djsaly

Slovensko
DeeJay

<< předchozí 1 2
    • 5.10.2019  23:57
    Karel Gott - Zůstanu svůj (TV film) (2019)

Maestro Karel Gott, ďakujeme!

• 13.10.2019  20:31

V obsahu sa píše, že to bude: "ekologické, zábavné a zázračné!" No ekologické beriem, pretože hlavným želiezkom sú ekologické ocenené projekty ale inak? Hodnotím jedine za tú ekológiu 2*.

• 19.9.2019  11:06
    Trhlina (2019)

Veľmi som sa potešil televíznym upútavkam, že hneď po lete môžem vzhliadnuť tohtoročnú slovenskú filmovú novinku s mojími obĺúbenými hercami vo večernom Prime-time na stanici J@J. Dnes už viem, že som mal väčšie očakávania a aktuálne po vzhliadnutí prvej časti (televízna verzia je rozdelena na dve časti) ani netúžim si pozrieť o týždeň tu druhú...sa mi normálne podarilo zadriemať... Takže moje medzi hodnotenie je zatiaľ 2*. Avšak nasledovné upútavky vravia, že druhá časť obsahuje navyše pridané zábery, ktoré neboli premietané v kine čo vo mne znovu evokuje vyššie očakávania ako moje medzi hodnotenie...

• 31.12.2019  20:54
    Ariana Grande at the BBC (koncert) (2018)

Zaujímavé spojenie koncertu a talk show (2v 1) z Londýna. Koncert Ariany Grande so svojou skupinou, zborom a za doprovodu veľkého ženského sláčikového orchestra.

• 19.9.2019  11:31
    Sestričky (TV seriál) (2018)

Stále nové a modernejšie seriály z lekárskeho prostredia. Buď som nostalgický alebo už opozeraný, neviem. Hodnotim nepozeraním 1*.

• 1.9.2019  21:35

Tak za ten vydarený slušne-neslušný fórik pri tabuli, keď učiteľka češtiny hodí kriedou a "náhodou" spraví mekčeň v slove PICA, dávam 1*

• 31.3.2018  21:41

Dabing ma zabil...teraz neviem či som pozeral na Český film alebo nie? Tak to nemáme doma dosť obsaditeľných hercov alebo čo? A ten zvuk na jednej úrovni celý film akoby všetci boli spolu v jednej miestnosti. Hodnotil by som určite o 1* vyššie ale ten dabing mi dosť vadil:(

• 5.10.2019  23:30
    Frida - Maľovať a milovať (divadelní záznam) (2016)

V rámci rozširovania obzorov kultúry, navštevujem divadlo - činohru a rád idem aj na muzikál. Náhodou som v televízii natrafil na divadelný záznam FRIDA - Maľovať a Milovať. No neviem čím to je ale chýbala mi tam tá iskra živej atmosféry v divadle na akú som zvknutý. Po vzhliadnutí v tv by som už na tento muzikál nešiel, škoda nemôžem dnes ohodnotiť viac ako 2*.

• 9.8.2019  21:33
    Koleso šťastia (TV pořad) (2016)

1* za tanečky v sukničke...

• 7.8.2011  09:20
    MISS Slovensko 2011 (TV pořad) (2011)

Zapínam či prepínam od chvíle "promenády v plavkách" a opäť vypínam či prepínam...jednoducho povedané ladím kanálové vlny inam:D 2* za tie nezabudnuteľné okamihy pripomínajúce leto, teplo a krásu čo pomaly v naších končinách už nieto ani v mesiacoch júl a august...

• 10.3.2011  09:27
    Návrat kráľov (TV pořad) (2011)

Z názvu "Návrat kráľov" som si sprvoti predstavoval opačné synonymum a hľa? Naozaj tam boli králi a ešte aký! Dokonca som si dovolil aj na niektorých už pozabudnúť, Vaše ctené veličenstvá mi to ráčia prepáčiť, však. Takú bohatú nádielku som ešte pokope a to v jednej relácii ešte nevzhliadol. A toto posolstvo by som rád zanechal všetkým tvorcom a médiám aby naďalej produkovali TV Reality Show a tak o desať, dvadsať rokov som si opäť mohol pripomenúť a pozrieť v jednom krásnom večeri pri televíznej obrazovke ten rozkošný výkvet slovenskej pospolitosti a dúfam, že aj výber ne-moderátora programom nebude zaostávať za tým terajším. Moje hodnotenie je veľmi silné 4* a rukavica je hodená..

• 8.10.2011  09:03
    Wipeout - Souboj národů (TV pořad) (2011)

Je to sranda a škodoradosť zároveň. Keď si doma a myslíš si, že ty by si bol lepší, rýchlejší a nepadol by si do vody, pretože tebe sa to nemôže stať? Darmo, škodoradosť je najlepšia radosť...čo do moderátorskej dvojice to nemá žiadny drive a celebrity oboch už rozdelených krajín sú po väčšine notoricky známe a opozerané, proste sú všade kde sa len dá ich vidieť. V zápolení so susednými krajinami sme mohli zvíťaziť, keďže sme mali možnosť vybrať to naj z naj čo doma a o kúsok ďalej doma máme. Hodnotím iba tú srandu a škodoradosť na 2*

• 20.5.2012  16:44
    Športy na Slovensku (TV seriál) (2011)

Je úžasné pozrieť a priblížiť si aká bola minulosti keď sa nám v športe darilo. Pozrieť si tú radosť a výkony našich športovcov. Dobrý začiatok pred hlavným vysielacím programom kde šport hrá prvé husle. Dokument pre fanúšikov ako aj nešportovcov, ktorý sa môžu čo to dozvedieť o najväčších úspechoch Slovákov na športoviskách

• 17.5.2011  10:51

"Nepi ten džús" niečo mi uniklo?

• 7.8.2011  10:02

Tak tento dokument ma prikoval k televíznej obrazovke na dobrú trištvrte hodinku. S prvoti som si myslel, že ide o žart? Neskôr som spoznal aspoň cestou obrazu čo to o tradícii a zručnosti majstrov práce s drevom a časti kultúry tejto africkej Ghany. Určite je to svetový unikát vo výrobe "rakiev na prianie" a ich celosvetový dopyt a predaj cez internet. Moje hodnotenie je veľmi vysoké, dal by som plných 5* keby ma nezarazila tá časť dokumentu kedy finálny produkt bol reálne už použitý k svojmu účelu a umiestňovaný do zeme, kde vačšinou bola vykopaná rozmerovo menšia jama a miesto jej zväčšenia radšej účelovo poškodili, usekli či ulomili vytŕčajúcu časť tvorivej práce majstrov tohto remesla, ktorý práve tieto koncové časti detailne ručne opracúvali

• 18.1.2014  14:17

film mal určite dostať iný názov, pretože takto do sveta reprezentovať hlavné mesto, z ktorého bolo vidieť mizivé % je iba možné vo filme...moje hodnotenie ovplyvnil práve tento názov.

• 20.6.2010  19:49
    Noc v archíve (TV pořad) (2009)

RE: súhlasím

• 13.6.2010  01:42
    Modré z neba (TV pořad) (2008)

Myslím si, že pomáhať druhým a hlavne chorým a odkázaným na niekoho iného pomoc je ušľachtilé a potrebné. A to je v prvom rade na tomto už niekoľko sezón obľúbenom formáte to podstatné. Samozrejme, že bez sponzorských darov, reklamy, hviezdnych osobností a hojnej sledovanosti by nebolo možné vyčariť úsmev na tvári a zniesť aj "Modré z neba" tým trom ľuďom každý týždeň. Moje celkové hodnotenie je 3 a 1/2 * za pána moderátora akým je Vilo Rozboril.

• 13.6.2010  01:01
    Prekvapenie (2008)

Film začal..dej plynul a napodiv som sa nebál. Slovenský horor? Fakt to bol horor vôbec dopozerať dokonca, ešteže je to krátka stopáž a konali sa na Slovensku parlamentné voľby 2010 takže som bol dnes v noci na obdobný zážitok pripravený...

• 20.6.2010  18:54
    Sedem (TV pořad) (2008)

Ak by som mal zhodnotiť tento formát ako celok tak je to humoristicko-glosátorská TV show uvádzaná "Eňou", ktorá pláva v týchto vodách hádam "odjakživa" a má rovnaký scenár či stálych hostí dnes i včera ešte na konkurenčnej stanici (s rovnakým názvom bez "s.r.o.") Neskorá večerná hodina vysielania uberá širokej verejnosti (vysielanie po 22 hod. aj vzhľadom k obsahu *18) okrem pravidelných divákov medzi, ktorých nepatrím ale ak v tej dobe mám zapnuté TV a chcem sa pobaviť z udalosti a príhod uplynulých dní v podaní určitých hostí tak sa moje hodnotenie pohybuje v rozmedzí od 2* po 4*

• 23.6.2010  10:32
    Test magazín (TV pořad) (2008)

Objektívne, rýchle a vecné testovanie výrobkov od A až po Z, ktoré je možné si pozrieť aj v archíve relácii na STV

• 4.7.2010  09:46
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Hodnotenie tejto rodinnej ak sa podarí tak 5-dňovej súťaži proti 5-tím iným rodinám v hádaní najviac položených anketových odpovedí vybraných z ľudí ulice za éry zabávača a moderátora Petra Novotného na českej TV PRIMA bolo o poznanie 1/2* lepšie ako ten istý TV formát na slovenskej STV so zabávačom a moderátorom Andrejom Bičanom. Keďže dnes nemám možnosť už sledovať tento formát s novým moderátorm Petrom Lesákom a ako čítam z iných komentárov tak som aj rád. Spomienka na dobrú pohodu po dni v práci pri sledovaní televízie pred večernými správami. Moje hodnotenie je 3 a 1/2* oproti 3*

• 23.6.2010  09:07
    De Facto (TV pořad) (2007)

Táto publicisticko-politická diskusná relácia "De Facto" vysielaná na TV JoJ je ten istý formát ako na TV Markiza, relácia "Sito" pred jej odchodom moderátora Daniela Krajcera do konkurenčnej súkromnej televízie. Moje hodnotenie dnes je 2 a 1/2* a v minulosti 3 a 1/2*

• 6.3.2010  19:15
    Next (2007)

Podľa obľúbenosti i spracovania je to priemerná americká akčná i svojím spôsobom sci-fi poviedka vo filmovom prevedení kde hlavnú postavu, ktorú som s údesom sledoval hlavne pre jeho výraz tváre a úletu na hlave mimochodom môjho obľúbeného herca. Bolo mi to smiešne ale asi tvorcovia vedeli prečo tak Nicolas Cage vyzeral:D Rád som si pozrel už dospelú Jessicu Biel aj kôli, ktorej som pred rokmi s obľubou sledoval rodinný seriál "7th Heaven" každú nedeľu doobeda. V príbehu by som radšej videl iný dôvod potreby pomoci hlavného hrdinu pre FBI ako nástroja pre zamedzenie použitia nukleárnej hrozby a na druhej strane komu by sa nepáčilo vidieť svoj osud aspoň dve minúty dopredu však? Čo ma zobudilo a zanechalo otvorenú myšlienku na film bola posledná minúta a ten nečakaný zaver filmu..moje hodnotenie je 3 a1/2*

• 21.3.2010  11:17
    Nové bydlení (TV pořad) (2007)

Relácia Nové bývanie je určená hlavne pre tých čo sa zaujímajú o realitný trh či hľadajú pre seba "nové bývanie" teda strechu nad hlavou a nevedia ako a čo robiť. Je to dobrý štart či návod kde začať! Samozrejme, že sa jedná o reality šou, ktorá musí aj niečím zaujímavým pritiahnuť diváka a tak zaručiť sledovanosť vždy s novým nápadom. Formát tohto druhu je obľúbený a vysiela sa nie len na slovenskej TV JoJ.

• 21.3.2010  11:05
    Vojna slov (TV pořad) (2007)

Vojna slov ako i iné súťažné a vedomostné kvízy sú dnes pomaly ale iste nahradzované inými formátmi ako napr. seriálmi. Táto kvízová hra sa udržala na televíznej obrazovke iba 1 a 1/2 sezóny čo je veľmi krátka doba aj napriek tomu, že sa jedná o novinku licencovaného formátu (War Of The Words) britskej spoločnosti Granada International, ktorú predstavili na televíznom veľtrhu MipTV 2007 v Cannes, Francúzsko.

• 30.5.2010  10:10
    Lady XXL (2006)

hmm, asi nebudem objektívny ale tento film som nedokázal pozerať ani počas TV reklamy na inom kanáli..a dostala ma scéna hrdinky filmu, keď chcela pobozkať svojho vyvoleného, chcelo sa mi vtedy.."veď viete čo"

• 22.9.2019  13:12

Mám rád tento film a pozriem si ho zakaždým, počas doma stráveného papučového tele-víkendu. Záver filmu ma vždy dostane do pomykova, keď Miranda (Meryl) v aute povie (Andrei) Anne "vidím v tebe veľký kus seba". A potom sa udeje zvrat , takto som si koniec nepredstavoval. Jednoznačne 4*.

• 13.1.2011  14:07

Túto rozprávku si určite rád pozriem aj nabudúce, pretože som nevidel posledných desať minúť aj keď som už pätnásť meškal do práce:) doslovne ma očarila pestúnka svojou kúzelnou drevenou palicou a myslím si, že aj pripútala k sledovaniu televíznej obrazovky a sedadlu pohovky. Najviac mi utkveli opakujúce sa scény kedy sa z ničoho nič objaví v zábere pestúnka a povie: "klopala som" odpoveď: "samozrejme, ja viem" to ma dostalo! Moje hodnotenie preto zvyšujem na 4 a 1/2*

• 18.7.2011  17:01
    Žraloci útočí (TV film) (2005)

Hneď prvý záber ma dostal, veď komu sa nepáči pohľad na krásne a opálené telá len v bikinách? Ako ale film plynul a nič iné ako zábava mladých ľudí počas leta na pláži Floridy nebola vidieť až na tie umelé plutvy žraločie a sem tam pohodená atrapa ľudského pozostatku, vedca (siláka), ktorý vyťahuje torzá metrových a niekoľko sto kilových korytnačiek ako polystyrén na plabubu či červené farebné škvrny na hladine oceánu tak to bola nuda bez štipky napätia a záberov priamo útočiacích čelustí žralokov. Ako by som mohol zabudnúť na podpríbeh milostného trojuholníka typu: "ja milujem ju a ona miluje iného" Moje hodnotenie filmu je 1* a + za tie baby

<< předchozí 1 2