Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Krimi

O mně

Jsem zrálé víno, ročník 1974, a jak mi jednou jeden kamarád řekl i plodnice (chtěl mi asi vyjádřit poklonu nad porozením 4 děti)....ale páč už byl "opivněn" spletl se a řekl mi Ploštice. Tak proto;-).
Jsem ukecaná, živá, hubatá, ironická, milovaná a milující. Život mě baví i se všemi kopanci a překážkami. Mám ráda západ slunce, ranní ptačí švitoření, spadlou mlhu na pavučině, vůni čerstvě posečené trávy, teplý chléb a pečená žebra. Třeba;-). Kino dávám teď jen sporadicky, a to pak nejčastěji podpořím českou kinematografii. A nebo animovanou dětskou pohodu. Ostatní se snažím do-shlédnout později a doma, a ač jsem se tomu vždycky bránila, dávám filmy i na etapy.....spánek je silnější.                Ale s dětmi se to nedá;-).
Moje sestra se mnou nechce chodit do kina, protože se prý směju, když se nikdo nesměje. Nechápu. Můj bratr se plácá i do stehen a tomu to neříká;-)).

První film (shlédnutý v kině Družba - kdeže mu konec;-)) - S čerty nejsou žerty. Skvělý začátek;-).
První film (a jediný), ze kterého jsem odešla před koncem - Mravenci nesou smrt - to fakt nešlo;-)
Další filmy, které by si zasloužily můj dřívější odchod - Pánská jízda, Sedmý hřích, ...                                                                      První (a zatím jediný) film, u kterého jsem v kině brečela - Hodiny. Ten film mě rozsekal.

 

Filmové radosti (2008):

Mamma Mia!
Temný rytíř                                                                                                                                                                                                    Venkovský učitel                                                                                                                                                                                                 Pokání                                                                                                                                                                                                                     Jako malé děti

Filmové radosti (2009):

Výměna, Zrádce, Julie a Julia, Nouzový východ, Vzhůru do oblak!, Milk, Michael Jackson: This is it!

Letošní filmové radosti (prozatím):

Nějak se to komplikuje

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama