• Thriller

2 $ocky (2011) (seriál)

Konečne nejaký seriál, ktorý môžem porovnávať s Dva a Pol Chlapa. Dobrý herci aj hlavný aj vedľajší. Originálny seriál. Super!  Hneď pridávam do top desať ku profesionálom a Dva a Pol Chlapa.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Toto je super. Tento seriál, každá epizóda vždy pobaví a poteší. Výborné herecké obsadenie (Charlie Sheen, Jon Cryer, Ryan Stiles, Ashton Kutcher, August T Jones). Nemyslím si, že po odchode Charlie Sheena sitcom stratil hodnotu. Je pravda, že po príchode Waldena Schmidta seriál vyzeral inak (ale v dobrom). A vždy keď niekto povie nejaký vtip, ktorý sa zdá byť mega vtipným, tak príde Berta, povie nejakú svoju hlášku a odíde upratovať. Dá sa to ľahšie povedať ako - Sranda za srandov. A nesmiem zabudnuť na guest stars napr. spevák Enrique Iglesias, ktorý si v jednej epizóde zahral po boku Charlieho Sheena a zahral to výborne. Alebo sa tam objavili herci ako Martin Sheen, Emilio Estevez, Mila Kunis,...

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Po skončení 8 série Dva a pol chlapa nám Charlie Sheen našťastie nechal tento podobný a hlavne takisto vtipný seriál. Niečo mi tu hovorí, že Charlie Sheen tu podal neskutočne dobrý herecký výkon (ale on vždy). Odporúčam to pozerať po seriále Dva a pol chlapa.

Profesionálové - Falošní policajti (2008) (epizoda)

Nagy - Boborovský, ja som vedel, že my dvaja to ďaleko, ďaleko dotiahneme... Major Nagy, bolo mi cťou kapitán Boborovský.

Profesionálové - Semafór (2008) (epizoda)

Nagy - Vyšný, a ty tu čo robíš?

Santa je úchyl! (2003)

Super vianočná komédia. Santa Claus je úchylne vtipný. Určite odporúčam a som rád, že je aj druhý diel. Dej je výborný a táto komédia patrí určite medzi tie najlepšie komédie aké sa natočili a je to jeden z najlepších vianočných filmov. LET IT SNOW!

Profesionálové (2008) (seriál)

Vtipný seriál, na Slovákov až veľmi vtipný. A je dosť čo povedať, keď poviem, že tento seriál môžem rovnať s legendou všetkých seriálov: Dva a pol chlapa. Dávam 6 Hviezd. Koľko? 5, nech nežerem.

Rocky (1976)

Rocky Balboa! Legenda! Super soundtrack a všetky hudby v pozadí, veľmi napínavá dráma až do konca. Sylvester je super herec a výborne to zahral (Som mu skoro uveril) :) .

Ovládací panel
4 body