Armageddon

Adrián Krištof

okres Banská Bystrica

<< předchozí 1 2 3 4
    • 17.4.2017  08:15
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Netflix so svojou produkciou opäť nesklamal. Jedinečný seriál, ktorý zaujal aj staršiu sortu ľudí. Prečo? Lebo každá generácia si zažila niečo podobné a každý sa našiel v nejakej postavy. Aj keď niekedy to bolo teenergersky naivné, celkový dojem to nepokazilo, možno práve naopak. Zaujímavý nápad a jedinečné spracovanie sa k sebe výborne hodia. Aj výkony hercov boli skvelé. Moje naj postavy? Pravdepodobne Hannah a Jeff.

• 3.3.2013  14:19

Príde mi to ako ďalší z propagandistických filmov, ktorý mal poukázať na to, ako môžme ďakovať USA za ochranu sveta. Ale aj tak v 11/9 niečo smrdí. Alebo to smrdí len mne?

• 3.6.2014  19:04

Keby odstránili tie slov-motion zábery, film by bol o polovicu kratší ...

• 9.1.2012  21:41
    50/50 (2011)

Co k tomu filmu napisat. Oslovila ma tema filmu lebo som to bohuzial zazil v blizkom okoli. Film ukazal na priatelstvo, ze v zivote dolezite vzdy a vzdy treba mat niekoho nablizku ked ste v hocijakej zivotnej situacii. Tak isto ma oslovilo herecke obsadenie, ktore je vyborne. Humor, ktory sa tu vyskytuje je primerany a ukazuje, ze niekedy bez sebemensej davky humoru proste nejde exiatovat. (ospravedlnujem sa za diakritiku, pisane z mobilu)

• 27.10.2012  20:23

Keď to porovnám zo Spider-Manon z roku 2002, tak sa mi toto zdá oveľa lepšie spracované. Chápem, že to nemôžem porovnávať, lebo to už je 10 rokov. Avšak Andy mi do role spidermana sadol pomerne dobre. First person zábery pri "lietaní" boli super, škoda, že ich bolo tak málo. Krásna Emma Stone len dodala tomu ešte krajší kabátik.

• 12.1.2014  20:39

Prečo som to pozeral s dabingom? Ešte teraz ma mrazí z toho anglického "prízvuku"

• 19.8.2012  00:07
    Avengers (2012)

Osobne som od toho čakal trochu viac. Hlavne prvá polovica filmu bola podľa môjho názoru nudná a zdĺhavá. Avšak záverečná akcia mi to všetko vynahradila. Až som bol prekvapený, aké vtipné hlášky zazneli. V závere, jedinečný HULK, ktorý bol výborný. " ... and Hulk, smash!"

• 2.2.2014  18:46
    Banshee (TV seriál) (2013)

Vie zaujať, hlavne Job a jeho štýl. Po skončení druhej sezóny, som v úžase.

• 16.5.2011  19:39
    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003)

Prvý krát som si to pozrel náhodou. Ale keď som videl, ako s láskou vyhadzujú veci do vzduchu, ako ich ničia, či naopak stavajú, musel som si ich zamilovať. Potom keď ešte prišli pekné baby, na ktoré sa dá ako tak pozerať, čo viac treba? Vždy vražedná kombinácia ničenia vecí a báb.

• 14.8.2011  21:52
    Bratři (2009)

Priznám sa, je to prvý film kde hrá Toby Maguire niekoho iného ako Spidermana. Ale prospelo mu to. Trojica hercov v hlavnej úlohe si padla. Zaujímavý pohľad na väzňa v afgánskej púšti, ktorý mi pripadá veľmi reálne a následné psychické následky človeka tiež. Veľmi kvalitný snímok, ktorý sa oplatí pozrieť aby ste vedeli čo sa robí s vojakom. Film o vojakoch, ktorí sú len bezduší zabijaci, bolo dosť.

• 6.1.2011  22:11

Neviem prečo, ale vždy keď vidím tento film v TV, musím si ho pozrieť. Neviem prečo ale aj keď scenár a dej sú na nič, vtipy sú tam prvotriedne. Smiať sa na nich budem asi vždy. A k tomu postavy a.k.a Kuře, a jeho 11 prstov. To je na nezabudnutie...

• 11.7.2012  21:37
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Pozrel som skoro celú prvú sériu. A musím povedať, že to na mňa urobilo dojem. Alebo skôr na mňa urobila dojem Emma, Karkulka a ostatné herečky, ktoré sú tu. Neviem, či boli tak starostlivo vybrané, alebo presne odhadli môj vkus. Z mužského osadenstva ma zaujal Robert Carlyle a.k.a. Rampelník. Spojenie rozprávok a reality bol odvážny počin ale vydaril sa.

• 3.8.2014  17:23

Slušné pokračovanie jednotky. Celý film mal spád, človek sa pri tom nenudil. Vedel aj parkrát prekvapiť. A aj tretie pokračovanie sľubuje zaujímavý dej.

• 1.1.2013  22:59

Aj keď to je teenegerský film, môžem povedať za seba, že je výborný. Celý film som len ticho sedel a vychutnával si atmosféru. Keď sa objavila krásna Emma Watson, tak to hraničilo s dokonalosťou.

• 31.3.2011  22:04
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Seriál, kde sa riešia nie len lekárske zákroky a liečebné terapie, ale aj životy a osudy lekárov a ich blízkych. Striedajú sa napínavé a dramatické scény, pri ktorých neviete ako sa môže situácia vyvinúť. Medzi postavami, si každý človek veľmi rýchlo nájde svojho obľúbenca, keďže sú tu všetky typy ľudí. Osobne som nedočkavý na každú ďalšiu epizódu čo vyjde.

• 11.1.2011  21:37
    Chuck (TV seriál) (2007)

K tomuto seriálu som sa dostal náhodou. Spočiatku mi pripadal trápny. On však aj je trápny, ale má v sebe niečo viac. Komické scény a scenár, ktoré prinášajú nové diely sú tak vynikajúce, že sa neprestávam smiať dlho po tom ako zaznejú. Dej je svižný, síce niekedy predvídateľný, ale to mu s radosťou odpustím keď vidím ako je to poňaté. Všetky postavy sú tak vycibrené do posledného detailu, že každá postava by mohla mať vlastný seriál. Ešte jedna vec čo sa mi páči je, že tvorcovia a herci seriál propagujú celý čas, nie len keď má prísť nová sezóna. Preto som vždy rád, keď nájdem nejaké nové video.

• 5.8.2011  22:51

Mrazivý trihller, ktorý mal výborný začiatok, výborné jadro a trošku slabší koniec. Ale Butler ako chladnokrvný vrah mi sedí. Neviem si predstaviť, keby to bolo obrátené ako to malo pôvodne byť. Neviem si predstaviť Foxxa ako niekoho vraždí. Takýto filmík by som si dal hocikedy.

• 20.12.2010  18:57
    Dexter (TV seriál) (2006)

U mňa momentálne asi najlepší seriál. Michael C. Hall v ňom exceluje až ma mrazí v kostiach. Výborný scenár a vývoj deja aj keď som si myslel že po prvých 2 sériách už nemá čo ponúknuť. Avšak opak je pravdou, dej naberá na obrátkach. Má množstvo výborných charakterov, predovšetkým Dextera ale aj jeho sestru Deb, ktorá má vždy pikantnú nadávku a Masuku, ktorý vie vždy niečo povedať k veci. Výborné hlášky, výrok Jordana Chasa je môj obľúbený. Tick, tick, tick, that's the sound of your life running out.

• 22.11.2011  20:53

Celkom príjemne pobavilo a udržalo moju pozornosť počas celého filmu. Celkom zaujímavý zvrat, ktorý bol avšak viac menej istý, len nebolo isté na ktorú stranu.

• 21.12.2010  19:55

Príjemná komédia, ktorá ma zabavila, príjemné herecké obsadenie no ale asi najviac sa mi páčil ten štýl hudby ktorý tam prezentuje Aldous. Myslím si ale, že Stoller a spol. si zobrali príklad z hudobnej brandže a celkom vtipne a presne to vystihli. Ako vravím, u mňa skóruje celkom slušne :)

• 11.1.2011  21:41
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Mám rád seriály z medicínskeho prostredia. Avšak tu je medicína skôr na druhom mieste by som povedal. V čele je arogantný, sarkastický, nepríjemný Greg, ktorý je na druhú stranu geniálny. Nič viac sa k tomu nedá dodať.

• 30.5.2011  23:48

Neviem, ale žánre Drama a Komedie mi nejdú k sebe. Počas tohto filmu som sa zasmial asi raz. Aj to možno preháňam. Bolo vidno, že film sa snažil povedať niečo viac, no podľa mňa sa mu to nejak nepodarilo. Ako všetci mi hovorili aký super film to je, ostal som sklamaný. No čo už. Aj sklamanie je súčasť života.

• 24.1.2012  22:47
    Děti moje (2011)

Príbeh, odohrávajúci sa v krásnom prostredí. Žiť v takej úžasnej krajine je snom veľa ľudí. Film výstižne poukazuje na vzťah medzi otcom a dcérami, ale pritom si nedáva servítku pred ústa. Film beriem ako drámu, ale určité pasáže filmu mi dokázali pokrútiť kútikmi úst. Myslím si, že veľmi zaujímavý snímok, ktorý si zaslúži pozornosť, aj vďaka výkonu Georgea Clooneyho. Už na oko sa mi hodil do príbehu, čo potvrdil aj svojím hereckým výkonom.

• 4.12.2011  16:50

Rozhodne som od toho očakával viac. Už po hodine som nevedel, čo tam ešte chcú dať aby to nebolo také nudné. Keby tam nebola krásna Yvonne, asi by som to vypol po polhodine a skôr. Sklamanie.

• 20.10.2012  17:37

Ach jaaaaj. Nasmial som sa viac ako pri nejakej priemernej komédii. Tie vtipy odkazujúce na ich vlastné filmy, ma položili. Dej jednoduchý, ale splnil účel. Chuck, Arnold a všetci boli na svoj vek úžasní. Omnoho lepšie ako jednotka z môjho pohľadu.

• 31.3.2011  19:51
    Faster (2010)

Pravdupovediac, Rockovi sa muselo dobre hrať, lebo nič nehral vlastne. Chladnokrvné oči, vymakané ruky, dej oničom, vyvrcholenie ešte horšie. A to, že prežil 2x guľku do hlavy + do krku, nonsense :)

• 5.1.2011  18:11
    Gladiátor (2000)

čo k tomu povedať. Pre mňa je to asi jeden z najlepších filmov. Výborné herecké výkony, výborná hudba, výborné scény. Skoro pri každej scéne film vyvoláva emócie. Ja mu nemám čo vytknúť, krásny film a všetky superlatívy, ktoré poznáte môžete použiť na opis tohto filmu. 100%

• 27.9.2011  10:32
    Gran Torino (2008)

Je len pár filmov, ktoré som videl s Eastwoodom. Aj keď ich má dosť, zatiaľ som sa k nim nedostal. Film ma zaujal svojou myšlienkou. Jedno na tom však bolo dosť smutné a to je to, že to je z časti pravda. Film krásne opisuje alebo približuje spolunažívanie "domorodých" a "prisťahovalcov". A aj krásne opisuje, že keď ich spoznáte bližšie, môžte sa s nimi skamarátiť, alebo aspoň nájdete spoločné slovo. Film nemá slabé chvíľky. Všetko je podarené, do najmenších detailov.

• 16.7.2011  09:40

Rozmýšľal som, či mám dať plné hodnotenie. Ale dal som. Film mal dobrú atmosféru a akciu. To mi chýbalo hlavne u Part1. Prvých 15 min bolo nudných ako prvá časť ale to bol ešte zvyšok toho by som povedal. A potom prišla výborná akcia, kde som sa nenudil. Sem tam mi prebehli zimomriavky po chrbte. Na Hermionu sa pozeral naozaj veľmi dobre, veľmi pekné dievča z nej vyrástlo. V poslednej dobre som si obľúbil Alana Rickmana, takže som si ho všímal. Zistil som ale, že je to naozaj výborný herec. Jedinú chybu mal tento film bol ten, že bol v 3D. Opäť sa potvrdilo, že 3D efekty začínajú a končia úvodnými titulkami. Ale preto film nestráca na kvalite. Avšak aby som nezabudol. Ten záver t.j. o 19 rokov starší predstavitelia. Neviem či išlo pokus o žart, ale mohli to trochu lepšie, však záver série si zaslúžil trochu lepšie ukončenie.

• 12.3.2015  21:43

Konečne to bolo trochu živšie, avšak dalo by sa to skrátiť na polovicu bez zbytočnej omáčky. Najväčšie sklamanie prišlo vo chvíli, keď Legolas nemal v tulci šíp ... myslel som, že to je mýtus.

<< předchozí 1 2 3 4