "De Facto" vysielaná na TV JoJ je ten istý formát ako na TV Markiza, relácia "Sito" pred jej odchodom moderátora Daniela Krajcera do konkurenčnej súkromnej televízie. Moje hodnotenie dnes je 2 a 1/2* a v minulosti 3 a 1/2*

• 21.9.2010  14:25

Na dobu v ktorej bola táto rozprávka napísaná a zahraná i mňa ako dieťa upútala, keďže som sa bál tmy a samoty. Pamätám si ako mi mama nechávala svietiť lampu do času kým som nezaspal. Dnešnú generáciu už takéto rozprávky nezaujmú pre ich nádych inej doby i prevedenia grafických efektov napriek tomu, že princezná Zorenka ma blankytne modré oči...

• 13.6.2010  01:18
    Dievča za milión (TV pořad) (2004)

Plne súhlasím s komentárom "Bilky" avšak uberám 1/2* ale i pridávam 1/2* za hlas a moderovanie Michala Hudáka.

• 23.6.2010  09:56
    Drišľakoviny (TV pořad) (2003)

Hudobno-zábavný formát v prime-time DRIŠĽAKOVINY na obrazovkách verejnoprávnej televízie z dielne STV Košice pripravovanej pod taktovkou folkovo-folklórnej satirickej päťčlennej skupiny z východného Slovenska "Drišľak" má stále veľký ohlas u divákov inak si to ani neviem predstaviť, že ešte stále vysielajú v premiére či v repríze! Preto asi musíme platiť koncesionárske poplatky aby sme mohli podporovať takéto relácie! Ach jáj, kde sú tie časy "Senzi Senzusu" a jeho aktívnych divákov v hľadisku ako napr. legendárneho bývalého hokejistu a trénera Jozefa Golonku. Tá 1* je za môj nedobrovoľný príspevok 4,64 EUR mesačne RTVS

• 5.10.2019  23:30
    Frida - Maľovať a milovať (divadelní záznam) (2016)

V rámci rozširovania obzorov kultúry, navštevujem divadlo - činohru a rád idem aj na muzikál. Náhodou som v televízii natrafil na divadelný záznam FRIDA - Maľovať a Milovať. No neviem čím to je ale chýbala mi tam tá iskra živej atmosféry v divadle na akú som zvknutý. Po vzhliadnutí v tv by som už na tento muzikál nešiel, škoda nemôžem dnes ohodnotiť viac ako 2*.

• 25.7.2010  18:20
    Hadí princ (TV film) (1973)

Typická televízna inscenácia inak nazvaná ako hra pre mládež, ktorých stovky či tisíce vyrobila STV. Myslím si, že nezaujala ani v rokoch minulých a nie to dnes. Jednoduchý príbeh hadieho princa v podaní Michala Dočelomanského, princeznej, studne a nádvoria Maharádžovho sídla zo šedivými kulisami. Jednoznačne dielo má iba hodnotu umelcov a majstrov slovenskej hereckej obce, ktorých aj výkony boli dosť okresané a nevýrazné. Moje hodnotenie je 2* za hru a 4* za herecké obsadenie

• 28.9.2010  17:17
    Hlava státu (2003)

"ja som vláda, ja môžem všetko" a je to tu..amerika má nového prezidenta:)

• 5.6.2010  23:37

Tento film na DVD nosiči by som si veru nekúpil iba ak by bol ako bonus pribalený k inému titulu. Avšak úprimne podotýkam, že v televízii som ho vzhliadol už niekoľko krát a pozrel by som si aspoň časť určite znovu, ak by v tom istom čase nebolo na výber niečo pozoruhodnejšie či práve nebola reklama cez ktorú vždy aktívne využívam diaľkové ovládanie.

• 5.10.2019  23:57
    Karel Gott - Zůstanu svůj (TV film) (2019)

Maestro Karel Gott, ďakujeme!

• 17.5.2011  11:44
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

uau..tak toto auto som strašne chcel, ako malý chlapec keď som ťahal na špagáte za sebou dreveného zajaca. Aspoň, že "angličák" som mal, vlastne kde ho mam? Idem ho pohľadať:)

• 9.8.2019  21:33
    Koleso šťastia (TV pořad) (2016)

1* za tanečky v sukničke...

• 13.1.2011  14:07

Túto rozprávku si určite rád pozriem aj nabudúce, pretože som nevidel posledných desať minúť aj keď som už pätnásť meškal do práce:) doslovne ma očarila pestúnka svojou kúzelnou drevenou palicou a myslím si, že aj pripútala k sledovaniu televíznej obrazovky a sedadlu pohovky. Najviac mi utkveli opakujúce sa scény kedy sa z ničoho nič objaví v zábere pestúnka a povie: "klopala som" odpoveď: "samozrejme, ja viem" to ma dostalo! Moje hodnotenie preto zvyšujem na 4 a 1/2*

• 30.5.2010  10:10
    Lady XXL (2006)

hmm, asi nebudem objektívny ale tento film som nedokázal pozerať ani počas TV reklamy na inom kanáli..a dostala ma scéna hrdinky filmu, keď chcela pobozkať svojho vyvoleného, chcelo sa mi vtedy.."veď viete čo"

• 17.5.2011  10:51

"Nepi ten džús" niečo mi uniklo?

• 7.8.2011  09:20
    MISS Slovensko 2011 (TV pořad) (2011)

Zapínam či prepínam od chvíle "promenády v plavkách" a opäť vypínam či prepínam...jednoducho povedané ladím kanálové vlny inam:D 2* za tie nezabudnuteľné okamihy pripomínajúce leto, teplo a krásu čo pomaly v naších končinách už nieto ani v mesiacoch júl a august...

• 13.6.2010  01:42
    Modré z neba (TV pořad) (2008)

Myslím si, že pomáhať druhým a hlavne chorým a odkázaným na niekoho iného pomoc je ušľachtilé a potrebné. A to je v prvom rade na tomto už niekoľko sezón obľúbenom formáte to podstatné. Samozrejme, že bez sponzorských darov, reklamy, hviezdnych osobností a hojnej sledovanosti by nebolo možné vyčariť úsmev na tvári a zniesť aj "Modré z neba" tým trom ľuďom každý týždeň. Moje celkové hodnotenie je 3 a 1/2 * za pána moderátora akým je Vilo Rozboril.

• 10.4.2011  02:25
    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002)

Keďže máme doma televízor a nie jeden a býva zapnutý aj v čase vysielania telenoviel tak sem tam nakuknem vedľa do izby keď započujem známe hlasy z dabingu či aj pasujú k postavám na obrazovke. A môžem smelo vyhlásiť, že tentokrát ma neupútal hlavne hlas ale ženská krása jednej seriálovej postavy a modelky "Norkys Batista". Moje hodnotenie je veľmi silno ovplyvnené a dávam prekrásnu 1s*

• 11.7.2010  10:29
    Na stopě (TV pořad) (2000)

Tento kriminalisticko-publicistický program vysielaný v českej verejnoprávnej televízii má už za sebou desaťročnicu vysielania v novej podobe (starú verziu za čias éry socializmu nemusím popisovať) o čom svedčia aj výsledky hodnotenia a sledovanosti najviac u starších generáciách reprezentatívnej vzorky obyvateľstva. Má svoje miesto a aj opodstatnenie vzhľadom na dobu v akej žijeme. Jedná sa hlavne o informovanie verejnosti a o pomoc pri pátraní po určitých typoch "osôb" spoločnosti. Tento program nesledujem ale čo sa týka námetu a vecnosti uvítal by som ho aj na obrazovke pre slovenského diváka.

• 5.8.2019  13:51

3* za ten koniec...pobavil som sa...ešte že to bolo také krátke...

• 6.3.2010  19:15
    Next (2007)

Podľa obľúbenosti i spracovania je to priemerná americká akčná i svojím spôsobom sci-fi poviedka vo filmovom prevedení kde hlavnú postavu, ktorú som s údesom sledoval hlavne pre jeho výraz tváre a úletu na hlave mimochodom môjho obľúbeného herca. Bolo mi to smiešne ale asi tvorcovia vedeli prečo tak Nicolas Cage vyzeral:D Rád som si pozrel už dospelú Jessicu Biel aj kôli, ktorej som pred rokmi s obľubou sledoval rodinný seriál "7th Heaven" každú nedeľu doobeda. V príbehu by som radšej videl iný dôvod potreby pomoci hlavného hrdinu pre FBI ako nástroja pre zamedzenie použitia nukleárnej hrozby a na druhej strane komu by sa nepáčilo vidieť svoj osud aspoň dve minúty dopredu však? Čo ma zobudilo a zanechalo otvorenú myšlienku na film bola posledná minúta a ten nečakaný zaver filmu..moje hodnotenie je 3 a1/2*

• 20.6.2010  19:49
    Noc v archíve (TV pořad) (2009)

RE: súhlasím

• 21.3.2010  11:17
    Nové bydlení (TV pořad) (2007)

Relácia Nové bývanie je určená hlavne pre tých čo sa zaujímajú o realitný trh či hľadajú pre seba "nové bývanie" teda strechu nad hlavou a nevedia ako a čo robiť. Je to dobrý štart či návod kde začať! Samozrejme, že sa jedná o reality šou, ktorá musí aj niečím zaujímavým pritiahnuť diváka a tak zaručiť sledovanosť vždy s novým nápadom. Formát tohto druhu je obľúbený a vysiela sa nie len na slovenskej TV JoJ.

• 10.3.2011  09:27
    Návrat kráľov (TV pořad) (2011)

Z názvu "Návrat kráľov" som si sprvoti predstavoval opačné synonymum a hľa? Naozaj tam boli králi a ešte aký! Dokonca som si dovolil aj na niektorých už pozabudnúť, Vaše ctené veličenstvá mi to ráčia prepáčiť, však. Takú bohatú nádielku som ešte pokope a to v jednej relácii ešte nevzhliadol. A toto posolstvo by som rád zanechal všetkým tvorcom a médiám aby naďalej produkovali TV Reality Show a tak o desať, dvadsať rokov som si opäť mohol pripomenúť a pozrieť v jednom krásnom večeri pri televíznej obrazovke ten rozkošný výkvet slovenskej pospolitosti a dúfam, že aj výber ne-moderátora programom nebude zaostávať za tým terajším. Moje hodnotenie je veľmi silné 4* a rukavica je hodená..

• 13.10.2019  20:31

V obsahu sa píše, že to bude: "ekologické, zábavné a zázračné!" No ekologické beriem, pretože hlavným želiezkom sú ekologické ocenené projekty ale inak? Hodnotím jedine za tú ekológiu 2*.

• 14.7.2010  19:42
    On a ona u vás doma (TV pořad) (2000)

Je to súťažno zábavná relácia, ktorá príjemne pôsobí domácim prostredím v súbojoch dvoch manželských dvojíc pod taktovkou herca a moderátora Petra Kočiša vysielaná na verejnoprávnej STV1. V každej časti sú pozvané nové dvojice, ktoré odpovedajú v rovnakom čase na tú istú otázku a cieľom je zistenie či žijú v idylickej symbióze, či nie? Relácia má aj charitatívny rozmer. Moje hodnotenie je 2 a 1/2*

• 23.6.2010  08:57
    Paľba (TV pořad) (1996)

RE: súhlasím s "Musakle" a dodávam, že redaktor Paľo Fejér pokračuje vo svojich začatých šľapajách dnes v REPORTÉROCH na STV

• 31.12.2017  15:50
    Podľa zvyku starého (TV pořad) (1989)

Toto sa mi este za desat rokov na portali nestalo, nepodarilo...som prvy, ktory pridavam komentar i hodnotenie...

<< předchozí 1 2